Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kontri


84 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Robol~

~Robol~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 17:04

Umowa zlecenie, najniższa krajowa. Grafik ciężki bo 3 zmiany razem z weekendami i świętami. A jak w biurach to nie wiem.

#82 ~pracownica~

~pracownica~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 09:22

Praca na magazynie nie jest ciężka pracuje się normalnie. Na produkcji jest juz gorzej nikt tam nie chce pracować przez szefa który we wszystko się wtrącać lubi znaczy wie wszystko najlepiej. Ale sekretarka z produkcji wszystkiego pilnuje i bardzo lubi szefa.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 01:07

Ja też proponuję pracę na magazynie. Nie ma tam szefa i nie pracuje się z batem nad plecami. Na produkcji która jest obok jest znacznie gorzej. Ja bym drugi raz się nie zdecydowała.

#84 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:19

Pracowałam w biurze kilka lat temu. Umowa śmieciowa, pracy dużo, zarobki minimalne. Za wykorzystanie przerwy na coś innego niż jedzenie trzeba było przychodzić wcześniej do pracy. O 16:10 jeszcze nikt się nawet nie zbierał (poza mną) do wyjścia do domu. Atmosfera w biurze (w pokoju 5-6 osób raczej grobowa. Ogromna rotacja ludzi. Jak ktoś lubi działanie pod ciągłą presją czasu, bat nad głową i ból brzucha przed praca (a to wszystko za minimalną krajową), to polecam :)

Witajcie wszyscy! Czytam te wszystkie opinie i rzeczywiście wygląda to starsznie słabo. Szukają kogoś do marketingu, czy ktoś się może wypowiedzieć czy tylko przy wykonywaniu pracy fizycznej na magazynie jest tak źle czy nastroje takie panują w całej firmie? Z góry dzięki, będę wdzięczny!

 #85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 15:15

Nie sądzę, że coś się zmieniło przez ostani rok, bo firma ma o sobie mniemanie jak o gigancie internetowym, co kompletnie mija się z prawdą. Albo będziesz się grzecznie uśmiechał i spełniał oczekiwania prezesa, który nie mając kompletnie wiedzy o ecommerce zaczyna każde zdanie - ja sobie wyobrażam albo będziesz należał do mądrzejszej cześci i nie zabawisz tam długo.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych