Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:39

Ludzie wiecie ile on ma do spłaty spraw komorniczych ...jest niewyplacalny ...nadciąga bierze zaliczki i tyle co zobaczycie bo wam problemy wymyśli ....to że jeszcze nie jest w więzieniu to jego dni bo wkrótce o jego postępach będzie głośno w telewizji ...to cwany oszust j złodziej ....

Chętnie dołączymy się do tego programu. Mamy dużo do powiedzenia.  Proszę podać jakiś kontakt do siebie.

#82 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:33

Ja byłem u Piotra kupiłem materiał i wszystko OK polecam

#83 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:34

Dla mnie jest Ok a zaliczkę ma budowę nie dawałem tylko płaciłem za materiał

#84 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:52

Na początku byłam zła na Jędrzejeka ale jak chciałam się z nim dogadać to się dogadałem i odwołuje swoje złośliwe uwagi pozdrawiam

#85 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:56

Były niepotrzebne nerwy gość ok był moment że się wkurzyłam na niego ale wyjaśniliśmy sobie wszystko myśle że każdy z nim może się dogadać za moje wpisy nawet się nie gniewał polecam

#86 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 12:18

Zazdrścicie panu Piotrowi sukcesu bo do pięt jemu nie dorastacie ,,fachowcy” wiem którzy piszecie konkurencja jak powiedziałam że to super fachowiec to mówili zobacz komentarze co o nim piszą sami piszecie bzdury i kłamstwa budował dla mnie i jest Oki a to że nie położy głowy pod topór to jemu się nie dziwię sama pracuje z ludźmi i wolę ze swoimi pieskami porozmawiać cóż wszyscy winni tyko nie ja pozdrawiam pana panie Piotrze z mojego pięknego domku w Pewel Wielka

#87 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:16

Piotr trzymaj tak dalej nie daj się będziesz robił za darmo ! Cwaniaki trafiły na gościa co nie dał się nabić w butelkę sam robię dla klientów wiem jak jest

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:39

Człowieku,przestań robić z siebie pośmiewisko.piszesz w koło to samo,co ty chcesz osiągnąć?wszyscy wiedzą jak jest

#89 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 15:45

Polecam Piotra zbudował mi piękny ciepły domek polecam 608302084

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 18:21

Klient podaje prywatny nr?a niby w jakim celu?ubawu lepszego nie znalazłam,Wydoroślej człowieku wreszcie!

#91 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 09:22

Mnie tez oszukał oszust jeden zbudował stan surowy otwarty i mówi że to koniec co prawda zapłaciłem za otwarty stan ale jak klient płaci to od tego jest że ma robić do końca tez przyłącze się do was zgnoic hama ma usługi niech usługuje jak mu płaca

#92 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:26

Ja pana Piotra serdecznie polecam fajny gosc fachowiec super porządny facet nie jakaś łachudra plątających się po budowie najlepszy na podlasiu harakterny tylko trochę drogi

#93 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:06

Uczepili się chłopa bo nie dał się zrobić cwaniakom w bambuko ja polecam jedrzejka dobry i rzetelny

#94 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:07

Uczepili się chłopa bo nie dał się zrobić cwaniakom w bambuko ja polecam jedrzejka dobry i rzetelny

#95 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:09

Konkurencja

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 20:34

Ja pana Piotra serdecznie polecam fajny gosc fachowiec super porządny facet nie jakaś łachudra plątających się po budowie najlepszy na podlasiu harakterny tylko trochę drogi

analfabeto!!! CHARAKTERNY!!!,nawet poprawnie pisać nie potrafisz,fachowcu z koziej d...

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:59

Fachowiec?..!!jak długo masz zamiar się jeszcze ośmieszać?wszyscy wiedzą jak jest!

#98 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 09:00

Ja polecam Piotra czytaliśmy te opinie zaufaliśmy panu Piotrowi naprawdę porządny majster prowadził nam całą budowę zbudował piękny dom do obejrzenia podaje numer dla zainteresowanych można obejrzeć z drogi nie zapraszam do środka tel 728847239 odp na SMS wieczorkiem z żoną razem pracujemy mamy prywatną praktykę proszę traktować to poważnie zdecydowaliśmy się wystawić ten pozytyw ze względu na niektóre opinie nieprzyjazne nie mieliśmy stresu z budową poprostu była chemia z panem Piotrem powierzyliśmy dużą ilość gotówki nas nigdy nie zawiódł !!!! Dom nie kosztował nerwów tylko pieniążków pomyślności dla wszystkich klientów pana Piotra

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 14:55

Wpis,kwalifikuje się już tylko do nagrody Nobla!!ewenement w skali kraju!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych