Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kontenery mieszkalne :: zobacz komentowany artykuł

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 23:15

Boże!XXI wiek i POstęp ...........w niszczeniu Polaków ,jak cholera. :angry:

#2 ~lokator~

~lokator~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 00:19

Super pomysl,popieram calym sercem.Zrobi tak kazdy kto ma takich lokatorow w bloku u siebie.Niektorych trzeba izolowac i odseparowywac.Jeszcze raz -popieram!!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 04:50

ja też popieram, apoza tym 6 zł za taki kontener to za darmo dach nad głową

#4 ~~marcin~~

~~marcin~~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 05:46

Boże!XXI wiek i POstęp ...........w niszczeniu Polaków ,jak cholera. :angry:

Boga to ty do tego nie mieszaj a POstęp wybrała większość POLAKÓW w wyborach.Katoliczko Barbaro a 10 przykazań znasz znaczy się Dekalog

#5 ~wyślizgany obywatel RP~

~wyślizgany obywatel RP~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 05:57

czy jako białostoczanin mam szansę zamieszkać w takim kontenerze razem z rodziną, gdyż skomuszało-liberalno-wałęsowska klika ogrbiła nas z majątku narodowego i zabrała go sobie... więc nic mi nie zostało, tylko przenieść się do lokum za 6 zł/mies. mam nadzieję, że prezydent truskolaski przetnie wstęgę wejściową do mego nowego domku i obali ze mną jabola... denaturat jest dla mnie za drogi... , a moze z urzędu prezydencina nasz przyniesie jakiś lepszy trunek ? co? no, to... do miłego ...

#6 ~Grace~

~Grace~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 06:09

Poppieram popieram i jestem za tym pomyslem nareszcie ci ktorzy maja zaleglosci w placeniu za czynsz nawet okolo 30,tys jak w moim bloku, nie placa ,pija zaklocaja spokoj zastraszaja normalnych ludzi, utrudniajac im zycie a poza tym maja juz wyrok o eksmisji zostana zakwaterowani tam gdzie ich miejsce Bardzo dobry pomysl popieram

#7 ~gawronka~

~gawronka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 07:35

i bardzo dobrze! jak ja chcialam miec mieszkanie to wzielam kredyt i place chc jest bardzo ciezko i czesto wolalabym tez przeznaczyc te pieniadze na przyjemnosci; ale niestety chcesz miec to musisz placic. a z reszta kazdy z tych "zaradnych zyciowo" panow moze sobie zamieszkac gdzie indziej jak kontenery nie beda mu odpowiadac.

#8 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 07:51

BRAWO,BRAWO,NARESZCZCIE KTOŚ DOSTRZEGŁ PROBLEM!!!!
JESTEM ZA -CZAS ODIZOLOWAC MARGINES OD RESZTY SPOŁECZEŃSTWA!

#9 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 07:53

i bardzo dobrze! jak ja chcialam miec mieszkanie to wzielam kredyt i place chc jest bardzo ciezko i czesto wolalabym tez przeznaczyc te pieniadze na przyjemnosci; ale niestety chcesz miec to musisz placic. a z reszta kazdy z tych "zaradnych zyciowo" panow moze sobie zamieszkac gdzie indziej jak kontenery nie beda mu odpowiadac.

Chce kupic taki kontyner ,kto mi podpowie ile kosztuje i gdzie jest.

#10 ~rupert~

~rupert~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 08:14

BRAWO,BRAWO,NARESZCZCIE KTOŚ DOSTRZEGŁ PROBLEM!!!!
JESTEM ZA -CZAS ODIZOLOWAC MARGINES OD RESZTY SPOŁECZEŃSTWA!

a kto to jest ten margines? bo ci co ćpają i piją - to są ludzie uzaleznieni, czyli chorzy, których trzeba leczyć, ale Kopaczowa nie leczy..., zaś ludzi biednych nie mających pieniędzy powinno otoczyć się opieką, a nie dawć do mieszkania powiększone psie budy.. To tylko potrafią zrobić ludzie bez wyobraźni, czyli z tuskowego rozdania.

#11 ~Zaradny menel~

~Zaradny menel~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 08:37

Chcem wynajac na miesiac czasu taki kontyner, jaka mam szanse i ile ta przygoda bedzi emnie kosztować ?

#12 ~~Dziadek Mróz~~

~~Dziadek Mróz~~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 08:49

Białystok Pierwszym Polskim "Miastem Boga" ciekaw jestem w jakim czasie policja bedzie dojezdzac na fasty, to chyba bedzie tragedia.... slamsy pierwsza klasa (radze postawić "Bude Komende"), proponuje jeszcze aby postawic tam "Bude Przedszkole", "Buda Pieczywko", "Buda Monopolek " napewno PO o tym pomyśleli chłopcy maja główke do interesów.

BUDY Z CENTRUM WON ale pod miastem powstaja jak grzyby po deszczu :P tzw. nowoczesne osiedla hehehe

PS. Przypomniało mi sie jak pamietam radni chca budowac nowy urzad... JAko że nasza władzajest najlepsza w Białymstoku a PO szło pod hasłem " Bliżej Ludzi" plus mówiło o obniżeniu kosztów władzy wiec proponuje POSTAWIC BUDY POD MIASTEM I PRZENIEŚĆ TAM URZAD MIEJSKI I MARSZAŁKOWSKI ! ! ! Czyż nie piekny pomysł ?? ja na to wpadłem a Truskolaski na to nie wpałd ?

#13 ~:))))~

~:))))~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 09:25

Chcem wynajac na miesiac czasu taki kontyner, jaka mam szanse i ile ta przygoda bedzi emnie kosztować ?

Skoro jesteś taki "zaradny menel" to przeczytaj co jest tam napisane.A i tak pewnie Cie nie stac

#14 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 13:57

Współczuję mieszkańcom z ul. Produkcyjnej takiego ,,miłego" sąsiedztwa...

#15 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 19:27

TYM CO CHCĄ TO TRZEBA POMÓC , TYM CO NIE CHCĄ TO NIE ! WŁADZA POWINNA LUDZIOM POMAGAĆ !? ALE CO TO ZA WŁADZA CO LIKWIDUJE MIEJSCA PRACY A SOBIE PODWYŻKI ROBI ! TRUSKOLASKI I CAŁE PO DO KONTENERÓW I WYWIEŚĆ Z MIASTA NATYCHMIAST !!! PO TO HAŃBA WSZYSTKIM NAM KONTENERY POROBIĄ I DRUTEM KOLCZASTYM OGRODZĄ I PRĄD PODŁĄCZĄ I PO wiedzą PO PO STRONIE OBYWATELI albo PO BLIŻEJ LUDZI p.s. a żeby pracę załatwili tym co nie płacą to nie lepiej by było ,ale nie zniszczyć człowieka to jest najlepiej , upodlić i do kontenera wsadzić

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 20:43

bardzo "ciekawy" pomysl... ale nikt widocznie nie pomyslal o mieszkancach tamtych okolic ul. Produkcyjnej. Tam tez mieszkaja dzieci i mlodziez i wiele osob chce miec tam spokoj i cisze... osobiscie TEGO pomyslu nie popieram... Rozumiem urzadzenie takiego "osiedla" gdzies na jakiejs wsi lub tam gdzie nie mieszkaja normalni ludzie ale nie tam gdzie sa firmy, ludzie ktorzy jezdza do pracy, ci co tam mieszkaja... Watpie ze ci ludzie ktorzy maja tam zamieszkac, zmienia sie, beda mieli tylko dobre miejsce do picia alkocholu i zaklocania spokoju innym... a to ze to miejsce bedzie pod stala "opieka" policjii nic nie da. Ci ludzie nie znaja granic... nie popieram tego i bardzo chcialabym zeby tam nie powstalo takie cos.

#17 ~martusia~

~martusia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 20:51

POPIERAM POMYSł.... Ja mieszkam na Klepackiej, ale w mieszkaniu komunalnym. Mam dwójkę dzieci i byłabym bardzo wdzięczna, gdyby z mego osiedla zginęła patologia... Chcę wychować swoje dzieci na porządnych ludzi...
Ale tym, którym naprawdę brakuje pieniędzy na czynsz, powinno się im pomóc i dać im szansę...Oni też mają dzieci i chcą je dobrze wychować...
Pozdrawiam...

#18 ~pogromca durni~

~pogromca durni~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 14:30

Białystok Pierwszym Polskim "Miastem Boga" ciekaw jestem w jakim czasie policja bedzie dojezdzac na fasty, to chyba bedzie tragedia.... slamsy pierwsza klasa (radze postawić "Bude Komende"), proponuje jeszcze aby postawic tam "Bude Przedszkole", "Buda Pieczywko", "Buda Monopolek " napewno PO o tym pomyśleli chłopcy maja główke do interesów.

BUDY Z CENTRUM WON ale pod miastem powstaja jak grzyby po deszczu :P tzw. nowoczesne osiedla hehehe

PS. Przypomniało mi sie jak pamietam radni chca budowac nowy urzad... JAko że nasza władzajest najlepsza w Białymstoku a PO szło pod hasłem " Bliżej Ludzi" plus mówiło o obniżeniu kosztów władzy wiec proponuje POSTAWIC BUDY POD MIASTEM I PRZENIEŚĆ TAM URZAD MIEJSKI I MARSZAŁKOWSKI ! ! ! Czyż nie piekny pomysł ?? ja na to wpadłem a Truskolaski na to nie wpałd ?

Analfabeci (tacy jak Ty), głosu nie mają:)

#19 ~red~

~red~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 15:32

PO DO KONTENERÓW ! i OGRODZIĆ DRUTEM KOLCZASTYM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych