Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 09:49

przecież do madro jest dojazd od zwycięstwa i z tyłu od chińczyka? więc o co chodzi tej całęj Plewie?

ze swoje firmy musiałem kanalizacje na własny koszt doprowadzić, więc dlaczego miasto ma jej takie prezenty robić? niech madro na swój koszt - tak jak inni - załatwi sprawę deszczówki i nie będzie żadnego problemu z walką o drogę!

#22 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 09:49

MADRO chce za publiczne pieniądze wszystkich Białostoczan zwiększyć wartosć swojej działki i na tym zarobić. 

Wyrażam stanowcze NIE!

NIE za moje podatki!!!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 09:58

przychodza do Jurgiela a wypowiedzieć się nie potrafią ! ten w czarnym płaszczu ,nie potrafię zrozumieć co on mówi,i o co mu chodzi ?

#24 ~kktos~

~kktos~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:09

Ja PISLAM dojdzie do władzy, to będzie pomagał tylko swoim ziomalom a reszta won z tego kraju. Największa spółdzielnia w Polsce to PIS.

dokładnie taka społdzielnia jak PGR i SKR w komunie - chyba czesc ludzi z pisu była kiedys w partii pzpr albo była dyrektorem SKR i PGR - pis to zakamuflowani komuniści

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:23

Sergiusz Plewa 30 lat w PZPR.!

Partii komunistycznej na terenach Polski ,Partii zbrodniczej!

Jest taki pociąg "Rybak" jeździ ze Szczecina do Białegostoku .

Nie ma tygodnia żeby ktoś po trasie nie wskoczył mu pod koła .

Takie masz więc wspaniałe czasy durny gimbolu ! Nie trzeba ZOMO ani wojska na ulicach , ludzie sami odchodzą ! Bieda , długi , jeden pochopny krok i pozostaje położyć się na torach .

#26 ~logik~

~logik~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:31

A co miał Jurgiel innego zrobić. To Truskolaski jest prezydentem miasta i niech się niezasłania radnymi z PiS-u. Dom wariatów.

#27 ~karpiński~

~karpiński~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:33

APEL DO PORANNEGO

ZLIKWIDUJCIE MADRO ZBUDUJCIE TAM BLOKI, madro to siedlisko handlu papierosami i alkoholu z przemytu.

Taki bazar szpeci miasto.

zlikwidować , skoro nie maja dojazdu 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:41

APEL DO PORANNEGO

ZLIKWIDUJCIE MADRO ZBUDUJCIE TAM BLOKI, madro to siedlisko handlu papierosami i alkoholu z przemytu.

Taki bazar szpeci miasto.

zlikwidować , skoro nie maja dojazdu 

Dokladnie!

Dlaczego sluzba celna i straz graniczna nie ma tam stalego posterunku lotnego?!

Handel spirytusem i fajkami bez akcyzy kwitnie  :)

#29 ~oqaz~

~oqaz~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:42

Demokracja ma to do siebie, że wybieramy swoich przedstawicieli w wolnych wyborach. W Białymstoku PIS ma większość! Więc po co marudzenie i obrzucanie Władz obelgami? Oni reprezentują większość. Gdyby PIS robił to co chce Plewa byłby doskonały? Zbliżają się wybory - zamiast tu się bulwersować udajcie się do urn!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:50

Dzięki nowej drodze poprawiłby się dojazd do targowiska. A że w projekcie jest też mowa o tym, że w pobliżu miałyby powstać mieszkania, kupcy liczą, że klientów też będzie więcej. - Teraz odwiedzają nas przeważnie emeryci.

Emeryci z przyzwyczajenia, młodzi mają galerie. Chcieli galerii, to macie.

#31 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:55

w mojej ocenie  w tej sytuacji biznes madro chcą prowadzić za pomoca konrysu ze szkodą dla niego

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 11:11

Rodzina Plewy kupiła Madro to niech sobie teraz sama radzi!

a jak już ktoś ma im pomagać to na pewno nie PIS.Niech PO im pomoże.

albo Truskolaski niech im pomoże  ,to taki wspaniały Prezydent dbajacy o nas mieszkańców.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 11:27

Rodzina Plewy kupiła Madro to niech sobie teraz sama radzi!

a jak już ktoś ma im pomagać to na pewno nie PIS.Niech PO im pomoże.

albo Truskolaski niech im pomoże  ,to taki wspaniały Prezydent dbajacy o nas mieszkańców.

A Twoja "rodzina" kupiła SKOKi które plajtują jeden za drugim  to jak już ktoś ma im pomagać to napewno nie PO. Niech PiS im pomoże albo ten co na osiłku w Toruniu jeździ niech im pomoże dlaczego ja mam płacić gwarancje bankowe z moich oszczędności?  

#34 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 11:27

Ja PISLAM dojdzie do władzy, to będzie pomagał tylko swoim ziomalom a reszta won z tego kraju. Największa spółdzielnia w Polsce to PIS.

Mysle ze wlasnie PIS to zmieni.To sa walory PO  o ktore posadzaszPIS.

#35 ~xena~

~xena~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 12:28

Myślę, że gdyby przebudować Al. Piłsudskiego, ul. Kopernika i ul. Hetmańską i przedłużyć je wszystkie do Madro - oczywiście po drodze dzieląc i wywłaszczając wszystko co jest na przeszkodzie - kupcy z Madro byliby bardzo zadowoleni - być może mieliby więcej Klientów! A co tam - może jeszcze Antoniukowską! Ludzie opamiętajcie się - macie taką lokalizację jaką macie!  Przestańcie kombinować kosztem innych i przyciągajcie Klientów jakością i ceną!

#36 Dżastin Bimber

Dżastin Bimber

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:58

nazwisko Plewa i wszystko jasne!!! córka  barona PZPR.? Sergiusza Plewy ?która to kupiła na kredyt tereny Madro !

przyszła z handlujacymi do posła PIS ,żeby wymóc na nim swoje racje.

nie ma szans! ! !

Myślę, że to bierze się z przekonania, że gdy tatuś był posłem to dużo mógł załatwić.
Myślę, że Jurgiel wie, że to najkrótsza droga do zakończenia posłowania dlatego jedyne co załatwia to jakaś służbowa bryka dla kogoś od tatusia dyrektora bo to zapewnia wieczne posłowanie..

Użytkownik Dżastin Bimber edytował ten post 14 październik 2015 - 13:01

#37 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 13:00

Czas "GALERII MADRO" minął. Poranny uprawia dziennikarstwo zaangażowane (po słusznej stronie) i wspiera czerwono różowych jak umie. Nikitorowicz, Koronkiewicz itd. itp.

#38 ~budowa ŻELAZNEJ~

~budowa ŻELAZNEJ~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 13:46

Znowu Białostockie  Jaja- Akurat ta droga ma zerowe znaczenie dla miasta, a radni PIS-u nie powinni marnotrawić na nią pięniędzy. W tej chwili potrzebny jest remont na o wiele ważniejszych ulicach np. na ul. ŻELAZNEJ, gdzie nie można przejść, przejechać, ani zaparkować.  - CENTRUM, szpitale, akademiki, poradnie, bloki mieszkalne, gmach wykładowy Uniwersytetu Medycznego, stadion, hala sportowa, hotel MOSiR, hotel Pastel, sklep na sklepie, banki.....

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 14:33

na Madro kupują tylko emeryci i wioska w sobotę i niedzielę a tak to masakra.

#40 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 15:41

Peowcy są mizerni, ale nasi z PiSu to beznadzieja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: droga, adam, gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych