Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszenie trawy a Osiedlu Konoppnickiej

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 14:50

Żeby można było żadziej  kosić trawę i  jak już kosić to zostawiać  trochę dłuższą, dzieciaki naprzeciw Konopnickiej 8  bawiły się   i mój się przewrócił aż skórę zdarł z kolana, po co kosić tak krótko aż do ziemi i jak jest susza a temperatura +  32 stopnie . Panie Prezesie prosze wziąć to pod uwagę jeśli można, chyba że konserwatorzy nic nie mają do roboty poza koszeniem trawy.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:36

Żeby można było żadziej  kosić trawę i  jak już kosić to zostawiać  trochę dłuższą, dzieciaki naprzeciw Konopnickiej 8  bawiły się   i mój się przewrócił aż skórę zdarł z kolana, po co kosić tak krótko aż do ziemi i jak jest susza a temperatura +  32 stopnie . Panie Prezesie prosze wziąć to pod uwagę jeśli można, chyba że konserwatorzy nic nie mają do roboty poza koszeniem trawy.

Jednemu przeszkadza długa trawa inny krótka. Ludzie, ogarnijcie się.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 19:38

To pilnuj dzieciaków a nie zwalasz na trawę.koszenie zajmi się dziećmi a nie Czym innym

#4 ~Pytabko~

~Pytabko~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:28

Żeby można było żadziej kosić trawę i jak już kosić to zostawiać trochę dłuższą, dzieciaki naprzeciw Konopnickiej 8 bawiły się i mój się przewrócił aż skórę zdarł z kolana, po co kosić tak krótko aż do ziemi i jak jest susza a temperatura + 32 stopnie . Panie Prezesie prosze wziąć to pod uwagę jeśli można, chyba że konserwatorzy nic nie mają do roboty poza koszeniem trawy.

Jak za mała trawka to zapraszam na moją dzialeczke. Pokrzywy w kolano.
Dać adres?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 04:43

Na wsi miałeś większe pokrzywy i pasowało

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:10

Lenistwo spóldzielcze się odezwało, a trawa jest po to żeby  było przyjemniej , a nie  ziemia z badyalami.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:12

Przecierz teraz na  Osiedlu sama wieś mieszka i  sama się z sobą kłóci , fajnie co, leniwce spółdzielcze.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 15:25

Jednemu przeszkadza długa trawa inny krótka. Ludzie, ogarnijcie się.

Najgorzej że po koszeniu przy temp ponad 30 stopni C, zostają suche kikuty trawy które dopiero po kilku deszczach zaczynają sie odnawiać, najlepiej  wszedzie gdzie trawa betonem wylać.

#9 ~MRÓWKA~

~MRÓWKA~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:21

A dupsko łopianem  podcierał.A tera miastowy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 20:09

A wielmoznej pani synus  przewrócił sie przez odchody własnego pieska   przy Konopnickiej 8 . Prosze  bardziej pilnowac  swojego synusia  za rozrabianie i rządzic  na swoim osiedlu .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 22:00

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 22:17

Ula zapierdzielaj od razu do prezesa, albo pilnuj kiedy koszą trawę i pilnuj długości [może są na to jakieś normy] . dzieci mają to do siebie,że są dziećmi i wszędzie chodzą ,biegają . nie byłaś  nigdy dzieckiem, i nie rozwaliłaś sobie kolana?a gdyby synuś zdarł skórę z kolana wypierdzieliwszy się na chodniku , to do kogo wtedy pretensje ?

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:20

To żadna Ula tylko Martusia córuś po dyr MOPS- o la la

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 22:51

no i co w końcu z tym SŁYNNYM  obdartym kolanem, czy nie wdała się jakaś sepsa , Ula napisz , jakie są rokowania, co stwierdziło konsylium

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:09

Żeby można było żadziej  kosić trawę i  jak już kosić to zostawiać  trochę dłuższą, dzieciaki naprzeciw Konopnickiej 8  bawiły się   i mój się przewrócił aż skórę zdarł z kolana, po co kosić tak krótko aż do ziemi i jak jest susza a temperatura +  32 stopnie . Panie Prezesie prosze wziąć to pod uwagę jeśli można, chyba że konserwatorzy nic nie mają do roboty poza koszeniem 

I tak macie szczęście , a wyobraź na os.Mała ,zamiast trawników będzie beton i upadek dziecka na ten beton , tak zaplanował prezes ,a w miejscu starego śmietnika ,będzie budować nowy , wszędzie likwidują szpeczące budowle ,a tu odwrotnie. Macie mnóstwo drzew a tu te parę i to będą wycięte , przy 11-listopada posadzono nowe drzewka , chyba to klony ozdobne. Osiedle "tonie" w zieleni .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:13

Najgorzej że po koszeniu przy temp ponad 30 stopni C, zostają suche kikuty trawy które dopiero po kilku deszczach zaczynają sie odnawiać, najlepiej  wszedzie gdzie trawa betonem wylać.

Tak będzie ,w miejscu trawników będzie wylany beton  przy ul.Małej

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:38

To żadna Ula tylko Martusia córuś po dyr MOPS- o la la

Martusia nudzi się na zwolnieniu? :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:33

To  wypowiedż popieram , ciekawe ile zrabiają w Spóldzielni, czynsz  prawie co miedsiąc wyższy?.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:58

Ja mieszkam we włsnym domu ale krzewów  w maju jak są  duże liście nie przycinam, stąd wiem że tak było bo na skróty szedłem  z zakuów jak przycinali, nie ma  tam  w Spóldzielni  nad pracownikami  osoby nadzującej chyba, a jak jest to ma chorobę fotelową, trzeba  to  co z tyłu ruszyć czasami

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:37

Ja mieszkam we włsnym domu ale krzewów  w maju jak są  duże liście nie przycinam, stąd wiem że tak było bo na skróty szedłem  z zakuów jak przycinali, nie ma  tam  w Spóldzielni  nad pracownikami  osoby nadzującej chyba, a jak jest to ma chorobę fotelową, trzeba  to  co z tyłu ruszyć czasami

Na Osiedlu Mała  czynsz  o jedną trzecią niższy w takim samym mieszkaniu, czym większa Spółdzielnia tym większe czynsze bo jest duże pole do lawirowania, na Małej nie ma liczników z "NASA"  na odczyty falowe, ciekawe  jakie wynalazki nas jeszcze czekają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych