Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kłamstwa Prawa i Sprawiedliwości

264 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:13

Już obejrzałem, przeczytałem.
"Po emisji programu prezes NIK poinformował PAP w oświadczeniu, że łączenie jego osoby z działalnością przedstawioną w materiale redaktora Bertolda Kittela jest "oszczerstwem i pomówieniem". "Nie zarządzałem pokazanym w materiale hotelem. Byłem właścicielem budynku, który na podstawie umowy zawartej zgodnie z prawem wynająłem innej osobie. Osoba ta prowadziła tam działalność hotelową. Obecnie nie jestem właścicielem tej nieruchomości" - podkreślił Banaś. "Materiał odbieram jako próbę manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko mojej osoby, ale również kierowanych przeze mnie instytucji. W związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową" - zapowiedział prezes NIK."

Banaś swoje, a elektroniczna księga wieczysta swoje. Komu wierzyć? Zgodnie z ustawą o księgach wieczystych istnieje domniemanie prawdy w zapisach ks. wieczystej. Musisz fajku odgrać kotleta np. o krzesłach...

#42 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:22

Banaś swoje, a elektroniczna księga wieczysta swoje. Komu wierzyć? Zgodnie z ustawą o księgach wieczystych istnieje domniemanie prawdy w zapisach ks. wieczystej. Musisz fajku odgrać kotleta np. o krzesłach...

o jakich krzesłach?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:37

Turyści wynajmujący pokoje na godziny? Bez paragonu? "Zadzwonię do Banasia". No to gdzie jest wrak?

Masz na myśli wrak Tuska czy Schettino?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:01

Oczywiście ze Banaś nic nie wiedzial:) i starczy dla suwerena :) oni nic nie wiedza:) glapa nie wiedzial o chrzanowskim, ziobro absolutnie nic o plebiaku, etc, prezes ogólnie nic nie wie:) a austryjaka nie widzial na oczy, tak, tak, bardzo uczciwi ci z pisu, bardzo:)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:04

o jakich krzesłach?

Nieistniejących. Te na które w Japonii wszedł były, albo te na które usiadł w USA aktualny... Co nie zmienia faktu że:
istnieje rozbieżność w treści ks. wiecz. i stanowisku prezesa nik. I raczej wiedział jak i po co funkcjonuje pensjonat - w końcu jest prezesem nik. A to więcej niż pistroll. I trudno nazwać takie geszefty krystaliczną przeszłością.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:07

Oczywiście ze Banaś nic nie wiedzial:) i starczy dla suwerena :) oni nic nie wiedza:) glapa nie wiedzial o chrzanowskim, ziobro absolutnie nic o plebiaku, etc, prezes ogólnie nic nie wie:) a austryjaka nie widzial na oczy, tak, tak, bardzo uczciwi ci z pisu, bardzo:)

Mógł Tusk nie wiedzieć, że syn robi dla aferzysty, to znaczy, że w Polsce wszyscy mogą nie wiedzieć na dowolny temat.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:32

Mógł Tusk nie wiedzieć, że syn robi dla aferzysty, to znaczy, że w Polsce wszyscy mogą nie wiedzieć na dowolny temat.

O jest zaraz odpowiedź suwerena:) :) zgodnie z przewidywaniami:) "przez ostatnie osiem lat" i wina tuska:)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:41

O jest zaraz odpowiedź suwerena:) :) zgodnie z przewidywaniami:) "przez ostatnie osiem lat" i wina tuska:)

O jest odpowiedź elit z wyprzedaży garażowej. Tusk jest bogiem bo jest słońcem Peru.

Każdy zostawia za sobą jakiś ślad, w przypadku Tuska to smród, łącznie ze smrodem z warszawskiej oczyszczalni, która była budowana w czasach gdy każdy grabił do siebie.

#49 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:53

Nieistniejących. Te na które w Japonii wszedł były, albo te na które usiadł w USA aktualny... Co nie zmienia faktu że:
istnieje rozbieżność w treści ks. wiecz. i stanowisku prezesa nik. I raczej wiedział jak i po co funkcjonuje pensjonat - w końcu jest prezesem nik. A to więcej niż pistroll. I trudno nazwać takie geszefty krystaliczną przeszłością.

Chowasz się za "gość"-a  powielający kampanie kłamstwa z "wydziału hejtu", czy "farmy troli " ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:21

O jest odpowiedź elit z wyprzedaży garażowej. Tusk jest bogiem bo jest słońcem Peru.
Każdy zostawia za sobą jakiś ślad, w przypadku Tuska to smród, łącznie ze smrodem z warszawskiej oczyszczalni, która była budowana w czasach gdy każdy grabił do siebie.

Teraz to nie grozi: dojna zmiana tak kradnie że nie ma za co budować czegokolwiek. 70 lat temu mafia próbowała opanować kraj na Karaibach - wtedy im to nie wyszło. Teraz czarna mafia wespół z pospolitą bandytką opanowały kraj w Europie.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 16:59

Postaraj się nie bełkotać. Napisz to jeszcze raz od początku.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:00

Teraz to nie grozi: dojna zmiana tak kradnie że nie ma za co budować czegokolwiek. 70 lat temu mafia próbowała opanować kraj na Karaibach - wtedy im to nie wyszło. Teraz czarna mafia wespół z pospolitą bandytką opanowały kraj w Europie.

Co teraz nie grozi? Garażowa elita tak się zaplątała, że dyskutuje z własnymi wymysłami.

Nie grozi grabienie do siebie, to oczywista oczywistość.

Że niby Boni nie dawał kościelnym za złotówkę, że nie sypał kasiorą na świątynie "opatrzności"? Dobry żart.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:03

Postaraj się nie bełkotać. Napisz to jeszcze raz od początku.

Należysz do tych, którzy edukację zaczynają od Ala ma kota i na tym poprzestają.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 18:22

Co teraz nie grozi? Garażowa elita tak się zaplątała, że dyskutuje z własnymi wymysłami.
Nie grozi grabienie do siebie, to oczywista oczywistość.
Że niby Boni nie dawał kościelnym za złotówkę, że nie sypał kasiorą na świątynie "opatrzności"? Dobry żart.

Mafia postsowiecka (byli agenci kgb/gru i ich polscy kapusie) dogadała się z kościołem i przejęło sobie kraik nad Wisełką. Szariat to bułka z masłem w porównaniu z tym co szykują dla "surewena".

#55 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:12

A te krzesła... to niech będzie skoro tak o krzesłach.
Rok 2015.
"Wizyta jak u Barei. Budowa obwodnicy przygotowana specjalnie na wizytę prezydenta Komorowskiego
Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził wczoraj budowę obwodnicy Inowrocławia w miejscowości Jacewo. Problem w tym, że cała budowa - choć w miejscu, w którym będzie przebiegać droga - została zainscenizowana. Na co dzień nie są tam prowadzone prace budowlane."

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:55

Pokaż te, którą wybudowano w ostatnich 4 latach. Droga łącząca stodołę sołtysowej z okolicznymi lotniskami odpada.

#57 ~sej~

~sej~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 04:42

Pokaż te, którą wybudowano w ostatnich 4 latach. Droga łącząca stodołę sołtysowej z okolicznymi lotniskami odpada.

Nie rób z siebie głupca.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:25

A te krzesła... to niech będzie skoro tak o krzesłach.
Rok 2015.
"Wizyta jak u Barei. Budowa obwodnicy przygotowana specjalnie na wizytę prezydenta Komorowskiego
Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził wczoraj budowę obwodnicy Inowrocławia w miejscowości Jacewo. Problem w tym, że cała budowa - choć w miejscu, w którym będzie przebiegać droga - została zainscenizowana. Na co dzień nie są tam prowadzone prace budowlane."

A wiesz jak prawi i sprawiedliwi budowali obwodnicę Augustowa przez Dolinę Rospudy pod kierownictwem wtedy premiera a teraz naczelnika państwa? Jak wiesz to napisz. Dla mnie to "Bareja" razy dwa.

#59 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:34

A wiesz jak prawi i sprawiedliwi budowali obwodnicę Augustowa przez Dolinę Rospudy pod kierownictwem wtedy premiera a teraz naczelnika państwa? Jak wiesz to napisz. Dla mnie to "Bareja" razy dwa.

Nie wiem. Przypomnij.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:47

Może to i "Hoss" metodę na wnuczka wdrożył, ale to pislam wraz z krk stosuje to perfekcyjnie (limuzyny od bezdomnego, kamienica od akowca, "zwrot" premii do caritasu...). Tylko jeszcze trochę kilku sędziów przeszkadza dojnej zmianie, ale powoła się kolejnego wiceministra który załatwi temat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych