Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kontri

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Robol~

~Robol~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 17:04

Umowa zlecenie, najniższa krajowa. Grafik ciężki bo 3 zmiany razem z weekendami i świętami. A jak w biurach to nie wiem.

#82 ~pracownica~

~pracownica~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 09:22

Praca na magazynie nie jest ciężka pracuje się normalnie. Na produkcji jest juz gorzej nikt tam nie chce pracować przez szefa który we wszystko się wtrącać lubi znaczy wie wszystko najlepiej. Ale sekretarka z produkcji wszystkiego pilnuje i bardzo lubi szefa.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 01:07

Ja też proponuję pracę na magazynie. Nie ma tam szefa i nie pracuje się z batem nad plecami. Na produkcji która jest obok jest znacznie gorzej. Ja bym drugi raz się nie zdecydowała.

#84 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:19

Pracowałam w biurze kilka lat temu. Umowa śmieciowa, pracy dużo, zarobki minimalne. Za wykorzystanie przerwy na coś innego niż jedzenie trzeba było przychodzić wcześniej do pracy. O 16:10 jeszcze nikt się nawet nie zbierał (poza mną) do wyjścia do domu. Atmosfera w biurze (w pokoju 5-6 osób raczej grobowa. Ogromna rotacja ludzi. Jak ktoś lubi działanie pod ciągłą presją czasu, bat nad głową i ból brzucha przed praca (a to wszystko za minimalną krajową), to polecam :)

Witajcie wszyscy! Czytam te wszystkie opinie i rzeczywiście wygląda to starsznie słabo. Szukają kogoś do marketingu, czy ktoś się może wypowiedzieć czy tylko przy wykonywaniu pracy fizycznej na magazynie jest tak źle czy nastroje takie panują w całej firmie? Z góry dzięki, będę wdzięczny!

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 15:15

Nie sądzę, że coś się zmieniło przez ostani rok, bo firma ma o sobie mniemanie jak o gigancie internetowym, co kompletnie mija się z prawdą. Albo będziesz się grzecznie uśmiechał i spełniał oczekiwania prezesa, który nie mając kompletnie wiedzy o ecommerce zaczyna każde zdanie - ja sobie wyobrażam albo będziesz należał do mądrzejszej cześci i nie zabawisz tam długo.

#86 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 22:01

Hejty hejtami ale należy też pochwalić firmę. W czasach epidemii szef wysłał większość firmy na pracę z domu. Za takie zachowanie wielkie brawa. Powiew normalności.

#87 ~Piłeczkawytlaczarka~

~Piłeczkawytlaczarka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 07:58

Liznij mu rowa

#88 ~Miłe wspomnienie~

~Miłe wspomnienie~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 05:50

Właściciel ma trudny, wybuchowy charakter. Potrafi wybuchnąć w ułamku sekundy, jak wiecznie odbezpieczony granat. Ale ma wizje,pomysły , czasami wyprzedzające teraźniejszość. Dlatego potrzebuje ludzi do ich realizacji, ludzi którzy to pociągną, będą kontynuowali. Tak to człowiek który rzuca pomysł i jak będzie miał zespół, który podchwyci jego pomysłowość, nie zawsze racjonalną, i będą dali znieść trudny charakter, to będą razem trwali i bezpiecznie płynęli. Ludzi, którzy są zdolni,pracowici, w jakiś sposób ulegli na pewno są docenieni.
Może i mało wie o e-comerce, jak Gość napisał. Nie mam wiedzy, żeby ocenić, ale zaczął się tym zajmować, jak wszyscy pukali się w głowę...`20 lat,szmat czasu..

P.S. Nie jestem członkiem rodziny, znajomym, byłym pracownikiem, który z przyczyn osobistych wyjechał i musiał się zwolnić. Współprace jako elektryczną, ale efektywną dobrze wspominam. Wolę szefa, który opierdzili i prosto w twarz powie, co myśli,niż jak przekupa na targu będzie za plecami oczerniał.

Nie sądzę, że coś się zmieniło przez ostani rok, bo firma ma o sobie mniemanie jak o gigancie internetowym, co kompletnie mija się z prawdą. Albo będziesz się grzecznie uśmiechał i spełniał oczekiwania prezesa, który nie mając kompletnie wiedzy o ecommerce zaczyna każde zdanie - ja sobie wyobrażam albo będziesz należał do mądrzejszej cześci i nie zabawisz tam długo.

#89 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 11:43

Hejty hejtami ale należy też pochwalić firmę. W czasach epidemii szef wysłał większość firmy na pracę z domu. Za takie zachowanie wielkie brawa. Powiew normalności.

Zgadzam się. Zadziałał bardzo szybko

a na codzień? Jest często wybuchowy, ale tak szybko jak wybucha tak szybko mija. wielu szefow ma podobnie, przerabiałem już kilku Firma zarabia pieniądze, zleceń nie brakuje 

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:18

Mile wspomnienie, widać, że mówisz o czasach sprzed lat. Nie masz kompletnie pojęcia o tym co teraz się tu dzieje. Owszem prezes ma milion pomyslow na minutę ale potrzebuje do nich bezmózgich osłów, którzy będą ślepo wykonywać jego polecenia. Większość z tych pomysłów niestety jest poziomu krawężnika. Ci mądrzejsi już odeszli, Ci którzy się boją zmian albo są w niego zapatrzeni zostali i zostana pewnie jeszcze długo. Nic nie tłumaczy braku szacunku do drugiego człowieka. Dorabianie się na krzywdzie ludzkiej nie przynosi korzyści na dłuższą metę. Kiedyś sam się o tym przekona i obym się mylił.

#91 ~Wiesław chuiński~

~Wiesław chuiński~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:50

Szukają drugi dzień na różnych portalach osób na nocną zmianę i chyba nie mogą znaleźć :-(

#92 ~nikt wazny~

~nikt wazny~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 15:18

ciekawi mnie, dlaczego z roku na rok, nie szanujaca prcownikow, najnizsza krajwoa, umowa zlecenie, a oni kupuja ziemie za gotowke, i itd szefunio 

#93 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 14:58

jak za gotówkę to chyba dobrze, widać inwestują a nie przejadają...

#94 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2020 - 23:39

ciekawi mnie, dlaczego z roku na rok, nie szanujaca prcownikow, najnizsza krajwoa, umowa zlecenie, a oni kupuja ziemie za gotowke, i itd szefunio 

weź kredyt, załóż firmę, zarabiaj, zapłać pracownikom a potem kup ziemię i mercedesa za gotówkę. proste.

#95 victor638

victor638

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 12:18

Oferty pracy dostępne w Poznaniu. Dowiedz się więcej o łączu. Agencja rozwiązuje wszystkie problemy z pracodawcą. AGENCJA PRACY

https://job-market.a.../pol-muzhchiny/

Użytkownik victor638 edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 12:22

#96 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 07:41

Widzę że większość opinii dotyczy pracy na magazynie i narzekanie na szefa, Aktualnie szukają specjalisty ds. zakupów. Czy w biurze pracuje tam dużo osób? Jak wyglądają warunki pracy w biurze, jaka jest atmosfera?

#97 stophejterom

stophejterom

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2020 - 17:39

Może zatrudniają bo firma się rozwija, albo potrzebują ludzi na sezon. W momencie gdy wiele firm upadło lub zawiesiło działalność oni dalej pracują i to na 3 zmiany. To chyba dobrze bo powstały dodatkowe miejsca pracy? a studenci tych czasów wg mnie nie mają co narzekać, chciałbym zarabiać na rękę 17 netto za czasów gdy byłem studentem (było 8-10 zł/h) niektórzy na stałych umowach tyle nie mają, także nie ma co narzekać a wziąć się do roboty młodzi. 

Każdy może mówić co chce, trzeba poznać wartość pracy za mniejsze pieniądze i docenić to że wcale nie jest teraz źle, elo. 

#98 ~Mobbing~

~Mobbing~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 02:21

Tutaj chodzi o to jak się traktuje drugiego człowieka. Prezes K*ntri, Andziej zagania ludzi krzycząc na nich, a przecież można zachować klasę i zacząć traktować ludzi z szacunkiem. Ludzie to nie bydło w chlewie panie prezesie...

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:19

Niebawem jesień,wszelka "praca" ustanie na amen.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych