Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 07:08

A gdzie w tym miejscu jest przejście dla pieszych ??

#2 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 07:41

Jak to bylo w lesie

#3 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 08:02

Redaktorzyno: "...zginął w śmiertelnym wypadku...." masło maślane!

#4 ~ppp~

~ppp~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:08

Primo tam nie ma pasów
Secundo droga była zablokowana

#5 ~KuKu~

~KuKu~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:20

Nie Knyszyn tylko 3 km za Knyszynem. To było w lesie na wysokości przystanku PKS (chyba) i rzeczywiście brak pasów

#6 ~EVA~

~EVA~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 10:11

nie ulega watpliwosci ze my polacy nie znamy KULTURY  jazdy jedziemy szybko i niech kazdy s.a nam z drogi bo to my jestesmy wazni!!!!!! NIE MA czegos takiego na zachodzie to pieszy jest wazny! pieszy !!!! dopoki tego sie nie nauczymy bedzie tak dalej!!! kulture trzeba wyssac z mlekiem matki! !! BARDZO WSPOLCZUJE RODZINIE PANA MARKA!! JESTEM MYSLAMI Z NIMI!! szkoda naprawde WIELKA strata!!

#7 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:00

A no pewnie, bo powinno sie wyssac z mlekiem, ze trzeba jechac 20 km/h bo moze akurat ktos wtargnie prosto pod kola. Zastanow sie kobieto.
Kierowcy wspolczuje...
Rodzinie potraconego rowniez

#8 ~Brawurowy_Traktorzysta~

~Brawurowy_Traktorzysta~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:41

A no pewnie, bo powinno sie wyssac z mlekiem, ze trzeba jechac 20 km/h bo moze akurat ktos wtargnie prosto pod kola. Zastanow sie kobieto.
Kierowcy wspolczuje...
Rodzinie potraconego rowniez

Niestety, najwięcej szczekają Ci, którzy nie posiadają prawa jazdy, lub jeżdżą bardzo mało.

To, że pieszy stoi przy przejściu nie uprawnia go do włażenia na przejście, kiedy tylko zechce. A kierowca nie ma obowiązku zatrzymywania się przed każdy przejściem. Nawet jak przy krawężniku stoją piesi. Sytuacja zmienia się, kiedy pieszy w bezpieczny sposób wejdzie na pasy. Wtedy kierowca jest zobowiązany do ustąpienia jemu pierwszeństwa.
Tej Pani wyżej polecam kodeks drogowy, rozdział I. Póki tego nie przeczyta, jej życie może być zagrożone w mieście :)
Co do wypadku to nie wiemy, co tam się stało. Ale rodzinie wyrazy współczucia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:04

wyobraz sobie ze kodeks to ja znam juz od dawna!! a ze kierowca powinien uwazac i miec swiadomosc i wyobraznie o tym chyba nie powinno sie mowic prawda? w polsce tego brakuje wiekszosci kierowcom!! i nawet nie powinienes szczekac na forum jesli tego nie rozumiesz! duzo lat mieszkalam w polsce spore teraz za granica i mam porownanie wiec wiem o czym pisze!!!!!!! rozejzyj sie!!! czy na polskich drogach jest bezpiecznie? nie!!!! i nie bedzie!!! statystyki nie klamia!!!! za slabe sa kary na takich kierowcow!!! i bardzo sie ciesze ze prawo zmienia sie tak radykalnie!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 14:04

wyobraz sobie ze kodeks to ja znam juz od dawna!! a ze kierowca powinien uwazac i miec swiadomosc i wyobraznie o tym chyba nie powinno sie mowic prawda? w polsce tego brakuje wiekszosci kierowcom!! i nawet nie powinienes szczekac na forum jesli tego nie rozumiesz! duzo lat mieszkalam w polsce spore teraz za granica i mam porownanie wiec wiem o czym
pisze!!!!!!! rozejzyj sie!!! czy na polskich
drogach jest bezpiecznie? nie!!!! i nie bedzie!!!
statystyki nie klamia!!!! za slabe sa kary na
takich kierowcow!!! i bardzo sie ciesze ze
prawo zmienia sie tak radykalnie!!!

Kodeks pewnie znasz tak jak biblię.Wszyscy znają, a ksiądz nie zna. Tunw Polsce niestety wszyscy olewają przepisy. Piszę o uczestnikach ruchu, piesi, rowerzyści itd, oczywiście z wyjtkami. Zachód to nie jeden kraj, więc pisz o konkretnym , bo w każdym jest inaczej. Znając życie podpierasz się Niemcami lub Belgią. Belgia to dzicz, na drodze. Bardzo bezpiecznie czuję sę we Francji i Anglii. Jutro zresztą wyjeżdżam już i każdemu poleviłbym brak pośpiechu, a nie kodeks. Inteligencja, myślenie to podstawa.

#11 ~Ddd~

~Ddd~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 14:04

Gdzie tam pasy dla pieszych. (Chyba dla łosi)spoczywają w pokoju Marku.

#12 ~Przegiołeś...~

~Przegiołeś...~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:56

Pseudo redaktorku - z tym przejście dla pieszych to przegiąłeś...

#13 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:02

Najechałem na ten wypadek rano w drodze do pracy. Straż Pożarna blokowała drogę. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że to zginął Pan Marek. Wspaniała, charyzmatyczna postać, jeden z pierwszych profesjonalnych fotografów przyrody w naszym regionie.

Straszna tragedia, spoczywaj w pokoju Marku.

#14 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:03

A ten pan Marek to gdzie mieszkał

#15 ~anonymou~

~anonymou~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:18

cos slyszalem o samobujstwie, nie wiem na ile to moze byc prawda

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:54

Proszę nie szukać taniej sensacji, a postawić się na miejscu rodziny, przyjaciół i znajomych. A przyjaciół miał naprawdę wielu.

#17 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 22:17

Ludzie przestańcie plotkować i wygadywać bzdury robiąc tym wielką przykrość rodzinie. Zamiast tego pamiętajcie o nim w modlitwie.

#18 ~Andrzej P~

~Andrzej P~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 22:58

szkoda człowieka mego rowiesnika , 

a madrale i redaktor piszą pierdoły , to jest las tam nie ma przejścia , pasów , zebry itd ,

Prędkośc tez nie jest ograniczona do 20 jak ktoś tam by chciał.

Stało sie . Szkoda człowieka , jak słyszalem zginał przez swoją pasję  czyli fotografowanie , chwila nieuwagi i tragedia.

Wspóczuję tym co GO opłakują.

#19 ~Ambroży Kleks~

~Ambroży Kleks~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 01:39

Coś słyszałem że dostaniesz słownik na urodziny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych