Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

130 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 17:03

to, że dziecko twoich znajomych jest maminsynkowate to nie znaczy, że wszystkie dzieci wychowywane w domu przy matce takie są. trzeba wiedzieć, że są też matki, które się starają i uczą dziecko życia między ludźmi. moje dziecko nie chodzi do żłobka czy do przedszkola, nie ma problemów z poznawaniem dzieci, wręcz przeciwnie- sam rozpoczyna kontakt z dziećmi, nauczył się szybciej mówić niż dzieci chodzące do żłobka. nie tylko żłobek uczy dziecko życia w społeczeństwie.
więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, być może ty tez byłaś taka mamusiowata za dzieciaka dlatego tak piszesz

ja osobiście do żłobka nie chodziłam a do przedszkola to tak! ale zdania Nie zmienię! i mimo że Ty jeden na 100 lub więcej przypadków masz czy wychowujesz normalnie dziecko a nie przy spudnicy mamusi!

#122 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 17:38

Niepełnoletnie osoby nie powinny sie wypowiadać...Pomyślałby kto...że taka coś mądrego powie

A stare baby powinny isc do domu starców.

#123 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 17:45

Posłuchaj mądralo, w dzisiejszych czasach iść twoim tokiem rozumowania to nikt by nie rodził i nie robił, bo nie było czasu, ani pieniędzy na takie przedsięwzięcie, o niżu demograficznym nie będę wspominał. O emeryturach to już w ogóle.

Takie posty piszą ci którzy mama z tatem dali, nigdy biedy nie zaznali i g. o życiu wiedzą. Pamiętajcie chwilowo bogaci i nowobogaccy, wasz czas szybko może się skończyć, wtedy w niewyobrażalnym tempie zaczniecie rozumieć sytuację innych ludzi. Znam takich co już się zdziwili a jeszcze parę lat temu mówili co innego.

O ile wiem to był chyba prywatny żłobek w którym pobyt dzienny kosztuje 600zł.No więc przestań pleść bzdety, bo nikt biedny nie odda dziecka za taką kwotę. I nie odnoszę się tylko do tego nieszczęsnego wypadku , ale piszę ogólnie.

#124 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4487 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 23:17

O ile wiem to był chyba prywatny żłobek w którym pobyt dzienny kosztuje 600zł.No więc przestań pleść bzdety, bo nikt biedny nie odda dziecka za taką kwotę. I nie odnoszę się tylko do tego nieszczęsnego wypadku , ale piszę ogólnie.

Ja też pisze ogólnie a nie tylko o tym jednym żłobku, także weź przestań już. A zresztą nie ma znaczenia jaki żłobek 600 to nie kosmos, ludzie większe kredyty płacą za mieszkania i czynsze. Więc daj se na luz.

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 09:23

ja osobiście do żłobka nie chodziłam a do przedszkola to tak! ale zdania Nie zmienię! i mimo że Ty jeden na 100 lub więcej przypadków masz czy wychowujesz normalnie dziecko a nie przy spudnicy mamusi!

Twoje zdanie mnie obchodzi najmniej tak naprawdę, ale nie szufladkuj ludzi, bo się napatrzyłaś na sąsiadkę

#126 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 16:20

Twoje zdanie mnie obchodzi najmniej tak naprawdę, ale nie szufladkuj ludzi, bo się napatrzyłaś na sąsiadkę

o sorry tu jest forum i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie! więc ja tez mam takie prawo i się wypowiadam!

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 12:11

masz swoje zdanie i je wypowiadasz, ale gdby ta właśnie matka co Ci zarzuca szufladkowanie napisała, że jesteś jak większość takich matek leniwa i wolisz pojść do pracy z koleżankami poplotkować niż opiekować się z dzieckiem, na pewno tak samo byś zareagowała

#128 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 18:40

masz swoje zdanie i je wypowiadasz, ale gdby ta właśnie matka co Ci zarzuca szufladkowanie napisała, że jesteś jak większość takich matek leniwa i wolisz pojść do pracy z koleżankami poplotkować niż opiekować się z dzieckiem, na pewno tak samo byś zareagowała

nie. jestes w błędzie bo nie pracuję i mogłabym swobodnie siedzieć z dzieckiem w domu i jak ktoś chce sobie mówić ze jestem leniwa to niech mówi (ja czegoś takiego nie powiedziałam) ale i tak uważam ze lepiej jak dziecko chodzi do żłobka czy przedszkola i ma kontakt z rówieśnikami,bo siedząc z mamusią robi się uzależnione od niej i mamusiowate. znam osobiście dużo takich przypadków. a co do tego artykułu-to uważam że 8 miesięcy to troszkę za wcześnie na żłobek. mój syn poszedł ponad rok jak miał ale to też zależy od sytłacji w domu,na co rodzice sobie moga pozwolić.

#129 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 15:57

Nie polecam tego żłobka, nie wiem czy w tej chwli jest otwart ( oby nie) , komentarz Pani o nicku Agnieszka wskazuje na roztropność tej Pani co do ''przypatrzenia się '' na opiekunki. Jeszcze raz NIE POLECAM!

#130 ~feniks~

~feniks~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:51

O co konkretnie Ci chodzi? Zauważyłaś/eś coś konkretnego?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żłobek, śmierć, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych