Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kłamstwa Prawa i Sprawiedliwości

264 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 10:14

No to policzmy. Obecnie pracownik za najniższą pensję - 1634 netto - może sobie kupić 1634 drozdzówki po 1 zeta. Według pisiorów lepiej będzie, gdy zarabiając 4 tys. brutto, czyli 2854 netto, będzie mógł kupić 476 drożdżówek po 6 zeta. Geniusze, kuŕwa , geniusze...

Płatny oszczerco-konsumencie bułeczek teraz po 0,35 zł  zmień zleceniodawcę !

#22 ~Ksiądz~

~Ksiądz~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 12:45

Płatny oszczerco-konsumencie bułeczek teraz po 0,35 zł zmień zleceniodawcę !

A dlaczego ma żreć najtańsze tak jak ty?
A po drugie ,PiSowski ćwoku, napisał , że drożdżówki a nie jakiś denaturat który chlejesz.
Po trzecie, trafne wyliczenie!! Brawo Boże!

#23 ~jolanta~

~jolanta~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:05

A dlaczego ma żreć najtańsze tak jak ty?
A po drugie ,PiSowski ćwoku, napisał , że drożdżówki a nie jakiś denaturat który chlejesz.
Po trzecie, trafne wyliczenie!! Brawo Boże!

Nie wzywaj Pana Boga skacowany obłudniku mający czelność podszywać sie za Osobę Duchowną.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:20

Nie wzywaj Pana Boga skacowany obłudniku mający czelność podszywać sie za Osobę Duchowną.

Tak to już u nas jest, że to Osoby Duchowne są obłudnikami i podszywają się pod pasterzy Pana. Doją, kroją sukno, gwałcą i mącą w głowach Jolant i innych łowiec.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:21

Płatny oszczerco-konsumencie bułeczek teraz po 0,35 zł zmień zleceniodawcę !

Gramature ty sprawdził tych bułecek?

#26 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:23

Kłamali kłamią i będą kłamać.
A ciemne ćwoki to łykają.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:43

Kłamali kłamią i będą kłamać.
A ciemne ćwoki to łykają.

Sþozniony twoj komentarz o cztery lata.

#28 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 22:47

Morawiecki to mega Pinokio jest!!
W Świdnicy Mateuszem Kłamczuszek łaskaw był pochwalić się rządową dotacją w wysokości 7 mln zł na modernizację ulicy Kossaka. Problem jest jeden - w Świdnicy nie ma takiej ulicy .
Ja prdlę!!

#29 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 22:56

Morawiecki to mega Pinokio jest!!W Świdnicy Mateuszem Kłamczuszek łaskaw był pochwalić się rządową dotacją w wysokości 7 mln zł na modernizację ulicy Kossaka. Problem jest jeden - w Świdnicy nie ma takiej ulicy .Ja prdlę!!

Dotacja jest, tylko nazwę ulicy pomylił (też na "K").

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 05:18

Dotacja jest, tylko nazwę ulicy pomylił (też na "K").

Ile procent trzeba mieć rabatu u Banasia żeby bronić wielokrotnej krzywej mordy? U Banasia na usługi tych na "k". Jesteś fajku wiarygodny jak 3 groszowa moneta.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 05:39

Ile procent trzeba mieć rabatu u Banasia żeby bronić wielokrotnej krzywej mordy? U Banasia na usługi tych na "k". Jesteś fajku wiarygodny jak 3 groszowa moneta.

Trzeba mieć tyle ile miał Kropiwnicki, który wynajmował jedno ze swoich licznych mieszkań, pewnej agentce towarzyskiej.

#32 ~Jaga_BKS~

~Jaga_BKS~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:48

PiS nadepnął na odcisk mafiom VATowskim. Oni nie mogą znieść, że te tryliony PiS zwraca zwyklym Polakom, że ludziom żyje się lepiej. Dlatego "szyją" aferę Banasiowi, człowiekowi krystalicznemu, prawemu, głęboko wierzącemu. Powiedzcie babci, że Marian zachował się jak trzeba.

#33 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:16

Nie wiem kto to Banaś. Chyba nie jestem ostatnio na bieżąco. Kolejna z d@py afera naprędce sklecona?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:42

Nie wiem kto to Banaś. Chyba nie jestem ostatnio na bieżąco. Kolejna z d@py afera naprędce sklecona?

Nie udawaj, że nie wiesz, gdyż dzisiaj już wszyscy wiedzą. Gdybyś jednak się upierał to podpowiem, że jest on kolejnym przykładem prawej i sprawiedliwej moralności. A ilu jeszcze takich "dobrze zmienia" "osiem ostatnich lat"?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 10:05

Trzeba mieć tyle ile miał Kropiwnicki, który wynajmował jedno ze swoich licznych mieszkań, pewnej agentce towarzyskiej.

Jest jednak różnica pomiędzy wynajmem mieszkania nawet i q.rwie a współpracą (zadzwonię do Banasia). No i skala większa...

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 10:13

Naprędce to ciebie ojciec sklecił.... w kapuście. Wiesz o rzeczach o których tylko ty wiesz. Nie masz pojęcia o rzeczach o których wszyscy gadają. Pistroll.

#37 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 10:59

Naprędce to ciebie ojciec sklecił.... w kapuście. Wiesz o rzeczach o których tylko ty wiesz. Nie masz pojęcia o rzeczach o których wszyscy gadają. Pistroll.

Już obejrzałem, przeczytałem.
"Po emisji programu prezes NIK poinformował PAP w oświadczeniu, że łączenie jego osoby z działalnością przedstawioną w materiale redaktora Bertolda Kittela jest "oszczerstwem i pomówieniem". "Nie zarządzałem pokazanym w materiale hotelem. Byłem właścicielem budynku, który na podstawie umowy zawartej zgodnie z prawem wynająłem innej osobie. Osoba ta prowadziła tam działalność hotelową. Obecnie nie jestem właścicielem tej nieruchomości" - podkreślił Banaś. "Materiał odbieram jako próbę manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko mojej osoby, ale również kierowanych przeze mnie instytucji. W związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową" - zapowiedział prezes NIK."

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:17

Jest jednak różnica pomiędzy wynajmem mieszkania nawet i q.rwie a współpracą (zadzwonię do Banasia). No i skala większa...

Oczywiście, że jest. Wynajmowanie lokalu na działalność tego typu, może być zakwalifikowane jako czerpanie korzyści z nierządu. Nierząd nie jest karalny, czerpanie korzyści z nierządu jest karalne.

Wynajmowanie pokoi na godziny, dla turystów z Polski i spoza Polski, nijak nie da się przerobić na czerpanie korzyści z nierządu.

W sprawie Kropiwnickiego sąd orzekł, że wynajmujący nie musi wiedzieć co się działo w wynajmowanym lokalu.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:04

Oczywiście, że jest. Wynajmowanie lokalu na działalność tego typu, może być zakwalifikowane jako czerpanie korzyści z nierządu. Nierząd nie jest karalny, czerpanie korzyści z nierządu jest karalne.
Wynajmowanie pokoi na godziny, dla turystów z Polski i spoza Polski, nijak nie da się przerobić na czerpanie korzyści z nierządu.
W sprawie Kropiwnickiego sąd orzekł, że wynajmujący nie musi wiedzieć co się działo w wynajmowanym lokalu.

Turyści wynajmujący pokoje na godziny? Bez paragonu? "Zadzwonię do Banasia". No to gdzie jest wrak?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:07

Już obejrzałem, przeczytałem.
"Po emisji programu prezes NIK poinformował PAP w oświadczeniu, że łączenie jego osoby z działalnością przedstawioną w materiale redaktora Bertolda Kittela jest "oszczerstwem i pomówieniem". "Nie zarządzałem pokazanym w materiale hotelem. Byłem właścicielem budynku, który na podstawie umowy zawartej zgodnie z prawem wynająłem innej osobie. Osoba ta prowadziła tam działalność hotelową. Obecnie nie jestem właścicielem tej nieruchomości" - podkreślił Banaś. "Materiał odbieram jako próbę manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko mojej osoby, ale również kierowanych przeze mnie instytucji. W związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową" - zapowiedział prezes NIK."

A ty Fajko widziałeś kiedykolwiek dobrze sformułowaną umowę najmu, gdzie właściciel zastrzega sobie czego ma nie być w jego obiekcie, który jest przedmiotem najmu? Chyba nie...Oznacza to, że nie jesteś wcale taki prawy i sprawiedliwy, gdyż wyznajesz ideologię "róbta co chceta" , po złożeniu podpisu. Pamietaj: Al Capone poszedł siedzieć na długo za niepłacenie podatków (księgowi) a nie za zabójstwa, gwałty, bimbrownictwo i napady na bank.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych