Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koronowirus w łapach


388 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2020 - 07:13

"Jeśli nie wiesz, w co wierzyć, uwierzysz we wszystko!" (Clint Watts)

 

Od siebie dodam - albo w nic i nikomu! To, do czego doprowadził dziś rząd, ta codzienna ordynarna dezinformacja powoduje, że ludzie czują się w matni! Jeśli się podaje jakieś liczby, np zgonów w ciągu miesiąca, to uczciwie trzeba to robić w kontekście statystycznym, z punktem odniesienia! Bo ja nie wiem, czy np 15 zgonów z powodu zarazy w ciągu miesiąca to PRZERAŻAJĄCA liczba, jak straszą cud - prezenterki! Szczucie ludzi na ludzi, półprawdy albo zwykłe kłamstwa - ludzie albo się z tym oswoją, albo poszukają alternatywnych teorii, często wyssanych z palca, albo dociśnięci do ściany stawią opór! Poza tym życie w permanentnym strachu powoduje, iż często nad rozumem bierze górę pierwotna potrzeba obrony, a to się kończy donosicielstwem albo fizycznym atakiem na powód zagrożenia! Poza tym w każdym kłamstwie jest zawsze odrobina prawdy!

 #382 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 11:28

Podobno znowu się pojawił...#383 ~goscie~

~goscie~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 13:38

1000zl dla pracownika od pracodawcy na wypoczynek - śnie ‚ czy nic nie rozumiem ? Pracodawca ma fundować pracownikowi wypoczynek - sam w tym czasie ma pracować ‚ bo on nie ma urlopu - nikt mu nie zapłaci za nic Mam wrażenie ‚ ze postrzegany jest ciagle jako ‚„wyzyskiwacz”” ‚ bo co ? Wszyscy troszczą się o pracownika - ile za godzinę ‚ ile urlopu i co pracodawca ma mu zapewnić Tylko nikt nie zadaje sobie trudu - skąd ten pracodawca ma to wszystko. wziąć ? Żeby było - trzeba zarobić ‚ a to. wszystko „siada” Jesli będziemy szli tym tokiem myślowym - to niedługo zabraknie pracodawców - mam na myśli małe firmy ‚ które ledwie wiążą koniec z końcem ‚ bo wkrótce już się tego nie zwiąże Bedzie dużo pracowników na garnuszku państwowym ‚ tylko kto ten „ garnuszek „ będzie napełniał ?

#384 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 13:45

Podobno znowu się pojawił...

 

Nie pojawił. Czysto.#385 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 16:25

Wg najnowszych amerykańskich danych w temacie cech psychopatycznych związanych z nieprzestrzeganiem wytycznych dystansowania społecznego wśród pandemii koronawirusa amerykańscy "uczeni" dowiedli swoimi "badaniami", że jeżeli nie chodzisz w masce, nie przestrzegasz wytycznych, nie dezynfekujesz rąk, a przede wszystkim nie dystansujesz się od ludzi to masz cechy psychopatyczne. A na tej podstawie będą ciebie mogli zamknąć w szpitalu dla obłąkanych uznając ciebie za psychopatę i będą mogli ciebie tam trzymać tak długo jak długo uznają to za stosowne. To zrobiły "amerykańskie" władze ubezwłasnowalniając swoich obywateli a teraz odpowiednimi kanałami "dyplomatycznymi" instalują ten "patent" w firmie zarejestrowanej w USA jako Republic of Poland być może nawet z zamiarem rozprzestrzenienia owego "patentu" po wszystkich swoich koloniach i na cały świat. 

 #386 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 17:41

Nie potrzeba amerykańskich badań, wystarczy że jeden z drugim powie o tym że tam była kontrola, tam posypały się mandaty i już ludzie cyk znowu w maseczkach śmigają. I tak się stało w wielu miastach po weekendzie ludzie fakenewsy sieją na fb itp forach. :D :lol:

Wystarczy ruszyć głową, poczytać, sprawdzić.#387 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 17:48

Nie potrzeba amerykańskich badań, wystarczy że jeden z drugim powie o tym że tam była kontrola, tam posypały się mandaty i już ludzie cyk znowu w maseczkach śmigają. I tak się stało w wielu miastach po weekendzie ludzie fakenewsy sieją na fb itp forach. :D :lol:

Wystarczy ruszyć głową, poczytać, sprawdzić.

Nazewnictwo ze starożytnej historii sporo nieukom żydowskim nabroiło. Szkoda tylko, że z "księgi Daniela" nie możemy się dowiedzieć tego, że wg żydów to oni są ludźmi a reszta to goje  :D  :lol:#388 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2020 - 08:21

Pragnę przypomnieć że w roku można przechorowac parę wirusów i nawet o tym nie wiedzieć. Ten covid to niezła podpucha. Ciekawe kto władował kasę w akcje firm które lawinowo spadły podczas paniki epidemii?
Odpowiedź wydaje się prosta

Nie jest to żadna podpucha,to dziadostwo krązy cały czas.W tym tygodniu na własne oczy widziałem chorego na covid 25 latka i nie był widok szczegolnie przyjemny.Facet dosłownie miał kłopoty z kazdym zaczerpnieciem powietrza.Oczywiscie większosc przechodzi bezobjawowo,ale lepiej z dala od tej koronki.#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2020 - 08:44

Nie jest to żadna podpucha,to dziadostwo krązy cały czas.W tym tygodniu na własne oczy widziałem chorego na covid 25 latka i nie był widok szczegolnie przyjemny.Facet dosłownie miał kłopoty z kazdym zaczerpnieciem powietrza.Oczywiscie większosc przechodzi bezobjawowo,ale lepiej z dala od tej koronki.

Głod to nie covid a facet mógł sie po prostu jąkać. Lekarze są bardziej cierpliwi od ciebie.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych