Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

130 odpowiedzi w tym temacie

#1 gawronka

gawronka

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 15:14

Straszna tragedia :( Wyrazy współczucia Rodzicom

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 15:31

Wyrazy współczucia rodzicom. Odpoczywaj w spokoju Aniołku

#3 ~bst~

~bst~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:10

Wyrazy współczucia rodzicom. Odpoczywaj w spokoju Aniołku

od czego ma odpoczywać takie małe dziecko, piszesz jak dla starego człowieka!

#4 ~kejbi~

~kejbi~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:42

Współczuje rodzicom...

#5 ~lambdabial~

~lambdabial~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:46

od czego ma odpoczywać takie małe dziecko, piszesz jak dla starego człowieka!

NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU! Wyrazy współczucia rodzinie

#6 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:48

Gdzie na Komisji Edukacji Narodowej jest złobek ??? Tragedia...szkoda dziecka....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:23

Super żłobek i cudowne Panie - co się stało nie wiem. Ale tragedia jest ogromna zarówno dla rodziny, jak też Paniom opiekunkom. Współczuję!!

#8 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:39

Witam. Mam dziecko w wieku oprzedszkolnym i tez chodziło do żłobka-choć miało rok i 3 miesiące. Dodam ze do innego żłobka. Ale gdybym to ja zaprowadziła swoje dziecko rano do złobka a pózniej ktoś by mi powiedział przepraszam pani dziecko zmarło-zabiłabym chyba..rozniosłabym cały żłobek. Nie wiem z jakiego powoodu zmarło to dziecko ale to straszna tragedia rodzicom i nie wiem czy bedą umieli jeszcze zaufac jakiemu kolwiek złobkowi. A panie?-hmmm....czasami dobrze się przyjzeć lepiej niektórym opiekunkom-wiem z własnego doświadczenia. Współczóję rodzicom i niech spoczywa w spokoju maleństwo!

#9 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:48

Straszna tragedia :( Wyrazy współczucia Rodzicom

Ja też współczuję że dziecko nie żyje, a to dopiero było małe aż szkoda że umarł.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:51

Witam. Mam dziecko w wieku oprzedszkolnym i tez chodziło do żłobka-choć miało rok i 3 miesiące. Dodam ze do innego żłobka. Ale gdybym to ja zaprowadziła swoje dziecko rano do złobka a pózniej ktoś by mi powiedział przepraszam pani dziecko zmarło-zabiłabym chyba..rozniosłabym cały żłobek. Nie wiem z jakiego powoodu zmarło to dziecko ale to straszna tragedia rodzicom i nie wiem czy bedą umieli jeszcze zaufac jakiemu kolwiek złobkowi. A panie?-hmmm....czasami dobrze się przyjzeć lepiej niektórym opiekunkom-wiem z własnego doświadczenia. Współczóję rodzicom i niech spoczywa w spokoju maleństwo!

Taka osoba jak ty nie powinna oddawać dziecka do żłobka, tylko sama się opiekować.

#11 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:54

Agnieszka ty chora na głowe jesteś,siedz w domu z dzieckiem bo ty niebezpiecza jesteś

#12 ~janusz pawlacz~

~janusz pawlacz~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 19:02

żłobek dopiero po remoncie, śpij spokojnie [*]

#13 ~annna~

~annna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 19:43

Czy w 7-8 miesiacu dziecko bylo szczepione przeciwko zoltaczce?Jezeli tak, to przyczyne smierci nalezaloby szukac w tym kierunku... a nie obwiniac Pani pracujace w zlobku. Proponuje poczytac na temat wlasnie tej szczepionki o nazwie Euvax, ktora obecnie podawana jest w kazdym szpitalu w Bialymstoku tuz po narodzinach dziecka.Przypuszczam, ze w przychodniach tez jest ona podawana podczas szczepienia. Sanepid zakupil chyba ich duuuza ilosc, bo najtansze (produkowane w Korei).
Spij w pokoju Anioleczku[*]

#14 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 19:49

Ciekawe kiedy maluszek był szczepiony- jeśli w ostatnim tygodniu...
Straszna tragedia, nie wyobrażam sobie bólu jaki teraz przeżywają rodzice.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 19:53

Czy w 7-8 miesiacu dziecko bylo szczepione przeciwko zoltaczce?Jezeli tak, to przyczyne smierci nalezaloby szukac w tym kierunku... a nie obwiniac Pani pracujace w zlobku. Proponuje poczytac na temat wlasnie tej szczepionki o nazwie Euvax, ktora obecnie podawana jest w kazdym szpitalu w Bialymstoku tuz po narodzinach dziecka.Przypuszczam, ze w przychodniach tez jest ona podawana podczas szczepienia. Sanepid zakupil chyba ich duuuza ilosc, bo najtansze (produkowane w Korei).
Spij w pokoju Anioleczku[*]

Niestety po każdej szczepionce może być problem-wiem to z doświadczenia. A rodzice chętnie szczepią na menigokoki i pneumokoki przed oddaniem do żłobków.

#16 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:16

Moja córka chodzi do tego żłobka i wiem ze dzieci maja zapewniona najlepsza opiekę. Panie są wspaniałe, serdeczne, mają świetne podejście do dzieci. I jak czytam komentarze (na rożnych portalach) na ten temat (dot. m.in Agnieszki) to mnie szlag trafia.
Agnieszko, zanim stwierdzono zgon, rodzice już byli, trwała akcja reanimacyjna. Wolałabyś żeby opiekunowie przestali reanimować dziecko, zadzwonili do Ciebie i powiedzieli: Szanowna Pani Mamo, Pani dziecko właśnie przestało oddychać, proszę przyjechać bo zaraz będziemy przeprowadzać reanimacje.
WTF???

#17 ~gmailcom~

~gmailcom~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:24

Kto wie czy któraś z wychowawczyń nie olała płaczu dziecka?
Wy baby potraficie być mściwe.

Wez sie puknij!!! Znasz te Panie??? Masz dziecko w tym żłobku?? To sie nie wypowiadaj!!!!

#18 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:27

Moja Mała też tam chodzi!! Panie są cudowne i kochane. Nie wyobrażam sobie, by miała chodzić do innego żłobka.

Współczuje rodzicom dziecka, ale całym sercem jestem z Paniami!!!

#19 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:40

marzena, mówisz tak ponieważ to nie Twoje dziecko. Ciekawe jakbyś zareagowała, gdybyś taką wiadomośc przyjęła o swoim dziecku. Tez mówiłabyś, że panie są wspaniałe i byłabyś z nimi sercem? Ja nie potrafilabym! Łatwo się wypowiadac pozytywnie, jeśli nas taka tragedia nie dotknęła!!!!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:40

Drodzy rodzice trzeba najpierw poczekać na wyniki sekcji zwłok, a co do szczepionek i ich rodzaju to decyzje zapadają na szczeblu ministerialnym sanepid tylko zajmuje się dystrybucją

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żłobek, śmierć, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych