Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koronowirus w łapach

388 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 17:41

no i co że wróciła żal cię za . ściska że nikt do ciebie nie przyjechał, zajmij się sobą a nie innymi i te twoje wypociny na forum najpierw się dowiedz czy mieli kwarantanne a pozniej sraj żarem kurfa co za ludzie siebie nie widzą na innych patrzą

jesteście do sprawdzenia!

#302 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 17:45

jesteście do sprawdzenia!

hehehe lubie odwiedziny zapraszam nawet ciebie :D 112 prosze dzwonic

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 17:45

no i co że wróciła żal cię za . ściska że nikt do ciebie nie przyjechał, zajmij się sobą a nie innymi i te twoje wypociny na forum najpierw się dowiedz czy mieli kwarantanne a pozniej sraj żarem kurfa co za ludzie siebie nie widzą na innych patrzą

no właśnie się chyba zajmuje sobą .. i dba o swoje zdrowie. Nie sraj żarem gimbusie

#304 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 22:12

Tak będę ormowcem bo nie obchodzi mnie ile kasy, czy do mopsu czy inne zapomogi mnie ich kasa nie obchodzi, nie obchodzi mnie zawartość ich portwel bo mam swój, ale obchodzi mnie moje zdrowie i zdrowie mojego rodzica, który jest stary i został mi jeden. I wkurza mnie ze takie ludzie nie szanują innych. Masz kwarantannę to przesiedzą w domu bo zdrowie jest jedno.

Niestety większość nie posiada w swoich zwojach mózgowych instynktu samozachowawczego. IGNORANCI udający cwaniakow że ich wirus nie dosięgnie, a przy okazji jacy bezczelni rozszeczeniowcy

#305 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 04:01

to jest nowoczesna trzecia wojna światowa !!!!bez czołgów i armat! połowa ludzi zginie!

#306 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 04:05

Zauważyliście, że UE jako jeden organizm gdzieś zniknęła odkąd zaczęła się epidemia w Europie? Każde państwo działa samodzielnie broniąc swojego podwórka. Instytucje UE miały tyle do powiedzenia na temat krzywizny ogórka, demokracji w Polsce, kwestii ilości płci, a teraz kiedy pojawił się prawdziwy problem to cisza.

#307 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 06:58

Od początku UE nie była jednym organizmem a TSUE wczorajszym wydaniem wyroku ws. Polski, Węgier i Czech w sprawie uchodźców to potwierdza. Odmowa relokacji uchodźców przez Polskę, Czechy i Węgry sprzeczna z prawem UE. "sędziowie" uzasadnili, że Państwa członkowskie nie mogą, w celu uchylenia się od wdrożenia tego mechanizmu, powoływać się ani na swoje obowiązki dotyczące utrzymania porządku publicznego i ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego, ani na podnoszone nieprawidłowe funkcjonowanie mechanizmu relokacji.

#308 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:36

Zauważyliście, że UE jako jeden organizm gdzieś zniknęła odkąd zaczęła się epidemia w Europie? Każde państwo działa samodzielnie broniąc swojego podwórka. Instytucje UE miały tyle do powiedzenia na temat krzywizny ogórka, demokracji w Polsce, kwestii ilości płci, a teraz kiedy pojawił się prawdziwy problem to cisza.

Pochowali dupska na kwarantannach i bezpiecznie żyją - a cała reszta niech sobie radzi jak potrafi W sumie obywatele biorą sprawy w swoje ręce i radzą jak potrafią

#309 ~magada~

~magada~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 15:33

Z całym szacunkiem ale fakt, że ktoś ma kwarantannę nie oznacza, że jest chory.

Ale kwarantanne powinien przebyć a nie łazić po Łapach!!

#310 ~magada~

~magada~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 15:36

Tak i Pan mąż dzisiaj pojechał swoim busikiem na objazd miasta. Ich kwarantanna nie obowiązuje chyba,szkoda że tacy ludzie mają w . innych. Ale wyższa sfera wróciła na stare śmieci a plebs niech się martwi. Mam nadzieję że nie są zarażeni bo takim lazeniem szybko się rozniesie.

wrócił powinien siedzieć w domu 2 tygodnie-kwarantanna

po powrocie!

#311 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:33

wrócił powinien siedzieć w domu 2 tygodnie-kwarantanna

po powrocie!

znasz ludzi, to dzwon na policje, chron siebie i innych , a madrale policja szybko przywola do porządku, tak jak to było w biedronce.

#312 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 17:19

Jak podały media internetowe, oczywiście, jeśli zgodnie z to na Podlasiu jest 67 zakażonych koronowirus em, a 5000 jest objętych kwarantanną.

#313 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 17:50

Chcę zwrócic uwagę na bardzo ważny problem. Szanowni państwo, po wyjściu ze sklepu RĘKAWICE WYRZUCAMY DO KOSZA, ( nie zostawiamy w wózku ) , bo następny klient  musi  je wyrzucać   z kosza lub wózka.Zdarza się też coraz częściej ,że rękawice fruwają po ulicy ,bo wiatr wywiewa je z zakupowych wózków. Włączcie myślenie, to nie boli.

#314 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:30

Uwagi na forum nic nie dadzą, chociaż warto napisać. Ogłoszenie wielkimi literami na drzwiach wejściowych, i to po jednej i drugiej stronie szyby.

#315 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 15:44

Uwagi na forum nic nie dadzą, chociaż warto napisać. Ogłoszenie wielkimi literami na drzwiach wejściowych, i to po jednej i drugiej stronie szyby.

"

Holandia: ponad 16 tys. chorych i 1,6 tys. zmarłych na Covid-19

A ci z Małej rozjeżdżają się busem od paru dni 

#316 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 20:08

Zgłoś na policje i będzie ok. jesteś obywatelem

#317 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 05:32

Chcę zwrócic uwagę na bardzo ważny problem. Szanowni państwo, po wyjściu ze sklepu RĘKAWICE WYRZUCAMY DO KOSZA, ( nie zostawiamy w wózku ) , bo następny klient  musi  je wyrzucać   z kosza lub wózka.Zdarza się też coraz częściej ,że rękawice fruwają po ulicy ,bo wiatr wywiewa je z zakupowych wózków. Włączcie myślenie, to nie boli.

I nieopróżnianych koszy na śmieci przed biedronkami i arhelanami

#318 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:25

Wstyd i hańba policja w poznaniu dała przykład urządzili sobie gryla na maltańskim Powinni być dyscyplinarnie wyrzuceni z pracy i ukarani finansowo tak działa pic czy są chronieni

#319 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:52

Mandaty to kasa do budżetu. A więc starają się. Nawet za brak rękawiczek na spacerze ukarali osobę. Sami robią grila, a karaja za wymianę opon lub umycie samochodu na myjni. Absurd goni absurd.

#320 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 07:02

Bo pic kazał

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych