Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KLUB DOBRYCH PROGRAMÓW ---Uwaga oszuści

540 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 09:26

Właśnie przyszedł drugi e - mail. Zawiadomienie o przekazaniu sprawy firmie windykacyjnej . Dziś po południu pójdę jeszcze do Powiatowego Rzecznika Ochrony Praw Konsumentów w swoim mieście. Zobaczymy jakie będzie jego zdanie na ten temat.

Kobieto !!!!!!!!! dla jasności !!!!!!!!!
jakiś czas temu poprzez internet były zbierane podpisy inernautów o pozew zbiorowy przeciw tej firmie .Ja taki podpis też składałem i są tego efekty .Także bez nerwów.

#142 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 09:39

Kobieto !!!!!!!!! dla jasności !!!!!!!!!
jakiś czas temu poprzez internet były zbierane podpisy inernautów o pozew zbiorowy przeciw tej firmie .Ja taki podpis też składałem i są tego efekty .Także bez nerwów.

O jakich efektach piszesz ?? Sorry , że tak dociekam , ale nie ukrywam , że bardzo się denerwuję tą sytuacją .

#143 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 10:15

O jakich efektach piszesz ?? Sorry , że tak dociekam , ale nie ukrywam , że bardzo się denerwuję tą sytuacją .

http://tech.wp.pl/ka...ml?ticaid=1fc75

widać ,że dalej nie czytasz tego co jest napisane w powyższym linku

#144 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 10:30

http://tech.wp.pl/ka...ml?ticaid=1fc75

widać ,że dalej nie czytasz tego co jest napisane w powyższym linku

Przeczytałam wszystko . Artykuł dotyczy pobieraczka a nie omawianej na forum str. dobre - programy !!!

#145 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 11:14

Przeczytałam wszystko . Artykuł dotyczy pobieraczka a nie omawianej na forum str. dobre - programy !!!

http://di.com.pl/new...obieraczka.html

#146 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 11:17

http://di.com.pl/new...obieraczka.html

http://poradnikwebma...my-rachunek.php

#147 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:05

http://poradnikwebma...my-rachunek.php

Dzięki Łapiak :) Co jeśli podałam przy rejestracji fałszywe dane ?? Też muszę zgłosić to do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta ?? Czy olać ??

#148 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:26

Dzięki Łapiak :) Co jeśli podałam przy rejestracji fałszywe dane ?? Też muszę zgłosić to do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta ?? Czy olać ??

OLAĆ !!!!!!!!!! Żaden prawnik nic ci rozsądnego nie doradzi. Firma w Emiratach .Szukaj wiatru w polu .Dlatego żerują na naiwnych . To są zwykłe przekręty jak i niby inwestycje z Arabami w sprawie ZNTK czy Stoczni Szczecińskiej. OLEJ i śpij spokojnie .Ja już dwa lata tak sobie ich olewam.I jak dotąd przestali przysyłać mi maile .

#149 ~karolina.~

~karolina.~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 15:59

witam, ja mam to samo a co najgorsze nic nie pamiętam żebym ściągała a oni straszą i kasę wołają. zrobię tak jak piszecie dam spokój z tym.

#150 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:20

witam, ja mam to samo a co najgorsze nic nie pamiętam żebym ściągała a oni straszą i kasę wołają. zrobię tak jak piszecie dam spokój z tym.

DZIŚ BYŁAM U RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA W SWOIM MIEŚCIE . POWIEDZIAŁ MI ŻE BARDZO DOBRZE ZNANA JEST IM TA FIRMA , PONIEWAŻ JEST TO KLON POBIERACZKA!!!! PORADZIŁ ABY ZGŁOSIĆ FAKT PODOBIEŃSTWA STRONY DO DOBREPROGRAMY.PL ( NIECH SIĘ SĄDZĄ MIĘDZY SOBĄ ) ORAZ KAZAŁ NAPISAĆ PISMO DO UOIK DO WARSZAWY ( WYSŁAĆ POLECONYM ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU ) I OPISAĆ W NIM CAŁĄ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ( MOŻNA DOŁĄCZYĆ OTRZYMANE MAILE ) . DODAŁ TEŻ , ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ MOŻEMY MIEĆ PROBLEMY , PONIEWAŻ FIRMA JEST ZAREJESTROWANA POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU I MOŻEMY MIEĆ SPRAWĘ WŁAŚNIE W KRAJU W KTÓRYM JEST ICH SIEDZIBA. :(

#151 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 17:05

no właśnie i co teraz?????????????? Tak czytam to wszystko i nie wiem teraz

#152 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 17:26

oto co znalazłam:

1. Aby wpisać kogoś do Krajowego Rejestru Długów musi być spełniony szereg warunków:
  • zobowiązanie powstało w związku z określonym stosunkiem prawnym,
  • łączna kwota zobowiązań dłużnika niebędącego konsumentem wynosi co najmniej 500 zł,
  • łączna kwota zobowiązań dłużnika będącego konsumentem wynosi co najmniej 200 zł,
  • świadczenie jest wymagalne od co najmniej 60 dni,
  • upłynął co najmniej miesiąc od wysłania listem poleconym, na adres dłużnika, lub doręczenia do rąk własnych wezwania do zapłaty zawierającego ostrzeżenie o zamiarze przekazania danych do biura.

#153 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 19:51

oto co znalazłam:

1. Aby wpisać kogoś do Krajowego Rejestru Długów musi być spełniony szereg warunków:

• zobowiązanie powstało w związku z określonym stosunkiem prawnym,
  • łączna kwota zobowiązań dłużnika niebędącego konsumentem wynosi co najmniej 500 zł,
  • łączna kwota zobowiązań dłużnika będącego konsumentem wynosi co najmniej 200 zł,
  • świadczenie jest wymagalne od co najmniej 60 dni,
  • upłynął co najmniej miesiąc od wysłania listem poleconym, na adres dłużnika, lub doręczenia do rąk własnych wezwania do zapłaty zawierającego ostrzeżenie o zamiarze przekazania danych do biura.

Ja jutro piszę pismo do Warszawy i wysyłam . Bo to sprawa spędza mi sen z powiek. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Jak możesz to zadzwoń na infolinię UOiK przedstaw sprawę i zobaczymy co Ci powiedzą . Bo na mnie babka się wydarła , że nie czytamy regulaminów a potem powiedziała żeby nie odpowiadać na te maile i nic nie płacić . Jak ją jeszcze chciałam o coś spytać to walneła słuchawką . Bezczelna !!!! Może Ty trafisz na kogoś bardziej kompetentnego .

#154 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:48

Właśnie wysłałam pismo do UOiK . Wam też radzę zrobić to samo.

#155 ~sssss~

~sssss~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:53

a mnie ha my nabrały i teraz nekaja ali to lipa jakich mało

#156 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:01

Do puki się nie dowiem że ktoś dostał od nich list albo ma sprawę w sądzie to nie zapłacę ja odebrałem ostatnią wiadomość 3 tyg temu na razie nic nie wiem co robić.

#157 ~rychu1708~

~rychu1708~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:15

ja nie nabralem sie. zalozylem konto zaplacilem i jest ok ;) super portal

dlaniewidomych chyba jestes nowicjuszem co nie umie znalesc w necie tego samego ale za darmo

#158 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:19

Dostalem w ciągu miesiąca 3 e-maile o zapłacie. Po trzech e-mailach temat sie skończył.

Siema.

#159 ~gaba~

~gaba~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 10:14

ja takiego emaila dostałam dzisiaj, to pierwszy tego typu i tak samo jak poprzednicy, z tym ze ja podałam swoje dane, wiem ze to było głupie, ale wtedy jakos szybko potrzebowałam programu do rozliczania pit, jednak nie pamietam zebym sie tam logowała i nie paietam zebym akceptowała regulamin:( nieiwem narazie nie będe płacić, ale boje sie zeby gdzies za pare lat to sie jeszcze bardziej nie rozdmuchało

#160 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:37

Oto wiadomość jaką otrzymałam od UOiK

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych