Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koronowirus w łapach

383 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 22:48

Dokładnie. Pracuje w handlu w Łapach i laza te ciamajdy po jedno piwo dziesięć razy. Chcesz chlac weź kratę i nje zawracaj gitary.
Od jutra jedno piwko a potem nara bo już nietrzeźwy. Pajace

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 06:42

Na wirusa dajcie im spirytusu.

#203 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 06:54

czysta ludzka głupota i tyle w temacie, przez takich "odpowiedzialnych"to scenariusz włoski nieuchronny  jak do pustych głów nie dociera, że mają siedzieć na d...e w domu.

Człowieku jak chce się tak strasznie pić to kup ze 4 kraty piwa i skrzynkę  mocniejszego trunku i siedź a nie się spacerujesz 

ania -" Žena za pultem " ?

czysta ludzka głupota i tyle w temacie, przez takich "odpowiedzialnych"to scenariusz włoski nieuchronny  jak do pustych głów nie dociera, że mają siedzieć na d...e w domu.

Człowieku jak chce się tak strasznie pić to kup ze 4 kraty piwa i skrzynkę  mocniejszego trunku i siedź a nie się spaceruje

Žena za pultem

#204 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 07:05

Policja nie reaguje, takie osoby, w kwarantannie, prawdopodobnie chodzą po Łapach. Młody chłopaka w maseczce z filtrem i rękawiczkach wzbudza podejrzenie, szczególnie od razu po otwarciu sklepu o 6.00 rano.

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 07:37

konieczność wyjścia do sklepu jak najbardziej ale na pewno nie 10 razy na dzień

piwa po godz brakuje żeby tak sobie chodzić?

konieczność wyjścia do sklepu jak najbardziej ale na pewno nie 10 razy na dzień

piwa po godz brakuje żeby tak sobie chodzić?

To mówię ja - ania -Žena za pultem , żeby nie piwosze  ,byś się nudziła za pultem

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 08:23

Płonka w kwarantannie a z Anglii przyjechali 2tyg temu z Łap i może nie zgłosili się i co może być

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 08:25

Tez powinme być kary do 100tyś.to moze by się opamiętali

#208 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 08:28

Płonka w kwarantannie a z Anglii przyjechali 2tyg temu z Łap i może nie zgłosili się i co może być

Cała Płonka siedzi w domu ? Co się stało ,skąd ziomale wrócili ?

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:20

A Ducha puszczy mają żeby dobrze kwarantanna przeszła

#210 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:43

To mówię ja - ania -Žena za pultem , żeby nie piwosze  ,byś się nudziła za pultem

w przeciwieństwie do ciebie  nie nudzę i  nie jest moją jedyna atrakcją chodzić  milion razy do sklepu

nie przypisuj mi słów które przeze mnie nie sś wypowiedziane 

sam się elokwentnie wypowiedz jak umiesz, choc w to bardzo wątpię

nie tylko ja darowałabym sobie widok moczymordy co 10 min

#211 ~Szufelka~

~Szufelka~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 11:09

Na wirusa dajcie im spirytusu.

Albo denaturatu zawsze taniej :)

#212 ~Aaaddd~

~Aaaddd~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 11:21

W sklepach pracują, a przechodnie w Łapach odpoczywają. Pozamykali się i się izolują. Chwała dla chirurga, którego tak ktoś krytykował. Wykonuje swój zawód należycie. Gdyby tak wszyscy lekarze pracowali. Bo on pracuje dla pacjenta.

Tak dużo zdrowia Panu Doktorowi, wytrwałości i baaardzo dużo cierpliwości dla "pacienta":)

#213 ~Aaaddd~

~Aaaddd~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 11:23

Tak dużo zdrowia Panu Doktorowi, wytrwałości i baaardzo dużo cierpliwości dla "pacjenta":)

#214 ~Aaaddd~

~Aaaddd~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 11:24

Tak dużo zdrowia Panu Doktorowi, wytrwałości i baaardzo dużo cierpliwości dla "pacjenta":)

#215 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 13:58

Dziękuję młodemu przystojnemu mężczyznie ,który bezinteresownie podwiózł mi spod Biedronki woreczek kartofli i wniósł na piętro Dobrzy ludzie są w Łapach

#216 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 20:24

Dziękuję młodemu przystojnemu mężczyznie ,który bezinteresownie podwiózł mi spod Biedronki woreczek kartofli i wniósł na piętro Dobrzy ludzie są w Łapach

Krystyna ziemniakiczki tobie wniosłem w zamian myślałem że zaprosisz mnie do siebie i wyśśiesz mi konowirusa sama sobie noś kartofle

#217 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:00

Tak dużo zdrowia Panu Doktorowi, wytrwałości i baaardzo dużo cierpliwości dla "pacienta":)

odnoszę wrażenie ,że to jedyny lekarz w Łapach

#218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 19:02

Ponoć już jest osoba z koronowirusem miała styczność z rodziną z zagranich mieszkał koło koscioła wczoraj zabrali ciekawe ile zaraził co na to policja ???

#219 ~Xccc~

~Xccc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 19:21

Jak to jedna osoba od nich powiedziała, że jak się pół Łap zarazi to trudno ale oni nie mają czasu sprawdzać .....

#220 ~Xccc~

~Xccc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 19:21

Jak to jedna osoba od nich powiedziała, że jak się pół Łap zarazi to trudno ale oni nie mają czasu sprawdzać .....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych