Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 06:42

Proponowałabym przekształcić Urząd Miejski w Choroszczy w filię urzędu białostockiego. Byłoby taniej i byłoby mniej głupich decyzji.

#2 ~nemo~

~nemo~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 08:40

Jak się ktoś zastanawia, o co tu chodzi, to - według mnie - chodzi wyłącznie o kasę i wygodne życie. Już argumentuję: w klasach w szkole w Choroszczy jest 26-27 uczniów, w wymienionych w artykule szkołach - zdecydowanie mniej. Po co więc szanowne grono ma się wysilać, skoro może w domciu sprawdzić 10 klasówek, a nie 27... Poza tym dość mocno trzęsą się dyrektorskie stołeczki, a obniżenie pensji i prestiżu zawsze boli. Wydaje mi się, że trzeba trochę realniej i bez emocji spojrzeć na sprawę.

#3 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 15:20

Jak się ktoś zastanawia, o co tu chodzi, to - według mnie - chodzi wyłącznie o kasę i wygodne życie. Już argumentuję: w klasach w szkole w Choroszczy jest 26-27 uczniów, w wymienionych w artykule szkołach - zdecydowanie mniej. Po co więc szanowne grono ma się wysilać, skoro może w domciu sprawdzić 10 klasówek, a nie 27... Poza tym dość mocno trzęsą się dyrektorskie stołeczki, a obniżenie pensji i prestiżu zawsze boli. Wydaje mi się, że trzeba trochę realniej i bez emocji spojrzeć na sprawę.

nauczycieli i rodziców łatwo zastraszyć ... właśnie utratą stołeczków ... ale z rodzicami nie tak łatwo jest ... dla nich to była zmiana typu Rzeczpospolita Polska na Zachodnia Białoruś ... duuużo emocji

#4 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 15:21

nauczycieli i rodziców łatwo zastraszyć ... właśnie utratą stołeczków ... ale z rodzicami nie tak łatwo jest ... dla nich to była zmiana typu Rzeczpospolita Polska na Zachodnia Białoruś ... duuużo emocji

damn ... nauczycieli i dyrektorów ....

#5 ~bialostoczanin~

~bialostoczanin~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 19:08

w tych szkołach są nieudolni dyrektorzy przyspawali się do stołków nie są kreatywni brak koncepcji co zrobić w szkole po zajęciach by była ośrodkiem życia miejscowej  społeczności takie miejsca mogą przyciągnąć przy dobrej ofercie ludzi z ościennych miejscowości

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:12

Jestem zadowolona z dyrektorów tych szkoł i cieszę się że moje dzieci chodza do jednej z nich. Choc jedna z nauczycielek robi duzy ferment wśród kolegów i kolezanek po fachu. Chyba czyha na stołek dyrektorski.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Choroszcz, Urząd Miejski, burmistrz, reforma, szkoła, Kruszewo, Złotoria

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych