Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

klinika humana medica omeda z Białegostoku

klinika humana medica omeda dr żukowska

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 borynka

borynka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 20:36

szukam opinii o białostockiej klinice Humana Medica Omeda i dr Dorocie żukowskiej. Jestem zainteresowana operacją odstających uszu. Prosze o opinie w tym temacie

#2 ~damka~

~damka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:40

Odradzam i uciakaj stamtąd jaknajdalej!! Szczególnie od Żukowskiej która nie ma pojęcia o zabiegu odstajacych uszu!! Ona wycina chrzastke każdemu a to krzywda bo nie możnai  nie wolno juz tego operować, trzebaby robi przeszczepy chrzastki z inego miejsca np. z żeber wycinac - straszne. Wycina chrzastke w dodatku robi to partacko, potem jak ktos ma żal do niej to ona wmawia pacjentom że to ich wina bo mieli brzydkie uszy, nie masowali tego i wypycha za drzwi a w internecie zabrania pisac o tym, zastrasza sądem. Jest to wielka pomylka, kto jej dał papiery chirurga ten czlowiek bierze odpowiedzialność za krzywdy jakie ona wyrzadza ludziom!! W sieci same pochwały sztucznie pisane przez naganiaczki za pieniądze. Odradzam, odradzam, odradzam!!!!! Po stokroć uciakać z humama medica oraz Dermedu w Łodzi bo ona tam sie panoszy i krzywdzi ludzi.Uzyskać od niej dok. medyczną graniczy z cudem, kłamie, przeciaga, wypycha za drzwi. Wszystkie oceny nieprzychylne zukowskiej są kasowane z internetu i dlatego tak to wyglada ze niby ona ma pozytywy, ale te pozytywy pisza jej naganiaczki za pieniadze. A prawde którą piszą oszpeceni przez nią ludzie ona usuwa żeby tego nikt nie widział.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 23:33

Polecam tą pania chrurg,  jestem jej pacjentką. Pół roku temu mnie operowała, mam dzięki niej bardzo ładny nos, o wiele lepszy niż przed operacją, taki o jakim marzyłam. Operacja przebiegła bez problemów, bez żadnych komplikacji, opieka bdb, fachowa, też po operacji w czasie wizyt kontrolnych. Ja jestem z jej usług bardzo zadowolona

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 22:45

Uszka właśnie operuje znakomicie !  Operowala mnie i siostre- mamy obie piękne uszka a nie takie odstające jakie miałysmy

#5 ~zajabone~

~zajabone~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:40

moja opinia na temat kliniki Humana <Medica Omeda będzie bardzo dobra,  o pani dr Dorocie żukowskiej także. Operowałam u niej nos, korygowałam garb który szpecił mój wygląd.Teraz mam ładny, kształtny nosek. Warto było

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 15:22

Supr lekarka od operacii uszu

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 23:27

Bardzo polecam Pania doktor Dorote!!!   Pomaga pokochać siebie, ma wielkie serce do pacjentów i duże doświadczenie w poprawie wyglądu!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:16

Też moge polecić Panią Dorote Żukowską , świetny człowiek i doświadczony lekarz, można z pełnym zaufaniem sie do niej udać poprawić swoją urode

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 16:31

Miałem mieć operację usunięcie przepukliny, jednak tuż przed operacją od chirurga, który miał mnie zoperować wyczułem z ust woń alkoholu - mało mnie nie ścięło z nóg - jak to lekarz a tym bardziej chirurg pijany? Nie mogłem w to uwierzyć, po krótkim namyśle zadzwoniłem na Policję, po 30 min przyjechał patrol z alkomatem. Doktorka maglowali nie całą godzinę no i okazało się, że coś wyszło i tego dnia zakazali mu już pracy. Doktorek to Andrzej Kupisz, tak dla ścisłości. Zatem nie polecam ani chirurga Andrzeja Kupisza ani całej tej "kliniki" Humana Medica Omeda, chociażby za brak stanowczości wobec takich lekarzy jak Andrzej Kupisz. Nie wierzę, że personel nie czuł od tego typa alkoholu, przyjmował sobie tego dnia w najlepsze pacjentów, dopiero po wizycie Policji wizyty zostały odwołane. Od nikogo nie usłyszałem słowa przepraszam, sprawa jest świeża i nie wiem jak się zakończy, oby sprawiedliwości stało się zadość. Tyle na ten moment ode mnie

Wiecie co się okazuje? Andrzej Kupisz to członek zarządu spółki HUMANA MEDICA OMEDA SP Z O O, więc sam siebie chyba nie wywali stamtąd. Pięknie, brawo  :)

Ciekawe kiedy posmaruje, żeby poranny usunął ten wpis.

#10 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 14:08

Polecam operacje odstających uszu u Pani Doktor Doroty Zukowskiej!

To co przeczytałem to moja noga tam nie stanie, a miałem zamiar tam operować przepuklinę.

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 21:00

Robiłam operację podniesienia i zmniejszenie piersi . Tragedia... blizny po szyciu jakby dziecko uczyło się szyć. Piersi dużo różnią się kształtem i wielkością a efekt podniesienia znikomy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klinika humana medica omeda, dr żukowska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych