Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bu bu~

~bu bu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 17:04

a ciekawe, gdzie miał mieszkać O_o. Jak prezydentem był szanowny pan Kwaśniewski to nikt nie podawał w gazecie takich pierdół:P

#2 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 17:06

a ciekaw gdzie miał mieszkać O_o. Jak prezydentem był szacowny pan Kwaśniewski to gazety nie pisały gdzie mieszka w czasie delegacji i za ile:P

#3 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 12:56

zgodnie z zasadą umarł król (a raczej zakuto go w kajdanki), niech żyje król.

#4 fаո

fаո

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 20:07

zgodnie z zasadą umarł król (a raczej zakuto go w kajdanki), niech żyje król.

Wykrakałeś

#5 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 06:52

Wykrakałeś

Pamiętacie plugawego "Sławnego" Pana R...znacie go dobrze od dawna ... ta Pis Da lubi się podszywać pod innych internautów .... troll-imbecyl HEJTUJĄCY od 2007!!!!roku na tym forum i wiele lat wcześniej na innych (znalazłem jego pierwsze wpisy"Komuch,tusk,joanna,Goj ale Polak,twaja stara") , patologicznego KŁAMCĘ, propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Myślałem,że to tylko psychopata ,ślepo zapatrzony w PARTIĘ,antyunijny ksenofob,homofob i antysemita oraz anty-islamista ( gdzie w Białym są islamiści ja pytam ?) .Oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias tusk, twaja stara,suchy, BOLO/RYŻY TUX ,dziewczyna ,Ada, brodaty , hexa, POwtarzam,As ,Polka,socjolog, ponury, to cryo skakał , alex, dzieci,F35,bolek, jazz,jolcz, famas,wiosenny, rozl, Hurricane,Mirek,nauczycielka,ergaomnes,olo,cygaro,Igor,Krzysztof T., minigun, rodzic,gucio, !, Karolina, bola, REDAKTOR POprdolony,wala,Łapa, Człowiek macica, śmiech i bardzo wiele innych:
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość,sugeruje światowy spisek WSI,Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje,zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo imbecylnych emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę , wielbiciel Rachonia cyt(Chodząca inteligencja z piekna aparycją i ten wzrost, to też dar od Boga) i propagandy TVPis

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 15:27

Chyba niech zyje smród...

#7 fаո

fаո

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:26

Pamiętacie plugawego "Sławnego" Pana R...znacie go dobrze od dawna ... ta Pis Da lubi się podszywać pod innych internautów .... troll-imbecyl HEJTUJĄCY od 2007!!!!roku na tym forum i wiele lat wcześniej na innych (znalazłem jego pierwsze wpisy"Komuch,tusk,joanna,Goj ale Polak,twaja stara") , patologicznego KŁAMCĘ, propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Myślałem,że to tylko psychopata ,ślepo zapatrzony w PARTIĘ,antyunijny ksenofob,homofob i antysemita oraz anty-islamista ( gdzie w Białym są islamiści ja pytam ?) .Oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias tusk, twaja stara,suchy, BOLO/RYŻY TUX ,dziewczyna ,Ada, brodaty , hexa, POwtarzam,As ,Polka,socjolog, ponury, to cryo skakał , alex, dzieci,F35,bolek, jazz,jolcz, famas,wiosenny, rozl, Hurricane,Mirek,nauczycielka,ergaomnes,olo,cygaro,Igor,Krzysztof T., minigun, rodzic,gucio, !, Karolina, bola, REDAKTOR POprdolony,wala,Łapa, Człowiek macica, śmiech i bardzo wiele innych:
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość,sugeruje światowy spisek WSI,Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje,zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo imbecylnych emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę , wielbiciel Rachonia cyt(Chodząca inteligencja z piekna aparycją i ten wzrost, to też dar od Boga) i propagandy TVPis

Policja już będzie powiadomiona

#8 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:09

Policja już będzie powiadomiona

oj posrańcu niewydarzony ....

cyt"Pis Da z października ...."a ja lubię tak 'poprzeciagac' idiotów, nie pierwsze moje forum, gdzie tacy wyłazili, zawsze jest ich 2 - 3 haha
/////////////////////
Pis Da we wrześniu "Zgłaszam na policję. Zboczeńcy trafiają do aresztu, mówi policjant, 'wystarczy, że swoim zachowaniem, pisaniem wskazuja na to, że są zboczeni itd." ....." .....oj ...posrańcu......znowu skamlesz do polskiej Policji.....

#9 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7711 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 16:30

Hehe, sposób na tępy pisoski lud... Nałgać, sprowokować, podszyć się i poudawać... Kałmuckie zasady, pisbolszewicka krew. :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych