Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

130 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~LadyD~

~LadyD~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:51

Kuźwa....a to Polska właśnie. Ludziska, stała się tragedia, nie ma jeszcze ŻADNYCH!!! konkretnych informacji, co mogło być przyczyną...ale wy zaczynacie samosądy, szukanie winnego, komentarze typu" a jak ma spoczywać ja nie w spokoju...tupiąc?" pozostawiam nie odnosząc się do nich. Zapewno ktoś swoim ironicznym poczuciem humoru chciał dać upust swojej niskiej kultury.

Najszczersze kondolencje dla Rodziny.
Chciałabym kiedyś wejść na polskie forum i przeczytać kilka słów pokory, nastrój serdeczności...a nie "polskie bagienko".

#22 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:52

Boze to co zobaczylam na tych filmach to sku***synstwo. Jak dorosla silniejsza osoba może tak krzywdzic małe bezbronne dziecko. Podłe szmaty!!!!!!!!!!... Kto nagrywał te filmy i ktoś się temu biernie przygladał, nikt tego nie przetwał! PODLOSC! POZABIJALABYM TAKIE SUKI!

#23 ~elcia~

~elcia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:07

o boze to straszne.moje dziecko tez chodziło do złobka i teraz ma 7 lat,ale powiedziałam ze juz nigdy nie odam swojego dziecko do złobka.napatrzyłam sie juz co robią panie.powiedziałam koniec.

#24 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:07

Całe szczęscie ze dziecka nie pilnowała niania albo mamusia bo dopiero by było.

#25 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:09

MOJ SIOSTRZENIEC TEZ ZMARŁ MAJAC NIECAŁE 2 miesiace... w sumie nawet nie wiadomo na co... pojawiła sie niekrzpliwosc krwi... mozliwe ze po szczepieniu? firmy farmaceutyczne zarabiaja miliardy na szczepionkach ale czy to konieczne? ciekawe ile jest takich przypadkow na swiecie i jak to udowodnicze dziecko zmarło po szczepionce?? straszna tragedia gdy rodzic jest na pogrzebie własnego dziecko... SPOCZYWAJ W POKOJU ANIOŁKU

#26 ~************~

~************~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:11

Widzę, że osoba która się tutaj wypowiada mało wie na temta pracy w żłobku, i wogóle całej organizacji, więc może lepiej niech wogóle nie pisze takich bzdur, praca w żłobku to wielka odpowiedzialność, każda osoba która tam pracuje jest odpowiednio wykwalifikowana w tym kierunku, nieszczęśliwe wypadki się zdarzają niestety, istnieje coś takeigo jak nagła śmierć łóżeczkowa u dzici do roku czasu. Ale czasami najlepiej jest zwalić winę na osoby tam pracujące, tylko nikt nie myśli w jakim stanie czasami są te dzieci przyprowadzane, z katarem, kaszlem, gorączką, po szczepionkach, biegunką itp dolegliwościami i niech sobie opiekunki się martwią a potem jak coś się stanie to najlepiej wine zwalić na nie. Sprawa napewno zostanie jakoś rozwiązana i osoba winna poniesie za to karę, ale drogi rodzicu czasami sam się zastanów nad tym co robisz i w jakim stanie przyprowadzasz dziecko so żłobka, przedszkola czy też innej instytucji.

#27 ~!!~

~!!~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:15

Czy wy wszyscy jesteście porąbani? Zamknijcie swoje buzie i zajmijcie się sobą!! Chcielibyście, żeby o waszym przypadku tak dyskutowano? Zdajecie sobie sprawę jaka to tragedia? Macie mózgi? TO NIMI RUSZCIE I JEZLI MOZECIE ZAMKNIJCIE SWOJE NIEWYPARZONE RYJE I CHOCIAŻ W TAKI SPOSÓB USZANUJCIE RODZINE !

#28 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:15

marzena, mówisz tak ponieważ to nie Twoje dziecko. Ciekawe jakbyś zareagowała, gdybyś taką wiadomośc przyjęła o swoim dziecku. Tez mówiłabyś, że panie są wspaniałe i byłabyś z nimi sercem? Ja nie potrafilabym! Łatwo się wypowiadac pozytywnie, jeśli nas taka tragedia nie dotknęła!!!!!!!

Ale nasze dzieci tam chodzą i wiemy że nic im nie brakuje, że Panie pracują z sercem, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Ja sobie nawet nie chce wyobrażać jak by było gdyby mojej córce to się stało, ale wiem na pewno, że zrobiły wszystko by chłopca uratować. Lekarze przeprowadzający reanimacje stwierdzili że to prawdopodobnie śmierć łóżeczkowa. To się mogło zdarzyć każdemu z nas, w domu.

#29 ~!!~

~!!~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:18

Co TY WIESZ O TYM CO SWIERDZILI LEKARZE? CZLOWIEKU!

#30 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:27

Co TY WIESZ O TYM CO SWIERDZILI LEKARZE? CZLOWIEKU!

Bo jestem rodzicem dziecka ktore tam chodzi, byłam wtedy w żłobku, Opiekunka kontaktowała się z nami po tragedii z informacja.

#31 ~mnmn~

~mnmn~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:28

Czy w 7-8 miesiacu dziecko bylo szczepione przeciwko zoltaczce?Jezeli tak, to przyczyne smierci nalezaloby szukac w tym kierunku... a nie obwiniac Pani pracujace w zlobku. Proponuje poczytac na temat wlasnie tej szczepionki o nazwie Euvax, ktora obecnie podawana jest w kazdym szpitalu w Bialymstoku tuz po narodzinach dziecka.Przypuszczam, ze w przychodniach tez jest ona podawana podczas szczepienia. Sanepid zakupil chyba ich duuuza ilosc, bo najtansze (produkowane w Korei).
Spij w pokoju Anioleczku[*]

Nie zoltaczce, tylko wirusowemu zapaleniu watraby typu B (WZW B).

#32 ~ASIA~

~ASIA~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:31

kupa PRAWDA. KONTAKTOWALA SIE ZEBYSCIE ZABRALI SWOJE DZIECKO BO JEDNO STRACILO PRZYTOMNOSC I JEJ NIE ODZYWSKUJE, ALE NIE MOW ZE SLYSZLAS CO MOWILI LEKARZE, BO JEST TO NIEMOZLIWE. I NIE BYLA TO SMIERC ŁÓŻECZKOWA WIEC TE ZBEDNE KOMENTARZE ZOSTAW DLA SIEBIE

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:33

Ty byś uśmiechnęła się i powiedziała: "Nic nie szkodzi, zrobimy sobie z mężem kolejne"?!
Oczywiście najpierw musiałbym poznać winnego, czy jak w tym przypadku najprawdopodobniej winną, a dopiero później samosąd.

Rodzice, którzy decydują się na oddanie własnego dziecka pod opiekę innej osoby muszą liczyć się z tym, że z dzieckiem może się coś stać z winy opiekunki lub bez jej winy.

Jeżeli się tego obawiają, to sami się opiekują własnym dzieckiem.

Czym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie i twojego dziecka.

Samosąd? A co to da? Twoje dziecko już nie będzie żyło i tak. I czy na pewno jest winna opiekunka, a nie ty, który wolałeś pójść do pracy zamiast zaopiekować się własnym dzieckiem?

#34 ~upon ncersoom~

~upon ncersoom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:39

Widzę, że osoba która się tutaj wypowiada mało wie na temta pracy w żłobku, i wogóle całej organizacji, więc może lepiej niech wogóle nie pisze takich bzdur, praca w żłobku to wielka odpowiedzialność, każda osoba która tam pracuje jest odpowiednio wykwalifikowana w tym kierunku, nieszczęśliwe wypadki się zdarzają niestety, istnieje coś takeigo jak nagła śmierć łóżeczkowa u dzici do roku czasu. Ale czasami najlepiej jest zwalić winę na osoby tam pracujące, tylko nikt nie myśli w jakim stanie czasami są te dzieci przyprowadzane, z katarem, kaszlem, gorączką, po szczepionkach, biegunką itp dolegliwościami i niech sobie opiekunki się martwią a potem jak coś się stanie to najlepiej wine zwalić na nie. Sprawa napewno zostanie jakoś rozwiązana i osoba winna poniesie za to karę, ale drogi rodzicu czasami sam się zastanów nad tym co robisz i w jakim stanie przyprowadzasz dziecko so żłobka, przedszkola czy też innej instytucji.

W radiu mówili, że myślą o postawieniu zarzutów nieumyślnego zabójstwa.
Rozumiesz sens tych słów czy wytłumaczyć jaśniej?
Chodzi o to, że podejrzewają iż ktoś jest winny, ktoś z personelu!

#35 ~!!~

~!!~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:42

nie. ON NIE ROZUMIE!! Jak się jest idiotą to się takich rzeczy nie rozumie.

#36 ~tatuś pięciorga dzieci~

~tatuś pięciorga dzieci~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:42

Rodzice, którzy decydują się na oddanie własnego dziecka pod opiekę innej osoby muszą liczyć się z tym, że z dzieckiem może się coś stać z winy opiekunki lub bez jej winy.

Jeżeli się tego obawiają, to sami się opiekują własnym dzieckiem.

Czym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie i twojego dziecka.

Samosąd? A co to da? Twoje dziecko już nie będzie żyło i tak. I czy na pewno jest winna opiekunka, a nie ty, który wolałeś pójść do pracy zamiast zaopiekować się własnym dzieckiem?

Dlatego moimi dziećmi opiekuje się żona, a ja pracuję.
Jednak do przedszkola chodzą, sądzę że wtedy umieją już zadbać o siebie i powiedzieć co było nie tak.
Rozumiem, że zemsta nie przywróci życia dziecku, ale... trudno jest się powstrzymać od takiej myśli, zwłaszcza jeżeli sąd daje rok w zawieszeniu dla kogoś przez kogo umarło twoje szczęście, twoje dziecko, część twojego życia :(

#37 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:44

kupa PRAWDA. KONTAKTOWALA SIE ZEBYSCIE ZABRALI SWOJE DZIECKO BO JEDNO STRACILO PRZYTOMNOSC I JEJ NIE ODZYWSKUJE, ALE NIE MOW ZE SLYSZLAS CO MOWILI LEKARZE, BO JEST TO NIEMOZLIWE. I NIE BYLA TO SMIERC ŁÓŻECZKOWA WIEC TE ZBEDNE KOMENTARZE ZOSTAW DLA SIEBIE

A skąd Asiu wiesz ze tak nie było?? Byłaś tam? Masz tam dziecko??
Ja dostałam informacje żeby zabrać dziecko, bo dziecko reanimują. Byłam tam, czekałam. Opiekunka poinformowała nas co stwierdzili lekarze reanimujący chłopca: "stwierdzili że to prawdopodobnie śmierć łóżeczkowa" Prawdopodobnie, nie oznacza na 100%, bo o tym zdecyduje sekcja zwłok. Więc przestań się tak burzyć, bo to nie jest czas i miejsce na kłótnie.

#38 ~porazka~

~porazka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:59

byłam.

#39 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 22:03

byłam.

no tak, jak kilkanaście innych osob

#40 ~ASIA~

~ASIA~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 22:12

posłuchaj. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie na ten temat. Znam tą sytuacje doskonale i zrobię wszystko, aby te twoje"rewelacyjne" panie poniosły kare i to dużą. A adam, który reanimował Maksa również złożył zeznania i z wczesnych ustaleń wynika, że nie była to śmierć łóżeczkowa. A Panie niestety nie zdążyły ustalić jednej wersji bo każda mówiła co innego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żłobek, śmierć, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych