Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
109 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 09:18

Podlaska policja ścigała już pod Sokółką prosiaka. Przyszła więc pora na strzelanie do szalonego traktorzysty.

Folklor.

Myślę że nie strzelali mu po tylnych kołach. Prosiaki nie mają wstecznego biegu chyba?

#42 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 09:30

Myślę że nie strzelali mu po tylnych kołach. Prosiaki nie mają wstecznego biegu chyba?

Jak widac prędzej prosiak by znalazł wsteczny niż nasi policjanci w swoim radiowozie:)))

#43 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 09:36

Krucjata Modlitwy (111) Poświęcenie swoich dzieci Jezusowi Chrystusowi

O droga Matko Zbawienia,

poświęcam moje dzieci (podać tutaj imię dziecka/dzieci) Twojemu Synowi,

tak aby obdarzył On je pokojem ducha i miłością serca.

Proszę, módl się, aby moje dzieci zostały przyjęte w Miłosierne Ramiona Twojego Syna, i chroń je od krzywdy.

Dopomóż im pozostać wiernymi wobec Świętego Słowa Bożego, a szczególnie w tych chwilach, gdy są kuszone, aby od Niego się odwrócić. Amen.

#44 ~ks. Mateusz~

~ks. Mateusz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 09:41

Krucjata Modlitwy (111) Poświęcenie swoich dzieci Jezusowi Chrystusowi

O droga Matko Zbawienia,

poświęcam moje dzieci (podać tutaj imię dziecka/dzieci) Twojemu Synowi,

tak aby obdarzył On je pokojem ducha i miłością serca.

Proszę, módl się, aby moje dzieci zostały przyjęte w Miłosierne Ramiona Twojego Syna, i chroń je od krzywdy.

Dopomóż im pozostać wiernymi wobec Świętego Słowa Bożego, a szczególnie w tych chwilach, gdy są kuszone, aby od Niego się odwrócić. Amen.

To już nawet w modlitwach jest niepotrzebne skreślić? Pesel może niech podadzą dziecka a nie imię bo żeby się Bóg nie pomylił i pomógł przez pomyłkę dziecku sąsiada, bo tego byś pewnie nie przeżył oszołomie.

#45 ~Baba~

~Baba~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 09:55

Co jeszcze ciekawego można sie dowiedzieć ?

#46 ~Bania~

~Bania~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 10:00

Ciekawe rzeczy można przeczytać.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 11:09

Sytuacja przedstawiona w artykule nie ujawnia całej prawdy, ponieważ bieg zdażeń byl inny, i  nie było takiej sytuacji że radiowóz był staranowany przez sprawcę po przez najechania naniego przez ciagnik na wstecznym biegu. Bieg zdażeń był całkiem inny, ale że policja nie chce sie skompromitować doczętnie, przedstawia nie dokóńca żekomy bieg wydarzeń. A Ci którzy nie znają dokładniego biegu zdarzeń niech sie nie wypowiadaja na jego temat, ponieważ wprowadzają większy zamęt, i nie nie wnoszą., a to że plotek nasłuchali sie w których połowa jest wymysłem, to nie trzeba sie tego trzymać.

#48 ~boz~

~boz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 11:15

Sytuacja przedstawiona w artykule nie ujawnia całej prawdy, ponieważ bieg zdażeń byl inny, i  nie było takiej sytuacji że radiowóz był staranowany przez sprawcę po przez najechania naniego przez ciagnik na wstecznym biegu. Bieg zdażeń był całkiem inny, ale że policja nie chce sie skompromitować doczętnie, przedstawia nie dokóńca żekomy bieg wydarzeń. A Ci którzy nie znają dokładniego biegu zdarzeń niech sie nie wypowiadaja na jego temat, ponieważ wprowadzają większy zamęt, i nie nie wnoszą., a to że plotek nasłuchali sie w których połowa jest wymysłem, to nie trzeba sie tego trzymać.

Nie wiem jaki byl bieg wydarzeń, nie znam plotek bo obecnie mieszkam na podkarpaciu ale jest to pewne, że policja coś kręci. A ty jeżeli wiesz jaka była prawda to podaj szczególy i nie udawaj tajne przez poufne, bo chyba sam jak na razie wprowadziłeś zamieszanie.

#49 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 14:36

Ciemny człowieku, mam 40 lat i jestem kobietą, ponadto prawnikiem z wykształcenia. Nie wmówisz mi, że ta sytuacja wymagała użycia broni. Jeżeli w takich wypadkach będą wyciągać broń i ładowac na oślep to za moment, strzelą ci w łeb za to, że przejechałaś na czerwonym. W policji jest pełno wariatów i takie zdarzenia tylko to potwierdzają.

pupa a nie prawnik z ciebie skoro nie znasz najnowszych ustaw w sprawie uzycia spb i broni palnej. tam wszystko jest opisane co, jak i wobec czego i kogo mozna uzyc. wiec doucz sie a potem wypowiadaj sie na forum i chwal sie wiedza anie jeje brakiem.

#50 ~Żeby, było jasne~

~Żeby, było jasne~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 14:37

Żaden prawnik (normalny) nie wypowiadał się na tym forum!

#51 ~boz~

~boz~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 15:25

pupa a nie prawnik z ciebie skoro nie znasz najnowszych ustaw w sprawie uzycia spb i broni palnej. tam wszystko jest opisane co, jak i wobec czego i kogo mozna uzyc. wiec doucz sie a potem wypowiadaj sie na forum i chwal sie wiedza anie jeje brakiem.

.u ja nie jestem prawnikiem!!! Ty się naucz czytać baranie jeden.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 16:24

Pani prawnik a klnie jak szewc.

#53 ~Florian~

~Florian~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 16:44

Czepiacie detali bo nie pasuje to co pisze, a pisze prawdę o polskiej policji.

#54 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:16

Tobie ni dała czy co? Wystarczy poprosić. ;)

Dała się pomacać nieraz ... I nie tylko i to za paczkę fajek ;p

#55 ~Dzikus~

~Dzikus~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:23

Dzieje sie dzieje trzeba też wspomnieć o Agatce Niecieckiej sławnej dupodajce z Targonii Krytuł 25 co lata po całym Białym i daje tu i tam ;p

Kto ? z Targoń Krytuł 25 Agatka N.? Ja też kisiłem ogóra dobra latawica z niej za fajki lub piwo i jazda znana w całej gminie i Białym na PKS-ach ;p

#56 ~absolwent zawodówki~

~absolwent zawodówki~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 22:41

No cóż - na słomę w butach to i studia (prawnicze01icon_lol2.gif) nie pomogą; buractwo ma się w genach...

#57 ~boz~

~boz~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 06:13

No cóż - na słomę w butach to i studia (prawnicze01icon_lol2.gif) nie pomogą; buractwo ma się w genach...

Strzelanie do ludzi i pałowanie też? Bo jak wiadomo policja to firma rodzinna i takie umiejętności chyba też przechodzą z ojca na syna? 

Na szczęście twoje pseudo standardy mam w nosie i mogę mieć u ciebie nic nieznaczącą opinię "buraka", ale na szczęście z własnym, nieugiętym poglądem. Cokolwiek byś nie napisał, to i tak nie zdezorientujesz myślących ludzi, tym bardziej że piszesz ani śmiesznie, ani mądrze.

A po wtóre, pisząc o policji piszę językiem prostym, potocznym i nie odbiegającym od norm komunikowania się tej grupy społecznej. Nie wiedziałam jeszcze policjanta, który by nie przeklinał, albo zatykał uszy na dzwięk słowa "ku***".

Niepotrzebnie ubliżyłeś moim przodkom i tym komentarzem w zasadzie nie dołożyłeś nic mądrego do dyskusji o: użyciu broni przez policję. Temat nie dotyczy mnie a policji. Ale to dla większości dyskutantów jest zbyt trudne do pojęcia....

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 06:44

Mój znajony kiedyś włomotł dla trzech policjntów jenocześnie. Chłop wyrośniety , więc kiedy go z przystanku chcieli zgarnąć na wytrzeźwiałkę to się zdenerwował. Mówi że pamieta jak słyszał chrupot łamanych kości kiedy tłukł niebiskich. Tak ich okładał że echo szło. Kiedy wrócił do domu stwierdził że całe ubranie ma we krwi (nie swojej) i jeszcze na pamiątkę policyjną czapkę z urwanym daszkiem zabrał przypadkowo. Kilka dni po zdarzeniu czekał myśląc że go zgarną za to co nawywijał , ale już minęło kilka lat i cisza. Podejrzewa że policjanci w swoich notesikach zapisali że zostali napadnięci przez dużą , uzbrojoną , zorganizowaną grupę przestępców i sprawę umożono z powodu nie wykrycia sprawców :lol:. Wstyd im było sie przyznać jaka była prawda. Znajomy czapkę chętnie prezentuje po wypiciu kilku głebszych , niezły eksponat kolekcjonerski.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 09:23

Pan P. zdenerwował się na swoją ciotkę Celinę, bo nie zaprosiła na weselicho swego synalka, w tę sobotę byłchuczny bal. I się rozchodził, a mama nie była w stanie uspokoić. Chciał jechać na wesele tym traktorem, ale wezwana policja nie dopuściła. Więc chciał ich staranować, co mu się udało, bo radiowóz powieźli na lawecie do Białegostoku. Tak, do miasta wojewódzkiego, bo z Wizną to zdarzenie ma tyle wspólnego, że tam grasowała słynna Renatka, która to była nauczycielką tegoż młodego rolnika w Konopkach. To go nauczyła, jak się sprawy stawia. Ona sama to stawiać potrafi, Krzysiom szczególnie: Kardaszowi, Lodkowi i Szopenowi

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 13:09

Mój znajony kiedyś włomotł dla trzech policjntów jenocześnie. Chłop wyrośniety , więc kiedy go z przystanku chcieli zgarnąć na wytrzeźwiałkę to się zdenerwował. Mówi że pamieta jak słyszał chrupot łamanych kości kiedy tłukł niebiskich. Tak ich okładał że echo szło. Kiedy wrócił do domu stwierdził że całe ubranie ma we krwi (nie swojej) i jeszcze na pamiątkę policyjną czapkę z urwanym daszkiem zabrał przypadkowo. Kilka dni po zdarzeniu czekał myśląc że go zgarną za to co nawywijał , ale już minęło kilka lat i cisza. Podejrzewa że policjanci w swoich notesikach zapisali że zostali napadnięci przez dużą , uzbrojoną , zorganizowaną grupę przestępców i sprawę umożono z powodu nie wykrycia sprawców :lol:. Wstyd im było sie przyznać jaka była prawda. Znajomy czapkę chętnie prezentuje po wypiciu kilku głebszych , niezły eksponat kolekcjonerski.

Kardaszowi? Tu już chyba kogoś fantazja poniosła?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych