Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kregoslup - najlepsi specjalisci w Polsce - szukam

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grazia~

~grazia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 12:51

witam, mam poważne problemy z rwą kulszową i szukam najlepszego specjalisty, bo bylam juz u gromady lekarzy i nic. odleglosc nei ma dla mnie znaczenia. ktos cos wie i mzoe polecic? slyszalam o klinice kreg clinic w poznaniu, ale wiele nie wiem. Prosze o radę. Z góry dziekuję :)

#2 ~aaaags~

~aaaags~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 11:14

podobno własnie kreg clinic to bardzo dobra klinika. Dużo ludzi tam jeździ nawet z daleka. slyszalam duzo dobrych pinii na ich temat i sama się tam wybieram z kręgosłupem w przyszłym miesiącu. 

#3 ~alma65640~

~alma65640~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:17

prof Posluszny w kreg clinic - jedz do neigo konievznie. wielu ludzi uratowal od operacji, podobno jesli chodzi o kregoslup jest swietny 

#4 ~bazyli~

~bazyli~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 21:52

Jedż do rudnej małej do doktora siękiela to ci pomorze

#5 ~Winy~

~Winy~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:38

Jeśli chodzi o Kraków, to na pewno i z czystym sumieniem mogę polecić rehabilitantów z OpenMedical, sama korzystam z ich usług i naprawdę jestem zadowolona. 

#6 ~Wioletta~

~Wioletta~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 22:20

Oczywiście, jeśli bóle trwają dłużej, to warto to skonsultować z lekarzem/fizjoterapeutą, ale z doświadczenia też powiem, że wielką ulgę przynosi odpowiednie dobranie materaca pod problemy kręgosłupa.  Ja postawiłam na materac sprężynowy Norbert, z firmy Sheepo - który jest fantastyczną podporą dla kręgosłupa, posiada dodatkowe wzmocnienie z maty kokosowej, która podwyższa twardość materaca. Z jednej strony jest twardy, a z drugiej elastyczny, ugina się tylko w miejscu nacisku. Ogromna wygoda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych