Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia - prezenty i obyczaje :: zobacz komentowany artykuł

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 kika99

kika99

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 12:50

http://pcfoster.pl/a...chwil-5600.html a co sadzicie o takim prezencie? Mysle, że będzie praktyczny i nie będzie walal się po szafkach:)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 07:51

CYTAT(leuke @ 24.04.2009, 13:56:42) <{POST_SNAPBACK}>
w tym roku siostrzeniec ma komunię i planuję zakupić mu zegarek dziecięcy i nie będę ukrywać, że za duzo wydawać nie będę

Dzięki Bogu ,że to nie moje dziecko chrzciłeś! blink.gif Po co było się zgadzać na chrzestnego a teraz dziada z siebie robić? dry.gif Nie mam pieniędzy, nie zgadzam się być chrzestnym bo wiadomo jakie wydatki się z tym wiążą /

#23 ~króweczka~

~króweczka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 10:34

ja dla swojej córki zamierzam kupić rower. za moich czasów to był najlepszy prezent komunijny. z tego co wiem, moja siostra (mama chrzestna) zamierza kupić zegarek Casio http://www.hihawa.pl...04AVEF-586.html . myślę, że prezenty będą się córce podobać smile.gif

#24 ~~Kika~~

~~Kika~~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:39

Fajny sprzęcik nie jest zły. Mój syn dostał teleskop Opticon, zawsze o takim marzył. smile.gif

#25 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:14

Najpierw to wypadałoby zrobić zaproszenia :) moje pobrałam ze strony 4create eu :) polska strona, mozna tez samemu cos wykombinować 

#26 ~xmiks~

~xmiks~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 13:02

Syn szedł do komunii rok temu. Na dar dzieci komunijnych kupiliśmy obrus ołtarzowy i bieliznę kielichową (.alba.sklep pl- naprawdę dobre ceny). Koszt obrusu ok 250 zł plus zestaw kielichowy 40 zł rozłożone na wszystkie dzieciaki, wyszła składka po kilka złotych. To są rzeczy codziennie używane, jak się nie kupi przy takiej okazji to księdzu szkoda i przez dziesięć lat jest to samo na ołtarzu, zniszczone i pożółkłe, więc czasem dobrze taką zrzutkę jednak zrobić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych