Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 21:18

Oj wiedział czego mo trzeba

#22 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 21:57

Polecam Vitality Clinik w Gdańsku. Fantastyczne podejście do klienta, rewelacyjne samopoczucie po wlewach. Warto w tym zabieganym życiu pozwolić sobie od czasu do czasu na regeneracje.

#23 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 21:50

Ja polecam Twoją Klinikę na Mlynowej. Od dawna szukałam takiego miejsca w Białymstoku . Korzystam regularnie zwłaszcza z wit c. Bardzo profesjonalne miejsce. Serdecznie pozdrawiam Panią Renatkę.

#24 ~Pielęgniarka~

~Pielęgniarka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 10:52

W Trójmieście można korzystać z usług Pogotowia Pielęgniarskiego- podają kroplówki w domu, biurze itp.

#25 ~Podczerpana~

~Podczerpana~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:20

Korzystalam z kroplowek na Swietojanskiej,miod malina..odrazu jasniej w glowie energia radosc sila o kurcze to naprawde rewelacja...poleca wszystkim !! Jest o niebo lepiej

#26 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 11:38

Z pewnością takie kroplówki ze szkodzą, więc nie ma co demonizować.

Myślę że np tego rodzaju kroplówki energetyczne jak mają np. tutaj instytutwitaminowy.pl/kroplowka-energetyczna/ mogą pomóc przy zwiększonym wysiłku.

A co do zdrowego jedzenia zamiast tego to ciekawe co teraz jest zdrowe? Te zimowe sałaty czy pomidory? :)

#27 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:43

Rzeczywiście kroplówki dają kopa, nie da się porównać do nich zwykłych supli, zwłaszcza gdy się je przyjmuje w serii. W tym roku od jesieni przez zimę stosowałem kroplówki wzmacniające z witaminą C w Klinice Future Body Clinic w centrum Warszawy, wszyscy padali od grypy wokół, przeszedłem sezon bez szwanku. Też odczuwałem więcej energii nawet parę dni po wlewie. Generalnie dla mnie przełom, warto wypróbować na sobie taką formę suplementowania witamin

#28 ~Izabela Krajewska~

~Izabela Krajewska~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 11:46

Dla wszystkich mieszkańców LUBLINA i okolic, którzy chcą skorzystać z kroplówek witaminowych polecam INSTYTUT WITAMINOWY LUBLIN. Pełen profesjonalizm, kompetentny zespół, opieka od samego wejścia po wyjście. Kroplowki dobiera indywidualnie Pani Doktor podczas wizyty. Klasa i jakość, czystość bez zastrzeżeń.

#29 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 13:19

Ja mogę polecić Instytut Witaminowy w Krakowa (ul. Józefa Wybickiego 42). Cena dużo lepsza niż w Warszawie a zawartość kroplówki i efekt taki sam.

#30 Antoni232

Antoni232

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 maj 2018 - 16:12

To jest przerażające co tutaj piszecie, naprawdę.

#31 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 17:25

Szukam lekarza do współpracy przy kroplowkach, Chodzi o pisanie Rp. Lublin. Proszę pisać na Kot93lub@gmail.com

#32 ~gosc94~

~gosc94~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:59

Tym babom to każdą ciemnotę można wcisnąć żeby kasę wyciągnąć. Jak by nie wystarczyło odpowiednio zdrowo się odżywiać.

Morda

#33 ~Macedonka~

~Macedonka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 17:07

Morda

Nie każdy ma czas i kasę żeby dobrze się odżywiać. Całe rodziny żyją za kilkaset złotych miesięcznie i nie stać ich na zdrowe jedzenie, które - nie czarujmy się - jest drogie! 

Abstra.ąc od pieniędzy.....jeżeli już decydujemy się na witaminę C, to niech to będzie witamina C liposomalna, np. Ascolip, a nie pierwsze lepsze ......... z marketowej półki. Ma duże znaczenie jakie witaminy przyjmujemy. Natomiast kroplówki witaminowe, to dla mnie czysta fanaberia.

#34 ~Mirabelka~

~Mirabelka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 18:14

Abstra.ąc od pieniędzy.....jeżeli już decydujemy się na witaminę C, to niech to będzie witamina C liposomalna, np. Ascolip, a nie pierwsze lepsze ......... z marketowej półki. Ma duże znaczenie jakie witaminy przyjmujemy. Natomiast kroplówki witaminowe, to dla mnie czysta fanaberia.

Kroplówki są dobrym rozwiązaniem kiedy faktycznie brakuje witamin, a organizm słabo przyswaja. A co do pieniędzy Ascolip to liposomalna tylko z nazwy, pic na wodę i marketing dla idiotów. Wyrzucona kasa. Jest tyle samo wart co askorbinian sodu zmieszany z lecytyną. Lepiej sbuforować kwas askorbinowy z odrobiną sody i efekt jest taki sam co Ascolip, a kasa dużo mniejsza... albo można poszukać prawdziwej liposomalnej.

#35 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:46

Ja również korzystam z kroplówek z witaminami. Wybieram opcję z dojazdem do mnie. Czasami pielęgniarka przyjeżdża do mojego biura innym razem do domu- tak jest wygodniej i nie muszę spotykać się z chorymi czekającymi w kolejce do lekarza. Wolę kroplówki od tradycyjnych witamin w tabletkach, które mogą się nie wchłaniać w pełni i nie muszą spełniać tak wysokich norm jakości co preparaty dożylne. Forumowiczom z Trójmiasta polecam Pogotowie Pielegniarskie- poza kroplówkami witaminowymi, robią też odtrucia alkoholowe i wiele innych. Mają przystępne ceny, szczególnie że nie trzeba nigdzie jeździć :) .

#36 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:14

Ja brałem kroplówki witaminowe ( po zawodach, najczęściej biegowych) i bardzo sobie chwale, mięśnie szybko wracałem do formy, nie czuć tak dużego zmęczenia szczególnie po dastanach ultra 

w Warszawie bardzo dobre są na Trakcie Lubelskim z tego co pamiętam kroplowkiwitaminowe 24 czy jakoś tak na fb

#37 ~Gienka~

~Gienka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 20:26

Nie żal wam kasy na to? Przecież kupcie liposomalną witaminę C, np. Ascolip i stosujcie ją codziennie. To bardzo duża dawka i wchłania się niemalże w 100%.

#38 kaczorowskainga

kaczorowskainga

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:24

Ja właśnie długi czas się zastanawiałam nad tymi kroplówkami, ponieważ wszędzie się o tym słyszy i w końcu się odważyłam i jestem po pierwszym wlewie. Powiem wam, że nie spodziewałam się żadnych efektów po pierwszym razie więc byłam średnio na to nastawiona, ale muszę przyznać, że jest różnica. Tego samego dnia, gdy wróciłam do domu nie byłam ospała i miałam więcej energii. Do tego twarz mi się delikatnie poprawiła, była taka jak by mniej zmęczona, jak bym w końcu się wyspała i odpoczęła:):):) Więc tak jak Kasia naprawdę polecam wszystkim. Wiem jedynie, że nie wszędzie są takie kliniki, gdzie można z tego skorzystać na szczęście ja mieszkam w Poznaniu, gdzie jest wiele takich miejsc:):):)

#39 kaczorowskainga

kaczorowskainga

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 18:33

Nie ja akurat byłam na Wyspiańskiego, ale moja szwagierka chodzi do tej kliniki i sobie bardzo chwali  

#40 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:06

Witam czy ktoś może napisać jak wygląda całą procedura związana z przyjmowaniem takich kroplowek? Rozumiem że jest badanie lek. I lekarz wypisuje zlecenie?Czy są jakieś bezwzględne p.wskazania? Z góry dziękuję za odp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych