Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kościół i nauka religii - szkoła

327 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 06:04

A wczesniej ? Swiatowy kosciol 1500 lat kradl palil na stosie i gwalcil.

A [.,.]sławni oprawcy w Katyniu wymordowali 30 tys. katolickich oficerów Wojska Polskiego.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 07:45

A [.,.]sławni oprawcy w Katyniu wymordowali 30 tys. katolickich oficerów Wojska Polskiego.

Czyli ponad dziesięciokrotnie więcej niż było w całym Wojsku Polskim.

Wyjaśnij jaki to ma związek z ochroną pedofilii w KrK.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 08:24

W czasie wojny ze związkiem sowieckiem w 1981 Kościół odegrał kluczową rolę w obronie niepodległości Polski i dlatego nie wolno go obrażać.

To teraz Kosciol moze sobie robic co chce. stawiac sobie zlote pomniki i ru...c Twoje dzieci, tak? Otwórz oczy i wstań z kolan niewolniku.

Jeżeli mówisz o argumentach to nie rzucaj bezpodstawnych  oskarżeń, - jak twierdzisz że pedofil - podaj wyrok sądy, jeżeli nie ma wyroku to milcz. 

A co do Lichenia u nas najwięcej wypominają ci którzy sami nic nie dali, to trochę jakbym krzyczał - Po co ci Francuzi dla Amerykanów tą Statuę Wolności ufundowali, toż to ostatnia głupota. 

"Ksiądz Eugeniusz Makulski oskarżony w filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o molestowanie ministranta, został odsunięty od pełnienia "jakiejkolwiek działalności duszpasterskiej" – poinformowało Zgromadzenie Księży Marianów, do którego należy duchowny.".
Sądy w jeden dzień nie działają, poczekajmy.

Nic nie dałem na Licheń, ani nawet nie zapisuje dzieci do sekty watykańskiej, głównie dlatego, że krasnoludki i Duch Święty nie istnieją. Patrzę na was z boku i się śmieje, jak to sluchacie ze trzeba być skromnym z ust osoby ubranej w złoto. Poszukajcie sobie jak się Szyszko z biskupem Antonim Dydyczem kilka lat temu karocą wozili - to jest wedlug was normalne skromne zachowanie osoby duchownej? Jak tak, to nie dziwi mnie ze nie przeszkadza wam, że wasze dzieci są wykorzsytywane przez ksiezy, bo zwyczajnie jestescie chorzy.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 13:52

To teraz Kosciol moze sobie robic co chce. stawiac sobie zlote pomniki i ru...c Twoje dzieci, tak? Otwórz oczy i wstań z kolan niewolniku.

"Ksiądz Eugeniusz Makulski oskarżony w filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o molestowanie ministranta, został odsunięty od pełnienia "jakiejkolwiek działalności duszpasterskiej" – poinformowało Zgromadzenie Księży Marianów, do którego należy duchowny.".
Sądy w jeden dzień nie działają, poczekajmy.

Od kiedy to Sekielscy są prokuratorami i sędziami w jednym. 

Według cywilizowanego prawa jeżeli nie udowodniłeś winy przed sądem człowiek jest niewinny. 

W innym  kraju za rzucanie oskarżeń miałbyś już prokuraturę na karku, w islamskim, bez względu na to czy wierzysz czy nie - kosę, albo ukrywał byś się do końca życia. 

Kochasz swoje PO głosuj, pojedź też do zaprzyjaźnionej świeckiej Francji i napisz tam na publicznym portalu coś na islamskiego duchownego, i żegnaj. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:01

Od kiedy to Sekielscy są prokuratorami i sędziami w jednym. 

Według cywilizowanego prawa jeżeli nie udowodniłeś winy przed sądem człowiek jest niewinny. 

W innym  kraju za rzucanie oskarżeń miałbyś już prokuraturę na karku, w islamskim, bez względu na to czy wierzysz czy nie - kosę, albo ukrywał byś się do końca życia. 

Kochasz swoje PO głosuj, pojedź też do zaprzyjaźnionej świeckiej Francji i napisz tam na publicznym portalu coś na islamskiego duchownego, i żegnaj. 

Nie wiem czy tak duży stek bzdur, które napisałeś jest do przełknięcia na jeden raz, ale sprobuje:
1. Koledzy Makulskiego już nawet nie próbują go bronić, zaś sam pomnik w popłochu zasłonili.
2. Podeślij link do mojej wypowiedzi swojemu ukochanemu pedofilowi, niech mnie pozwie - czekam. Żeby coś mi zrobić, musiałby najpierw udowodnić, że pedofilem nie jest, a to kłóci się z faktami.
3. Co ma do tego islam? Chcesz powiedzieć, że jak przestaniecie pozwalać księżom ru..ać dzieci, to zapanuje u nas islam i nie będzie można się niczemu sprzeciwić? Niezła logika. W końcu wiedzę o świecie czerpiesz z książek napisanych 2 tysiące lat temu, nie wiem czemu jestem zdziwiony.
4. PO tak samo jak PIS układa się z kościołem, byle tylko parę % poparcia więcej weszło, ale przede wszystkim nie rozumiem dlaczego mieszasz tu politykę. 
5. Co ma Francja do tego, że wasz ukochany Kościół (również pod panowaniem tego waszego ukochanego Jana Pawła) systemowo krył pedofili?
Przestań kluczyć z tymi Twoimi frazesami i zastanów się jaką organizację popierasz. 
Jako pracę domową zastanów się jeszcze, czy gdyby Cię nie indoktrynowano od najmłodszych lat, to byś nie wierzył w te bzdury o trójcy i zmartwychwstaniach, tak jak nie wierzysz już w sw Mikołaja i krasnoludki. 
Pozdrawiam

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:21

Odkąd nauka religii odbywa się w szkołach nasiliły się problemy z wszawicą i pedofilią. Przypadek? Nie sądzę.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:50

Wara od religii neohitlerowcy bo zrobimy wam drugie Powstanie Warszawskie ['] 1944

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 18:41

Wara od religii neohitlerowcy bo zrobimy wam drugie Powstanie Warszawskie ['] 1944

Powstanie/ ?  było pomyłką ile ludzi zginęło brak dyplomacji i mądrości naszego Narodu, tak jak obecnie, to straszne po prostu  głupota!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 19:28

Powstanie/ ?  było pomyłką ile ludzi zginęło brak dyplomacji i mądrości naszego Narodu, tak jak obecnie, to straszne po prostu  głupota!

spadaj , przecież durniów nie sieją, ale sam w durnocie sie specjalizujesz.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:05

Twój ojciec zrobił pomyłkę nie spuszczając się na cycki.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:16

Powstanie/ ? było pomyłką ile ludzi zginęło brak dyplomacji i mądrości naszego Narodu, tak jak obecnie, to straszne po prostu głupota!

Pewnie ze ma racje angole poslali nas na smierc

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:23

Nie wiem czy tak duży stek bzdur, które napisałeś jest do przełknięcia na jeden raz, ale sprobuje:
1. Koledzy Makulskiego już nawet nie próbują go bronić, zaś sam pomnik w popłochu zasłonili.
2. Podeślij link do mojej wypowiedzi swojemu ukochanemu pedofilowi, niech mnie pozwie - czekam. Żeby coś mi zrobić, musiałby najpierw udowodnić, że pedofilem nie jest, a to kłóci się z faktami.
3. Co ma do tego islam? Chcesz powiedzieć, że jak przestaniecie pozwalać księżom ru..ać dzieci, to zapanuje u nas islam i nie będzie można się niczemu sprzeciwić? Niezła logika. W końcu wiedzę o świecie czerpiesz z książek napisanych 2 tysiące lat temu, nie wiem czemu jestem zdziwiony.
4. PO tak samo jak PIS układa się z kościołem, byle tylko parę % poparcia więcej weszło, ale przede wszystkim nie rozumiem dlaczego mieszasz tu politykę. 
5. Co ma Francja do tego, że wasz ukochany Kościół (również pod panowaniem tego waszego ukochanego Jana Pawła) systemowo krył pedofili?
Przestań kluczyć z tymi Twoimi frazesami i zastanów się jaką organizację popierasz. 
Jako pracę domową zastanów się jeszcze, czy gdyby Cię nie indoktrynowano od najmłodszych lat, to byś nie wierzył w te bzdury o trójcy i zmartwychwstaniach, tak jak nie wierzysz już w sw Mikołaja i krasnoludki. 
Pozdrawiam

Błąd myślowy - to ty oskarżasz-, i powinieneś udowodnić, nie pisać pomówienia. 

Przynależność do Kościoła nie jest obowiązkiem, nie chcesz nikt cię nie zmusza. 

Wkurza mnie masowa nagonka, i oskarżanie wszystkich za błędy nielicznych. Jeszcze bardziej to że sędziami mianują się dziennikarze którzy nawet  jak podadzą nieprawdziwe informacje  czują się bezkarni ponieważ stacje fundują sztab prawników, a wszystko w imię najwyższej wartości - ZWIĘKSZENIE OGLĄDALNOŚCI. 

Co do islamu, łatwo jest rzucać oskarżenie wiedząc że ktoś "nastawi drugi policzek" taki jesteś odważny to zacznij, opluwać kogoś z religii wojującej. 

Albo lepiej napisz coś o wyznawcach judaizmu. 

Każdy przecież ma coś za skórą.

#53 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7623 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:38

Wkurza mnie masowa nagonka, i oskarżanie wszystkich za błędy nielicznych. Jeszcze bardziej to że sędziami mianują się dziennikarze którzy nawet  jak podadzą nieprawdziwe informacje  czują się bezkarni ponieważ stacje fundują sztab prawników, a wszystko w imię najwyższej wartości - ZWIĘKSZENIE OGLĄDALNOŚCI. 
Co do islamu, łatwo jest rzucać oskarżenie wiedząc że ktoś "nastawi drugi policzek" taki jesteś odważny to zacznij, opluwać kogoś z religii wojującej. 

Jakie k..wa pomówienia!? W tym filmie sami księża się pomawiają! Ty coś o błędach myślowych próbujesz pisać?!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:44

Jakie k..wa pomówienia!? W tym filmie sami księża się pomawiają! Ty coś o błędach myślowych próbujesz pisać?!

zostawiam cię cielę.

#55 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7623 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:48

zostawiam cię cielę.

Co tak delikatnie w tym seminarium? O tej godzinie? Powinieneś już rzucić w kąt koloratkę i "na miasto!" :D

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 20:54

Co tak delikatnie w tym seminarium? O tej godzinie? Powinieneś już rzucić w kąt koloratkę i "na miasto!" :D

Oj żeby głupota dodawała skrzydeł latałbyś jak gołąbek.

#57 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7623 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 21:04

Oj żeby głupota dodawała skrzydeł latałbyś jak gołąbek.

Ty tu "Nemocnicami na krai mesta" nie żągluj. Czesi z takimi jak wy problemu nie mają. Może śmieszny, ale jakże mądry naród.

#58 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7623 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 21:15

Poza tym nie traćcie czasu owieczki, tylko módlcie się o jakieś ciepełko z wykopków toruńskiego ojczulka. Coś mu nie idzie i zakopał przyznaną kasę nie w tym miejscu co trzeba. Główny Geolog, który przyznał mu nasze pieniądze na dziurę w ziemi, został właśnie zdymisjonowany.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 07:09

Wkurza mnie masowa nagonka, i oskarżanie wszystkich za błędy nielicznych. Jeszcze bardziej to że sędziami mianują się dziennikarze którzy nawet jak podadzą nieprawdziwe informacje czują się bezkarni ponieważ stacje fundują sztab prawników, a wszystko w imię najwyższej wartości - ZWIĘKSZENIE OGLĄDALNOŚCI.

Masz czarno na białym w filmie, ze skazany za pedofilie ksiądz dalej prowadzi rekolekcje z dziećmi, inny przyznaje ze do okolic 2000 roku sposobem kościoła katolickiego było wyciszanie takich spraw i przenoszenie księży na inna parafie. Warto dodać ze to się działo przez cały czas pod panowaniem Wojtyły
Wystarczy założyć koloratkę żeby moc wam pluć w twarz i gwałcić wasze dzieci bezkarnie? A wy zamiast się postawić, to fundujecie karoce tym baranom.
Poza tym, skoro twierdzisz ze ciężar dowodu jest po stronie tego, który wydaje jakieś stwierdzenia, to udowodnij ze Bóg istnieje. Wierzysz w te bajki, bo Co za młodu wmówili. A gdybys trochę historie znał, to wiedziałbyś dlaczego Ci wmówili i dlaczego Polska przyjęła katolickiego raka.
To jeszcze raz Ci podsumuje:
1. Boga nie ma, tak samo jak nie istnieje wróżka zębuszka
2. Karol Wojtyła stał na czele organizacji mającej za nic polskie prawo i chronili pedofili, a ofiary były uciszane
3. Wasi spasieni biskupi woza się złotymi, a skromnymi karetami, kiedy wy klepnięcie biedę.
Śmiało, nie otwieraj oczu i dalej bądź pokorna owieczką, nie rozumiesz swojego miejsca w świecie i może to dobrze dla Ciebhe.

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 07:13

Ty tu "Nemocnicami na krai mesta" nie żągluj. Czesi z takimi jak wy problemu nie mają. Może śmieszny, ale jakże mądry naród.

...napisał mongolski janczar,w dodatku nieuk z WSI ps."żągluj" :lol:  :lol:  :lol: ...co za tuman... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych