Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koleda

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 18:19

Był ktos moze w kosciele i wie kiedy bd koleda na osiedlu Broniewskiego nr bloku 32 . Ja nie moglam byc bo jestm chora

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 19:15

Był ktos moze w kosciele i wie kiedy bd koleda na osiedlu Broniewskiego nr bloku 32 . Ja nie moglam byc bo jestm chora

w tym tygodniu jeszcze nie ma ale w razie pytań zawsze można zadzwonić do kancelarii przy kościele

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 19:56

ile wlozyc do koperty?
doradzcie kochani bo wiem ze vat wzrosl to i odkupienie grzechow u pana ksiedza podrozalo

#4 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 10 styczeń 2011 - 16:00

ile wlozyc do koperty?
doradzcie kochani bo wiem ze vat wzrosl to i odkupienie grzechow u pana ksiedza podrozalo

Pytaj raczej o kiepełę ;) , bo tobie nawet woda święcona nie pomoże :lol: Zawsze ci co nie rozumieja idei mają najwięcej do powiedzenia :o
Jestem grzeczny i kulturalny, a moje niektóre wpisy są tyko reakcją na chamskie zachowanie innych!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 16:31

Pytaj raczej o kiepełę ;) , bo tobie nawet woda święcona nie pomoże :lol: Zawsze ci co nie rozumieja idei mają najwięcej do powiedzenia :o

Co to? Malchwiej kazal sie tera proboszczowi podlizywac ze sie kardamon nawrocil?? Oj Radku Radku.

Znalazl sie bladź idealista.

#6 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 15:38

Proboszcz parafii na ul.Targowej wynajął dwóch księży .którzy chodzą za niego po kolędzie.Jemu to już chyba w głowie poprzewracało się.Kolęda ma być spotkaniem ze swoimi księżmi pracującymi w danej parafii.To wygląda tak ,że chodzi tylko o kasę a nie spotkanie ze swoimi parafianami.Wcale nie dziwię się ,że tego proboszcza nazywają Rydzykiem Sokólskim bo mu chodzi tylko o kasę.W tym roku długi karnawał więc zdążyliby sami odwiedzić parafian a nie spadochroniarze wykonują za nich ten obowiązek.Ale pewnie nie ma czasu bo jak przedtem pisali posiada potomka i musi nim zająć się.Tego nie ma w żadnej innej parafii w Sokółce aby wynajęci księża chodzili po kolędzie.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:42

A Ty myślałeś o co im chodzi kasa i tylko kasa.

#8 ~st~

~st~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:52

Sami mu pchaliście kasę a teraz narzekacie. Bądźcie normalnymi ludźmi a nie szukajcie zbawienia na skróty przez jakiegoś jurnego księdza zapładniacza.

#9 ~ks krzysztof z antoniego~

~ks krzysztof z antoniego~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 00:57

czytam i tak musle o co w tym wszystkim chodzi w tej koledzie! Jestem wsrod Was 6 rok i spotykam sie tylko z zyczliwoscia Wasza!!!kocham was szczegolnie chorych w naszym szpitalu skad to NIE wobec ksiezy, ???

#10 ~baranek~

~baranek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 02:10

Proboszcz parafii na ul.Targowej wynajął dwóch księży .którzy chodzą za niego po kolędzie.Jemu to już chyba w głowie poprzewracało się.Kolęda ma być spotkaniem ze swoimi księżmi pracującymi w danej parafii.To wygląda tak ,że chodzi tylko o kasę a nie spotkanie ze swoimi parafianami.Wcale nie dziwię się ,że tego proboszcza nazywają Rydzykiem Sokólskim bo mu chodzi tylko o kasę.W tym roku długi karnawał więc zdążyliby sami odwiedzić parafian a nie spadochroniarze wykonują za nich ten obowiązek.Ale pewnie nie ma czasu bo jak przedtem pisali posiada potomka i musi nim zająć się.Tego nie ma w żadnej innej parafii w Sokółce aby wynajęci księża chodzili po kolędzie.

Może boi się, że go skusi jakaś nadobna parafianka? Uczciwie robi!

#11 ~baranek~

~baranek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 02:11

czytam i tak musle o co w tym wszystkim chodzi w tej koledzie! Jestem wsrod Was 6 rok i spotykam sie tylko z zyczliwoscia Wasza!!!kocham was szczegolnie chorych w naszym szpitalu skad to NIE wobec ksiezy, ???

A Ty klecho polski język zansz?

#12 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 15:19

Pamiętacie piosenkę : "Ksionc proboszcz już się zbliża ...." Pasuje na kolendę.( Ksionc - specjalny błąd).

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 16:08

Stąd,że:
- nie macie pokory a jestescie pyszni i zarozumiali (szczególnie proboszcz z targowej)
- kościół traktujecie jako budynek zamiast społeczność (szczególnie proboszcz z targowej)
- słuzycie mamonie a nie wiernym (szczególnie proboszcz z targowej)
- własnymi zasadami moralnymi nie dajecie przykładu (szczególnie proboszcz z targowej)
- przemawiacie sztucznym językiem, którego nikt nie rozumie (szczególnie proboszcz z targowej)

Na szczęscie jest churching z którego korzysta coraz więcej mieszkańców sokółki.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 17:22

Stąd,że:
- nie macie pokory a jestescie pyszni i zarozumiali (szczególnie proboszcz z targowej)
- kościół traktujecie jako budynek zamiast społeczność (szczególnie proboszcz z targowej)
- słuzycie mamonie a nie wiernym (szczególnie proboszcz z targowej)
- własnymi zasadami moralnymi nie dajecie przykładu (szczególnie proboszcz z targowej)
- przemawiacie sztucznym językiem, którego nikt nie rozumie (szczególnie proboszcz z targowej)

Na szczęscie jest churching z którego korzysta coraz więcej mieszkańców sokółki.

Księże Adamie proszę nawet twgo nie czytać, nie przejmowac się tym, jest ksiądz najlepszym księdzem jakiego znam, chociaż to nie moja parafia. Nie chcę się podpisać, bo boje się ataku tych wszystkich wspaniałych.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 18:59

Księże Adamie proszę nawet twgo nie czytać, nie przejmowac się tym, jest ksiądz najlepszym księdzem jakiego znam, chociaż to nie moja parafia. Nie chcę się podpisać, bo boje się ataku tych wszystkich wspaniałych.

Skoro jest najlepszy dlaczego ma tak wielu wspaniałych atakujących, ze aż boisz się podpisać?

#16 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 19:31

czy ktoś wie czy w tym tygodniu jest kolęda na ul. Broniewskiego?

#17 ~wierny~

~wierny~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 19:33

Nie ma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych