Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kłamstwa Prawa i Sprawiedliwości

264 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:53

Wałęsa to to wam dziś na konwencji PO to dopiero pomógł hahahha

Jesteś jak Kubuś Puchatek. Tylko mniej sympatyczny. O co chodzi z konwencją. Ma to coś wspólnego z tematem forum? Gierek dość szybko zasłużył Polskę, a przecież nie musiał kupować w kościele poparcia. Zabawne jest że komunistyczny agent uwłaszczony na prl-owskim majątku, otoczony przez post-pzprowską elitę wmówił wam głupkom, że walczy z komuną. "Ludzie są tacy głupi...." itd. Bez urazy Maciusiu, ale ciebie to z kapusty wycięli.

#202 ~DOBRA ROBOTA !~

~DOBRA ROBOTA !~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:58

PO-ski hejter robi dobra robotę, bo im bardziej sie stara tym PiS ma lepsze wskażniki w sondażach - więc niedługo osiągnie 65%.
TAK TRZYMAĆ !

#203 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 14:27

PO-ski hejter robi dobra robotę, bo im bardziej sie stara tym PiS ma lepsze wskażniki w sondażach - więc niedługo osiągnie 65%.
TAK TRZYMAĆ !

Ja bym tutaj nie pisał bo mam swoje życie w przeciwieństwie do tych troli. Nie można tego czytać nie reagują. Po wyborach zniknie z tad. To co wyprawia PO to niech się cieszą bo ja im daje Maks 15%

#204 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 22:35

Ja bym tutaj nie pisał bo mam swoje życie w przeciwieństwie do tych troli. Nie można tego czytać nie reagują. Po wyborach zniknie z tad. To co wyprawia PO to niech się cieszą bo ja im daje Maks 15%

"Z tad " ?????
Ja pìerdolę! Wracaj buraku do szkoły!
Prawdziwy elektorat PiS! Patologia, analfabetyzm i ignorancja!

#205 ~Haha~

~Haha~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 22:49

Banaś jest niewinny
Jankowski nie był pedofilem
Piotrowicz był opozycjonistą
Kaczyński był internowany
a Kujda i Przyłębski byli agentami opozycji podstawionymi SB-kom
Trata- tata Polska wariata !!!!

#206 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 06:07

"Z tad " ?????
Ja pìerdolę! Wracaj buraku do szkoły!
Prawdziwy elektorat PiS! Patologia, analfabetyzm i ignorancja!

Zobaczysz hamie patologie w Niedzielę. Znowu na 4 lata zamkniesz gębę.

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 08:20

Zobaczysz hamie patologie w Niedzielę. Znowu na 4 lata zamkniesz gębę.

Naucz sie choociaz podstaw gramatyki pisi synu :)

#208 ~R23~

~R23~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 14:56

Słowo Demokracja brzmi z ust Kaczyńskiego tak samo wiarygodnie jak:
Niezłomność z ust Dudy;
Wierność z ust Pięty;
Antykomunizm z ust Piotrowicza;
Kultura z ust Pawłowicz;
Praworządność z ust Ziobro;
Pruderia z ust Kuchcińskiego;
Abstynencja z ust Gmyza;
Magister z ust Pereiry.

#209 ~Bóg~

~Bóg~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 06:58

KŁAMALI KŁAMIĄ I BĘDĄ KŁAMAĆ!
A ciemny elektorat łyka kłamstwa jak wafelki z rąk ksiundza dobrodzieja!

#210 ~POV~

~POV~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 11:21

Amen!

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 14:26

Słowo Demokracja brzmi z ust Kaczyńskiego tak samo wiarygodnie jak:
Niezłomność z ust Dudy;
Wierność z ust Pięty;
Antykomunizm z ust Piotrowicza;
Kultura z ust Pawłowicz;
Praworządność z ust Ziobro;
Pruderia z ust Kuchcińskiego;
Abstynencja z ust Gmyza;
Magister z ust Pereiry.

Z wieży magistrackiej dyktowany obłudny tekst.  daliście się poznać szczekacze!

#212 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:25

Kolejne kłamstwo bezzębnego karła z Żoliborza:
"Jarosław Kaczyński ogłosił nową "piątkę", a w niej nowe wielkie kłamstwo, że w 100 dni po wyborach PiS wyrówna dopłaty polskim rolnikom. Nie ma takiej prawnej możliwości, by do roku 2020 cokolwiek zmienić w dopłatach bezpośrednich. "
A ciemne c.h.u.j.e w to wierzą!

#213 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:45

Kolejne kłamstwo bezzębnego karła z Żoliborza:
"Jarosław Kaczyński ogłosił nową "piątkę", a w niej nowe wielkie kłamstwo, że w 100 dni po wyborach PiS wyrówna dopłaty polskim rolnikom. Nie ma takiej prawnej możliwości, by do roku 2020 cokolwiek zmienić w dopłatach bezpośrednich. "
A ciemne c.h.u.j.e w to wierzą!

.u, nauczyli czytać a nie nauczyli czytać ze zrozumieniem.

W ciągu stu pierwszych dni rozpoczną się prace nad "piątką".

W ciągu kadencji to PO..by zwiększą liczbę lekarzy o 50 tys. Czyli zwiększą o połowę bo uruchomią kursy dla bezrobotnych, taki pomy6sł podrzucił Kidawie pewien Marian Janusz Paździoch, autor ich programu.

,

#214 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:51

Plany plany plany!!
Żadnych konkretów!
A patologia wyborcza to łyka!

#215 ~TylkoChujeGłosująNaPiS~

~TylkoChujeGłosująNaPiS~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:58

Taki Macierenko Antoni w pierwszej kolejności powinien być sądzony za zdradę stanu w drugiej zaś za wyłudzenia i defraudację publicznych pieniędzy.Mam nadzieję, że tak się stanie chyba, że spieprzy z Polski jak jego kolega Wacek.

#216 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 07:05

Taki Macierenko Antoni w pierwszej kolejności powinien być sądzony za zdradę stanu w drugiej zaś za wyłudzenia i defraudację publicznych pieniędzy.Mam nadzieję, że tak się stanie chyba, że spieprzy z Polski jak jego kolega Wacek.

to tych hu..i jest około 60% na Podlasiu.

#217 ~werniks~

~werniks~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:04

Prezydent Andrzej Duda (a co za tym idzie PiS) obiecał że rozwiąże problemy frankowiczów. Tak to rozwiązali, że musiał się tym zająć TSUE. Jest to jakaś wykładnia dla sądów, ale nie oznacza to że sprawy pójdą jak z płatka. Moją sprawę prowadzi kancelaria prosperitas a że mój kredyt wygląda na abuzywny więc są spore szanse na korzystne rozwiązanie.

#218 ~Redaktor~

~Redaktor~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:52

Hej,PiSowskie dzbany, wasz premier Pinokio znowu się wygłupił!:
Dziś w Kozietułach koło Grójca gościł premier Rzeczypospolitej Polskiej, pan Mateusz Morawiecki. Wydarzenie jest o tyle ciekawe, że gościł u sadowników, którzy w tym czasie byli w sadach. Spotkanie, było elementem kampanii wyborczej, a uczestniczyli w nim … no właśnie, kto? Bo żaden sadownik nic o tym nie wiedział.
Zacznijmy od tego, że Prezes Rady Ministrów odwiedza ziemię grójecką po raz drugi w tym samym miejscu. Po raz drugi w roku niedoborów i dobrych cen. W 2017 roku, 4 października, w tej samej hali, pan Morawiecki obiecywał obniżenie akcyzy na cydr, które do tej pory pozostało na niezmienionym poziomie.

#219 ~januszek~

~januszek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:11

Hej,PiSowskie dzbany, wasz premier Pinokio znowu się wygłupił!:
Dziś w Kozietułach koło Grójca gościł premier Rzeczypospolitej Polskiej, pan Mateusz Morawiecki. Wydarzenie jest o tyle ciekawe, że gościł u sadowników, którzy w tym czasie byli w sadach. Spotkanie, było elementem kampanii wyborczej, a uczestniczyli w nim … no właśnie, kto? Bo żaden sadownik nic o tym nie wiedział.
Zacznijmy od tego, że Prezes Rady Ministrów odwiedza ziemię grójecką po raz drugi w tym samym miejscu. Po raz drugi w roku niedoborów i dobrych cen. W 2017 roku, 4 października, w tej samej hali, pan Morawiecki obiecywał obniżenie akcyzy na cydr, które do tej pory pozostało na niezmienionym poziomie.

Kozietuły,to chyba nie w Podlaskim, to po co piszesz ? Jesli ciebie interesuja to wpisuj do swego pamietnika.

#220 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2806 postów

Napisano 10 październik 2019 - 19:33

Jesteście gotowi na koalicję PiS-SLD?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych