Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

99 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 08:28

burdel spłonął drugi raz

#2 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 09:42

Wczoraj tamtędy przejeżdżałem, ok. godziny 24:00- widok straszny, same zgliszcza, mimo iż chata jeszcze jako tako stała. Dużo strażaków i jeszcze więcej dymu. Współczuję właścicielom.

#3 ~DJ Buhh~

~DJ Buhh~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 10:16

Czy to ta Kisielnica koło Łomży, gdzie skręca się na Kolno? Bo Bałtyk nie raczył przybliżyć miejsca zdarzenia, chociażby powiatu.

#4 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 10:31

widzę że nawet nie wiesz gdzie burdel a piszesz 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 13:41

"ziemia obiecana" się kłania

ciekawe kiedy zaczną się "palić" domy weselne których nabudowano tyle że jest ich wiecej niż w Moskwie rakiet ,

Polacy żenią się jak w... 1945 roku

W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy 2013 roku w Polsce zawarto 117,7 tys. małżeństw - o 10 proc. mniej niż przed rokiem - zauważa "Rzeczpospolita". Oznacza to, że najprawdopodobniej w całym 2013 roku zawartych zostanie ok. 190 tys. związków małżeńskich - najmniej od... 1945 roku.

Przez ostatnie cztery lata liczba małżeństw zawieranych w ciągu roku stopniowo się zmniejszała. Powód? Coraz mniej liczna grupa osób w wieku 25-30 lat (to ludzie w tym przedziale wiekowym najczęściej zawierają małżeństwa) - spadek liczebności tej grupy jest spowodowany mniejszą liczbą urodzin w latach 1983-1988 oraz emigracją młodych na Zachód.

..."

i ślubny byznes szlag trafił

#6 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 14:10

Powód? Coraz mniej liczna grupa osób w wieku 25-30 lat (to ludzie w tym przedziale wiekowym najczęściej zawierają małżeństwa) - spadek liczebności tej grupy jest spowodowany mniejszą liczbą urodzin w latach 1983-1988

..."

Rok 1983 urodzeń 723 tys. najwięcej od 1959 roku. W kolejnych latach 701 tys. 680 aż w 1988 590 tys. To ma być ta mniejsza liczba urodzeń?

Banalna prawda jest taka, że Polacy cywilizują się i żyją bez kościelnego pozwolenia. Chyba, że są premierami, wtedy po 20 latach małżeństwa biorą ślub kościelny.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 15:14

A to peszek, już druga "karczma" spaliła się właścicielowi

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 15:52

Wczoraj tamtędy przejeżdżałem, ok. godziny 24:00- widok straszny, same zgliszcza, mimo iż chata jeszcze jako tako stała. Dużo strażaków i jeszcze więcej dymu. Współczuję właścicielom.

co im wpoczuc biznes nieidzie to trzeba drugi raz kase z ubespiecznia wziasc chyba PIOTR JEDRZEJCZYK  najlepszy biznes mial na lakowej w Lomzy siostra ma solarium w Elku noi mieli burdele w lomzy z siostra do spolki zreszta siostrzyczka to stara prostytuka z Niemiec

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 15:57

biznesz nieidzie to trzeba bylo spalic i wziasc kase z ubezpieczenia Piotr jedrzejczyk ma dobre pomysly najlepszy biznes mial na lakowej konfident  z siostra do spolki a siostrzyczka ma solarium w Elku  dorobila soe na prostytucji w Niemczech noi pozniej otwozyla z bratem burdel na lakowej dalsze losy juz wiadome najpierw jadna karczma poszla z dymem teraz druga dziwny zbieg okolicznosci hehehe

#10 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 20:44

biznesz nieidzie to trzeba bylo spalic i wziasc kase z ubezpieczenia Piotr jedrzejczyk ma dobre pomysly najlepszy biznes mial na lakowej konfident  z siostra do spolki a siostrzyczka ma solarium w Elku  dorobila soe na prostytucji w Niemczech noi pozniej otwozyla z bratem burdel na lakowej dalsze losy juz wiadome najpierw jadna karczma poszla z dymem teraz druga dziwny zbieg okolicznosci hehehe

Drugi raz wyłudził kasę od ubezpieczyciela a nawe trzeci bo jeszcze za samochód w zeszłym roku wyłudził volvo

#11 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 10:27

Wie jak się dorobić i nie narobić, o 21 zamyka karczmę a o 21.40 płonie a ubezpieczyciel musi płacić podpalaczowi

#12 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 22:51

Faktycznie to jest zwykly naciagacz...

#13 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 16:02

Pani Ewelina czy ten Pan Panią oszukał jeśli tak to proszę się odezwać na tym forum i zostawić jakiś namiar My też wiemy ze to naciągacz może razem sobie pomozeny

#14 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:33

Hi Marek z tej strony widze ze nie jestem jedynym oszukanym przez Pana Piotra , jestem na etapie sadzenia sie z Panem Piotrem ,czy sie ktos gdzie mozna sie dowiedziec wiecej o Pana Piotrze .

#15 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:17

Pani Ewelina czy ten Pan Panią oszukał jeśli tak to proszę się odezwać na tym forum i zostawić jakiś namiar My też wiemy ze to naciągacz może razem sobie pomozeny

Możesz dac jakiś namiar na siebie albo inni poszkodowani przez tego gościa.

#16 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 07:59

Hej odezwijcie się wszyscy którzy czują się pokrzywdzeni przez piotra biaaly1520@gmail.com sprawą zainteresują się media pozew zbiorowy też wchodzi w grę. Mam dużo informacji na temat tego człowieka oraz tego co wyprawiał mam też mocne dowody...

#17 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 15:31

Witam również zostaliśmy oszukani proszę o kontakt k.Nowak.65@wp.pl

#18 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:52

Witam również zostaliśmy oszukani proszę o kontakt k.Nowak.65@wp.pl

#19 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:55

Ja tez zostałam oszukana chętnie podzielę się zwodzeniem przez Pana Jedrzejczyka...i przylacze sie do pozwu.

#20 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:42

Podaję maila również mogę się przyłączyć do zbiorowego pozwu o oszustwa Piotra.j...piszcie m.m403@wp.pl mam z nim wielki problem znikł z budowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych