Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koronowirus w łapach

383 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~cztan~

~cztan~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 11:51

W kolejce podsłuchałam rozmowę 2 kumpli. Jeden z nich wrócił dziś w nocy z zagranicy. Latał po mieście,stał w kolejkach -  kwarantanny zero. I jak ma być dobrze?

Znaczy się na a amszy i po o omszy zaczął zarażać.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 12:06

Na wirusa setka wódki, jego żywot będzie krótki.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 12:12

Na wirusa jebnij klina, trzeba zabić skru.....a

#84 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 13:09

W kolejce podsłuchałam rozmowę 2 kumpli. Jeden z nich wrócił dziś w nocy z zagranicy. Latał po mieście,stał w kolejkach -  kwarantanny zero. I jak ma być dobrze?

znasz numer na nasz komisariat? Zadzwon , zglos , zwina goscia i dostanie kare .

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 13:14

Nie znam gościa,jak  mam podać namiary ? Zanim przyjadą, to będzie daleko. Mam robić za detektywa i śledzić gdzie poszedł? Współczuję rodzinie i kumplowi,który słuchał.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 19:19

Znaczy się woda święcona nie działa.

Może być i tak, że po oficjalnym ogłoszeniu pandemii z "rekomendacji" WHO czy rządów państw wprowadzą przymusowe szczepienia pod nadzorem policji i wojska a ci, którzy odmówią będą karani i szczepieni wbrew ich woli. Wtedy nie będzie wiadomo co takie szczepionki będą zawierały. A jak mówił agent CIA R. Stell można wprowadzić czipa w szczepionce. A że Defender Europe 2020 nie odwołano, to kandydat na prezydenta Potocki (i nie tylko) ma rację, że w tym celu może być wprowadzony stan wyjątkowy. Fakt, że Orlen zaczął sprzedawać płyn do dezynfekcji rąk po 95 zł. (gdzie koszt produkcji to z hakiem ledwie połowa tej kwoty) wskazuje na to, że rząd zamiast dbać o zdrowie Polaków chce poza dotychczasowymi aferami dorobić się dodatkowo i na straszeniu.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:23

Kandydat na prezydenta Polski Jan Zbigniew Potocki utrzymuje, że jest w posiadaniu leku na koronawirusa a 1/2 litrowa butelka tego leku wystarczy aby całkowicie wyleczyć pacjenta (patrz youtube: Jan Zbigniew Potocki - Stan Wyjątkowy Czy Zostanie Wprowadzony) Ma zamówienia na 100 000 litrów i 13 mar 2020r. tłumaczy dlaczego w Polsce nie może tego leku produkować i za symboliczną złotówkę udostępnić wszystkim Polakom. 11 mar 2020r. mówił również o tym, że tego wirusa w formie niezmutowanej stosowała armia USA w latach siedemdziesiątych w wojnie w Wietnamie (patrz youtube: Jan Zbigniew Potocki - Lek Na KoronaWirus) a, że USA nie dogadały się z Chinami więc dziwnym zbiegiem okoliczności jego zmutowana forma pojawiła się nie tylko w Chinach ale i w Europie. 

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:50

Myj dłonie i utrzymuj higienę a wirus zniknie w chole...rę.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:52

Czy w lapskim szpitalu panie sprzatajace i podcierajace dupy chorym maja zapewnione maseczki i rekawice? To pytanie do tzw. naczelnej

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:52

Pierwszą ofiarą koronawirusa SARS-Cov-2 była 57-letnia kobieta, która zmarła w czwartek 12 marca. 13 marca wieczorem poinformowano, że zmarła druga osoba zarażona koronawirusem w Polsce w wieku 73 lat, pacjent z Wrocławia. Teraz ministerstwo zdrowia na Twitterze podało, że "zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym 
przebywał w szpitalu w Lublinie i miał choroby współistniejące". Zupełnie jakby chodziło tylko o inwalidów, rencistów i emerytów, bo inni czują się dobrze a jak donoszą media nawet szybko wracają do zdrowia? 

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:55

W mordę ch.u.j.a nie się wirus tu nie buja!

#92 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 21:17

W mordę ch.u.j.a nie się wirus tu nie buja!

właśnie wracam z Włoch a zakupy będe robił w waszych biedronce gdzie najwięcej ludzi jezt w poniedziałek jestem

#93 Prayforidiot

Prayforidiot

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2020 - 22:55

Krzysiek wstawaj, zesrałeś się

Użytkownik Prayforidiot edytował ten post 14 marzec 2020 - 22:57

#94 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 01:00

Orlen zaczął sprzedawać płyn do dezynfekcji rąk po 95 zł. (gdzie koszt produkcji to z hakiem ledwie połowa tej kwoty

i tu sie kolego mylisz. 

#95 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 03:07

szczyt zachorowan przed nami , dziwne ze w podlaskiem jeszcze nie ma? 

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 08:09

i tu sie kolego mylisz. 

Chyba masz świadomość tego, że taka odpowiedź nie brzmi przekonywująco? - A ponad wszelką wątpliwość nie jestem twoim kolegą.

#97 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 08:20

właśnie wracam z Włoch a zakupy będe robił w waszych biedronce gdzie najwięcej ludzi jezt w poniedziałek jestem

jesteś koleś namierzony.Za celowe zarażanie grozi kara .

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:39

Wszystkie osoby powracajace z za granicy powinne być poddane testom i sam powinien zgłosić się

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 13:00

Moja żonka może już nie wracać, pies ją j...ł

#100 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 13:08

Moja żonka może już nie wracać, pies ją j...ł

a ona myśli ,pies go j.bał alkoholika do czego wracać.Chata jak melina.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych