Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:42

jakim trzeba być kierowcą żeby nie widzieć że za samochodem, na takiej odległości, ciągnie się psa!

czy cokolwiek innego! Jeżdżę 25 lat i nie wyobrażam sobie, żeby coś podobnego mi się mogło przydarzyć. Już na kursie uczono mnie, że oczy mam mieć dookoła głowy, mam wiedzieć co się dzieje za mną, lub z boku, tak samo jak wiem co jest przede mną. Że wszystko co jest poza moim pojazdem jest moim "wrogiem" i mam tak jeździć, żeby się tego wszystkiego wystrzegać, omijać, wręcz przed tym uciekać,Pokonuję miesięcznie minimum 4tys. kilometrów. Miałam jedną stłuczkę i to nie z mojej winy-komuś wysiadły hamulce i we mnie wjechał. Nie wyobrażam sobie jak można nie zauważyć, usłyszeć, poczuć...cokolwiek...i ciągnąć za samochodem zwierzę!

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 00:03

jakim trzeba być kierowcą żeby nie widzieć że za samochodem, na takiej odległości, ciągnie się psa!

czy cokolwiek innego! Jeżdżę 25 lat i nie wyobrażam sobie, żeby coś podobnego mi się mogło przydarzyć. Już na kursie uczono mnie, że oczy mam mieć dookoła głowy, mam wiedzieć co się dzieje za mną, lub z boku, tak samo jak wiem co jest przede mną. Że wszystko co jest poza moim pojazdem jest moim "wrogiem" i mam tak jeździć, żeby się tego wszystkiego wystrzegać, omijać, wręcz przed tym uciekać,Pokonuję miesięcznie minimum 4tys. kilometrów. Miałam jedną stłuczkę i to nie z mojej winy-komuś wysiadły hamulce i we mnie wjechał. Nie wyobrażam sobie jak można nie zauważyć, usłyszeć, poczuć...cokolwiek...i ciągnąć za samochodem zwierzę!

Ciekawe ile samochodów na parkingach porysowałaś i nie wiesz bo nie poczułaś?

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 01:00

ani jednego - a ty ile?

#4 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:17

Skandal!!!
Mam nadzieję, że sprawca poniesie surowe konsekwencje za swoje czyny! Jak można wmawiać ludziom takie bzdury?!

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:25

Masz całkowitą rację!!! :)

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:27

Tylko d u p e k  może taki tekst napisać! :unsure:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies, ciągnąć psa, znęcanie się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych