Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koronowirus w łapach

383 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Taka jest prawda~

~Taka jest prawda~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:15

Pracuje w handlu to widzę dziesięć razy dziennie potrafi przyjść raz po chlebek potem maselko potem gazetka. Są też idioci co biorą sześć razy po 100 ml ale już drugim razem odsyłam że nietrzeźwym nie sprzedajemy. W przypadku bab sprzedać mam obowiązek.

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:16

W Łapach są 2 kościoły !

Jeszcze wczoraj były 3! Wyburzyli?

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:29

Nie byli w stanie utrzymać,za mało na tacę rzucali 

#284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:37

Pracuje w handlu to widzę dziesięć razy dziennie potrafi przyjść raz po chlebek potem maselko potem gazetka. Są też idioci co biorą sześć razy po 100 ml ale już drugim razem odsyłam że nietrzeźwym nie sprzedajemy. W przypadku bab sprzedać mam obowiązek.

Najgorzej , na Małą zjechała rodzina z dobytkiem z dobrobytu ,z Brukselki ,do starych rodziców . Pilnować w Lewiatanie ,bo ich wszystkich obowiązuje kwarantanna ! Jak wjechali ,miała granica już być zamknięta chyba od piątku 27.03 " także granice naszego kraju do 13 kwietnia pozostają zamknięte - poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński."

#285 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:40

A tak przyjechali z Holandii

#286 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:40

A tak przyjechali z Holandii

#287 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:46

Tak i Pan mąż dzisiaj pojechał swoim busikiem na objazd miasta. Ich kwarantanna nie obowiązuje chyba,szkoda że tacy ludzie mają w . innych. Ale wyższa sfera wróciła na stare śmieci a plebs niech się martwi. Mam nadzieję że nie są zarażeni bo takim lazeniem szybko się rozniesie.

#288 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:52

Dlaczego menele krążą po Łapach i policja nie reaguje czy też się zamykają

#289 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 07:57

Czy Wszyscy przechodzą kwarantannę którzy przyjechali z zagranicy bo może nie zgłaszali ze 3/4tygodnie przyjechali powinne być surowe kary finansowe ,że innych narażają

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 08:07

Tak i Pan mąż dzisiaj pojechał swoim busikiem na objazd miasta. Ich kwarantanna nie obowiązuje chyba,szkoda że tacy ludzie mają w . innych. Ale wyższa sfera wróciła na stare śmieci a plebs niech się martwi. Mam nadzieję że nie są zarażeni bo takim lazeniem szybko się rozniesie.

Do biedry na zakupy ? Lub do MOPS-u po kasę i żywność

#291 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 08:21

Tam na Małej to chyba dalej ormowcy działają że wszystko widzą i wiedza co gdzie u kogo o której i kto z kim u kogo kłótnia policja czy pogotowie kto za granicą i podaje euro rodzinie

#292 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 08:21

Tam na Małej to chyba dalej ormowcy działają że wszystko widzą i wiedza co gdzie u kogo o której i kto z kim u kogo kłótnia policja czy pogotowie kto za granicą i podaje euro rodzinie

#293 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 08:26

Tak będę ormowcem bo nie obchodzi mnie ile kasy, czy do mopsu czy inne zapomogi mnie ich kasa nie obchodzi, nie obchodzi mnie zawartość ich portwel bo mam swój, ale obchodzi mnie moje zdrowie i zdrowie mojego rodzica, który jest stary i został mi jeden. I wkurza mnie ze takie ludzie nie szanują innych. Masz kwarantannę to przesiedzą w domu bo zdrowie jest jedno.

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 10:30

Tak będę ormowcem bo nie obchodzi mnie ile kasy, czy do mopsu czy inne zapomogi mnie ich kasa nie obchodzi, nie obchodzi mnie zawartość ich portwel bo mam swój, ale obchodzi mnie moje zdrowie i zdrowie mojego rodzica, który jest stary i został mi jeden. I wkurza mnie ze takie ludzie nie szanują innych. Masz kwarantannę to przesiedzą w domu bo zdrowie jest jedno.

zgadzam się, takich zglaszac na policje i to jest obowiązek każdego, szkoda, ze nie znam ich nazwiska, sama bym zadzwonila

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:16

Najgorzej , na Małą zjechała rodzina z dobytkiem z dobrobytu ,z Brukselki ,do starych rodziców . Pilnować w Lewiatanie ,bo ich wszystkich obowiązuje kwarantanna ! Jak wjechali ,miała granica już być zamknięta chyba od piątku 27.03 " także granice naszego kraju do 13 kwietnia pozostają zamknięte - poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński."

ty widzisz co piszesz jak juz tak sie tym interesujesz to wez sie dowiedz czy przypadkiem nie sa juz po kwarantannie

#296 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:18

no i co że wróciła żal cię za . ściska że nikt do ciebie nie przyjechał, zajmij się sobą a nie innymi i te twoje wypociny na forum najpierw się dowiedz czy mieli kwarantanne a pozniej sraj żarem kurfa co za ludzie siebie nie widzą na innych patrzą

#297 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:30

zgadzam się, takich zglaszac na policje i to jest obowiązek każdego, szkoda, ze nie znam ich nazwiska, sama bym zadzwonila

może podać adres??? tylko podaj swoje dane bo za interwencje kto zapłaci??

#298 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:45

może podać adres??? tylko podaj swoje dane bo za interwencje kto zapłaci??

Dlaczego ma zapłacić ? Zglaszasz że masz podejrzenie, policja przyjedzie i sprawdzi . co w tym złego ? Więc za co ma być kara ? 

#299 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 14:05

Na ulicę Małą przyjechali samochodem z Holandii rodzinka która tam przebywa od dawna mieszkali w bloku 11 na 4 piętrze.

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 17:35

Dlaczego ma zapłacić ? Zglaszasz że masz podejrzenie, policja przyjedzie i sprawdzi . co w tym złego ? Więc za co ma być kara ? 

przejezdzajac granice masz kawarantanne wiec dawno juz mineła i odwalcie sie od tej ebanej ulicy a jak wam sie jeszcze nudzi to dzwoncie nawet do prezydenta forumowicze co nic innego nie maja do roboty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych