Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

128 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Artbar~

~Artbar~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:24

Muszę się tym podzielić jak moja żona to określiła bo podobno ten cwaniak po mału chce uciec do Niemiec a ona tak to podsumowała niemiecki góral który jest z Łomży hehhehe....

#122 ~Merc~

~Merc~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:28

Zazdrścicie panu Piotrowi sukcesu bo do pięt jemu nie dorastacie ,,fachowcy” wiem którzy piszecie konkurencja jak powiedziałam że to super fachowiec to mówili zobacz komentarze co o nim piszą sami piszecie bzdury i kłamstwa budował dla mnie i jest Oki a to że nie położy głowy pod topór to jemu się nie dziwię sama pracuje z ludźmi i wolę ze swoimi pieskami porozmawiać cóż wszyscy winni tyko nie ja pozdrawiam pana panie Piotrze z mojego pięknego domku w Pewel Wielka

szanowna pani my mu do pięt nie dorastamy?? Pod względem oszustwo to napewno!!!! Wziął pieniądze od ludzi i najzwyczajniej ich pookradal nie po kończył nie poodawal kasy i panie mi tu mówi o dorastania do pięt proszę się nie ośmieszac. A jeśli ma pani postawiony od niego cały dom to gratulacje bo to jak 6 w totolotka

#123 ~Artbar~

~Artbar~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:32

trzeba sie trochę zastanowić przed podpisaniem umowy z tym gosciem,wyciągnie kase do cna i czesc,i zostajesz bez niczego

święta racja a szanownego gościa też oszukał???

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:38

święta racja a szanownego gościa też oszukał???

te wybielające wpisy są jego,..trzeba płacić i i tak w koło...!!

a ludzie popłacili i tyle z tego maja

#125 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:57

Chętnie dołączymy się do tego programu. Mamy dużo do powiedzenia. Proszę podać jakiś kontakt do siebie.

u nas tak było zaliczek nabrał potem zaczęły się problemy oczywiście wymyślone potem kłamstwa i odkładanie terminów i ani pieniędzy ani domku

#126 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:58

te wybielające wpisy są jego,..trzeba płacić i i tak w koło...!!
a ludzie popłacili i tyle z tego maja

proszę o kontakt państwa rozumiem też oszukał?

#127 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 06:51

Nie znam twojego tematu ja jestem zadowolony słyszałem od Piotra ze tam prądu nie było to jak miał budować podobno kazałeś kupować paliwo do agregatu który podpalił jemu narzędzia ja prąd na budowę miałem jak Piotr zaczął budować to tak jak byś zatrudnił kucharza do knajpy a nie miał kuchni i kazał mu gaz kupować do kuchenki wiem ze napewno nie miałeś prądu to jak chłopie chciałeś budować dom ???? Może to u ciebie w Angli tak budują w Polsce to żeby robić chałupę to trzeba mieć prąd taki 380 no bo jak obrabiarki maja pracować ???ja wiem bo u mnie budował a u ciebie podobno nie było no jak piszesz ze sąd to napewno ustala czy był czy nie było bo taki od sąsiada to nie może być bo to kradziony bo budowlany to drogi a na tym zarabiają enea pge sąsiad dał prąd na budowę to karę zapłacił bo nie miał koncesji na sprzedaż prądu pozdrawiam i się nie unoś sąd wszystko napewno wam ustali

u mnie był prąd i też pieprzyyl że mu się narzędzia pala. Jak kupuje z Lidla to się pala proste uciekł z mojej budowy z moimi pieniedzmi bez skończenia domku co ty na to gość???? Więc skończ się osmieszac i nie broń oszusta

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 07:34

Ob sam o sobie pisze,tu nie na kogoś do obrony,sami oszukani

#129 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 12:25

Ob sam o sobie pisze,tu nie na kogoś do obrony,sami oszukani

państwa też oszukał? Proszę o kontakt...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych