Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koronowirus już w Polsce!

264 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:23

Inteligenta nie trzeba. Skoro rządzi pis, który przedkłada tvp i Rydzyka ponad dobro ludzi chorych na raka. Umierać będzie coraz więcej.

Ile Pana zdaniem należy przeznaczyć na chorych na raka, żeby nie umierali?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:28

Co roku w sezonie grypowym tniesz biustonosz żony na maseczki?

To mi radzi Wasz pisowski Główny Inspektor Sanitarny jako ochronę przed koronawirusem...

#23 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:31

Bzdura. Ludzie zgłaszają się do lekarzy i są leczeni na jakieś duperele całymi miesiącami. Umierają, ponieważ o tym że to jest choroba nowotworowa dowiadują się kiedy jest już zbyt późno.

Czy może Pan podać jakieś przykłady, ponieważ ja nie znam takich przypadków.

W mojej rodzinie i wśród moich znajomych, wszyscy u których wykryto jakiś nowotwór, to były osoby, które do lekarzy nie chodziły latami - łącznie ze mną.

#24 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:38

To mi radzi Wasz pisowski Główny Inspektor Sanitarny jako ochronę przed koronawirusem...

Czy może Pan podać link do tej porady?

Ja słyszałam natomiast jego wypowiedź w TVP1, że maseczki powinny nosić tylko osoby zainfekowane.

O biustonoszu żony nic nie wspomniał.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:58

Czy może Pan podać link do tej porady?
Ja słyszałam natomiast jego wypowiedź w TVP1, że maseczki powinny nosić tylko osoby zainfekowane.
O biustonoszu żony nic nie wspomniał.

,,Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jarosław Pinkas w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” podzielił się z czytelnikami kilkoma „radami” w sprawie zagrożenia koronawirusem. – „Jeśli wybuchnie pandemia, to nie każdy dostanie maseczkę, bo nie wiadomo ile ich jest, ale każdy zostanie poinstruowany, co robić. Jeśli to ma nas uspokoić, to nauczymy się sami robić maseczki. Można też przeciąć biustonosz na pół…” – powiedział Pinkas.,, Jest tego pełno w necie są już memy,dobrze że moja żona ma dużo biustonoszy,przeżyjemy;-)

#26 ~Kaczyński~

~Kaczyński~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 19:55

Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego powołany przez PiS zaleca robienie maseczek z bistonoszy.
Powiedzieć, że to dopiero jest państwo z dykty, to nic nie powiedzieć.

#27 ~chore~

~chore~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 20:01

Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego powołany przez PiS zaleca robienie maseczek z bistonoszy.

Zamiast filozofować zadbaj o rodzinę i rób zapasy zgodnie z zaleceniem na 10 dni ewentualnej kwarantanny.

#28 ~JebåćPiS~

~JebåćPiS~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 20:29

Zamiast filozofować zadbaj o rodzinę i rób zapasy zgodnie z zaleceniem na 10 dni ewentualnej kwarantanny.

I co jeszcze wymyślisz ,PiSowski klakierze?
Sam sobie zrób kwarantannę. Najlepiej permanentną!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 00:54

Właśnie 500+ wydałem. Jak mam zrobić zapasy na 10dni? Jak mi pis nie dołoży, więcej nie będę na nich głosował. Obiecali to niech teraz dają.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 01:18

Czy może Pan podać jakieś przykłady, ponieważ ja nie znam takich przypadków.
W mojej rodzinie i wśród moich znajomych, wszyscy u których wykryto jakiś nowotwór, to były osoby, które do lekarzy nie chodziły latami - łącznie ze mną.

Akurat w mojej rodzinie było kilka przypadków nowotworów i zostały wszystkie wykryte zbyt późno z winy lekarzy.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 01:26

Ile Pana zdaniem należy przeznaczyć na chorych na raka, żeby nie umierali?

Tyle ile wydaje się na różne bzdury nie ważne dla Polski, ale ważne dla pisowskiej nienażartej hałastry.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 08:34

Tyle ile wydaje się na różne bzdury nie ważne dla Polski, ale ważne dla pisowskiej nienażartej hałastry.

Śmierdzielu odsunięty od koryta, dlaczego się nie myjesz ?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 08:48

Śmierdzielu odsunięty od koryta, dlaczego się nie myjesz ?

Co masz na myśli doprecyzuj? Skąd ten pomysł z korytem? Z jakichś własnych doświadczeń?

#34 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:03

,,Szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jarosław Pinkas w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” podzielił się z czytelnikami kilkoma „radami” w sprawie zagrożenia koronawirusem. – „Jeśli wybuchnie pandemia, to nie każdy dostanie maseczkę, bo nie wiadomo ile ich jest, ale każdy zostanie poinstruowany, co robić. Jeśli to ma nas uspokoić, to nauczymy się sami robić maseczki. Można też przeciąć biustonosz na pół…” – powiedział Pinkas.,, Jest tego pełno w necie są już memy,dobrze że moja żona ma dużo biustonoszy,przeżyjemy;-)

Przeczytałam ten wywiad i, dla mnie, sens jego wypowiedzi jest inny niż Pan sugeruje.

GIS wyraźnie mówi, że panika jest niepotrzebna i maseczki tak naprawdę nie są potrzebne, ale jeżeli wybuchnie pandemia, której nie ma i prawdopodobnie nie będzie, to osoby, które uważają, że koniecznie potrzebują maseczek, z powodu zwykłego strachu, a nie wiedzy, że to rzeczywiście pomaga, będą mogły sobie zrobić z biustonosza, i zostaną poinstruowane jak to zrobić.

Bardzo dobra rada, żeby uspokoić panikarzy.

#35 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:05

A Pan co by zasugerował panikarzom?

#36 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:07

I co jeszcze wymyślisz ,PiSowski klakierze?
Sam sobie zrób kwarantannę. Najlepiej permanentną!

Czy uważa Pan, że kwarantanna jest złym pomysłem?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:07

Najeść się mirabelek i szczawiu

#38 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:13

Właśnie 500+ wydałem. Jak mam zrobić zapasy na 10dni? Jak mi pis nie dołoży, więcej nie będę na nich głosował. Obiecali to niech teraz dają.

Jakie pieniądze PiS Panu obiecał i nie dał?

Nie słyszałam, żeby PiS obiecywał, że da komukolwiek dodatkowe pieniądze na zrobienie zapasów żywnościowych z powodu koronawirusa.

I niby czemu miałby dawać?

Normalnie Pan nie je? Jadłby Pan tylko w czasie kwarantanny?

#39 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:17

Akurat w mojej rodzinie było kilka przypadków nowotworów i zostały wszystkie wykryte zbyt późno z winy lekarzy.

Czy może Pan opisać o jaki nowotwór chodzi i jak został wykryty?

#40 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:21

Proszę wymienić te bzdury.

Zobaczymy, co dla Pana jest nieważne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych