Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jan85~

~Jan85~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:16

Mi sie film bardzo podobał i całej widowni również :) Dawno nie słyszałem takich żywiołowych wybuchów smiechu na filmie od dzieci i dorosłych. Białystok pokazany bardzo spoko, te sceny lotu rzeczywiśscie urzekają pięknem i nie tylko to. A Eddie też fajna postać, wcale nie durnowaty, naprawdę fajny film.

#2 ~Jan85~

~Jan85~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 18:20

Mi sie film bardzo podobał i całej widowni również :) Dawno nie słyszałem takich żywiołowych wybuchów smiechu na filmie od dzieci i dorosłych. Białystok pokazany bardzo spoko, te sceny lotu rzeczywiście urzekają pięknem i nie tylko to. A Eddie też fajna postać, wcale nie durnowaty, naprawdę fajny film.

#3 ~Pawlixxx~

~Pawlixxx~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 19:40

Wow!!! Zdjecia robiliw mojej przychodni lekarskiej

#4 ~Frankowski~

~Frankowski~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:29

Film mega. Turbo historia. I robili go w Bialymstoku! W moim miescie :) Oby tak dalej. Jak beda grali w kinach to wbijamy na niego z cala ekipa.

#5 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:13

Byłam na premierze razem z mama i film nam się bardzo podobał. Dużo się dzieje, wspaniała muzyka, a w dodatku film robili w Białymstoku tuż koło mojego domu. Franek i Izka to bardzo odważni bohaterowie, a ten rockowy główny bohater Eddie jest super śmieszny. Bardzo przystojny. Brawo.

#6 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:28

Mi się nie podobało. Scenariusz i efekty fajne... Najwięcej energii i wymowy miały dzieci grające w filmie niż dorośli aktorzy.

#7 Anna3

Anna3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 19:58

Film po prostu bomba!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych