Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 23:49

Bardzo dobrze śmieć przegrał

#2 JWRJWR

JWRJWR

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 21 luty 2016 - 00:28

1. Miałem pewne wątpliwości po tym, jak zobaczyłem słabe spotkanie (tylko w skrócie) z Bińkowskim.

2. Po dzisiejszym spotkaniu pewnie Zimnoch ma spory dylemat czy dalej nadaje się do boksu zawodowego... Będę optymistą i będę trzymał kciuki, ale u Zimnocha brakuje mi ducha wojownika, takiego jak ma Mollo.

3. Według mnie słabo wygląda waga ciężka w Polsce, skoro walka wieczoru z gasnącą gwiazdą trwa dwie minuty...

4. Wiele osób zgłaszało uwagi co do sposobu sędziowania, a ja powiem jedno - Zimnoch przegrał bo był słabszy.

Użytkownik JWRJWR edytował ten post 21 luty 2016 - 00:30

#3 ~mario 1968~

~mario 1968~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 07:12

Okazało się że Zimnoch ma takie same umiejętności jak ten cienias Szpilka to nie są bokserzy to są bokserki z szczękami z porcelany panie Wasilewski daj pan im tą walke niech się z konfronti zakończą te swoje epizody  z boksikiem

#4 ~mario1068~

~mario1068~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 07:16

Bardzo dobrze śmieć przegrał

a ty jesteś taki sam śmieć  niech zgadne pewnie szpilka

#5 ~acab~

~acab~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 07:48

Tak koncxa parowy!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 08:39

już od samego początku było widać, że Krzysiek jest wolniejszy od Michała, nie zaskoczyłby go niczym. Michał to zauważył i szybko wykorzystał. Szkoda, by kibicowałem Krzyśkowi

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 09:39

To jest boks zawodowy? To wyglada jak dwoch grubaskow maca sie na podworku... Dno

#8 ~leokladiusz~

~leokladiusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 10:26

No i kolejny pompowany w pocie czoła balon przebity.

#9 ~jacek placek~

~jacek placek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 10:51

Sędzia powinien dać ostrzeżenie Mollo po  ciosie zadanym po komendzie "break"  a że Mollo ma  młot w rękach to i Szpilka potwierdza . Ten cios zaważył na całej walce a Mollo , widać było że jest "nakręcony" przez Szpilę  na totalną zagładę . Szkoda Zimnocha bo walka zapowiadała się dobrze  ... teraz czas na Szpilkę ale tutaj Krzysiek będzie górą.

#10 ~Borys SZPILKA~

~Borys SZPILKA~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 10:52

Lubiłem Mollo do wczoraj,  okazał sie menda, zaczął bić jak sędzia przerywa walkę, dalej się potoczyło jak dostał 2 ciosy po komendzie, teraz jestem za Zimnochem.

#11 ~Trebor~

~Trebor~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 14:37

Zimnoch to cienki barszcz do kopania rowów .

#12 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 18:11

Skoro sędzia nie miał wątpliwości co do wygranej Mollo to tak było i pisanie przez niektórych że czysto czy nie liczy się że wygrał  i tyle:) 

#13 ~BIałostocka Ulica~

~BIałostocka Ulica~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 00:16

dobrze dla konfidenta

#14 ~Wierni paraf(i)ani(e)~

~Wierni paraf(i)ani(e)~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 13:42

Żądamy rewanżu! Proponujemy Howieny, a termin to Dzień Konia! W celu podniesienia na duchu naszego chodorowskiego czempiona proponujemy by władze gminne w uznaniu jego zasług ufundowały jakiś pomnik, czy pamiątkowy medal... może jakiś turniej imienia Krzysztofa... Takie walki wszak nie zdarzają się często, a Krzysztof to żywa legenda gminy!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 14:43

Czy była cała walka w Telexpresie?

#16 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 15:06

Dobrze Konfiturze!!! Najlepsze było to że on nie wie jak to się stało ;) hehe

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gość