Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

kiniakinia100 VS mondeo

145 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:59

Właśnie dlatego nie lubię religii bo to fałsz i obłuda, tak jak piszesz.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:00

Żeby kogoś piętnować to najpierw trzeba pokazać co się samemu się zrobiło bo gadać to można ☺

Problem w tym, że w tym kraju NIKT UCZCIWY do niczego nie doszedł.  Jak widziałem gościa jak mi zniszczył samochód, rozpoznałem go i zapamietałem go i numery, to  co radzisz innego? Ty chyba jakis złodzieji wsppólnik albo sam tak ludziom robisz....  Wiedz, że żeby kodos ietnować wystarczy TYLKO wskazać złe zachowanie złego człowieka. Wracaj do szkoły bo logike masz cygańską i betonu mieszanie wychodzi ci lepiej garażowy filozofie. :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:01

Właśnie dlatego nie lubię religii bo to fałsz i obłuda, tak jak piszesz.

Otóz to.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:18

Żeby kogoś piętnować to najpierw trzeba pokazać co się samemu się zrobiło bo gadać to można ☺

Czyli potwierdzasz, że książe na białym koniu może ci parobku zaiebbać kopa w łeb bezkarnie i masz to przyjąć z uśmiechem... ? A ty jemu juz nie możesz - taka równość wg cb?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:25

Dziwne, że policja ściąga mandaty ze zdjęć fotoradarem. Przecież też podany został kolor, marka, typ nadwozia i nr rejestracyjny auta i wszystko było zgodne z rzeczywistością, nawet wiek okresliłem powyżej 50 :dojrzały" mężczyzna.. Im zazwyczaj wystarcza do wystawienia mandatu bo właściciel zobowiązany jest do wskazania kierowcy albo sam płaci. Czemu tu nie zadziałało, przecież to kolizja i zniszczenie mienia razem z ucieczką sprawcy.? Policja Łapy - stan umysłu..

#46 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:33

Czyli potwierdzasz, że książe na białym koniu może ci parobku zaiebbać kopa w łeb bezkarnie i masz to przyjąć z uśmiechem... ? A ty jemu juz nie możesz - taka równość wg cb?

Ale po co na wszystko przyjdzie czas co ci z tego pisania na forum każdy i tak to ma głęboko w ...Idź na sesję i tam to powiedz prosto w oczy to może coś to da.Uważam ze obrażanie ludzi nic nie daje pewne rzeczy trzeba mówić z pokorą pamiętaj kto mieczem wojuje to od miecza ginie

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:34

Doskonale ciebie rozumiem.Zawsze mogłeś po domach pochodzić pogadać z ludźmi.To tylko dla komitetu pomagałeś nie zależało ci na bycie radnym .

Tak, społeczne działanie czyli poswięcanie własnych pieniędzy na rzecz społeczeństwa, demokracji. Nie zalezało bo miałem pewną swiadomość, ze ludzie głosują przede wszystkim na ludzi, których znają bez względu czy ci ludzie są źli czy dobrzy( i tac i tacy są w radzie), więc szansa bycia wybranym była mniejsza od wygranej w totka. Pozdro AK

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 20:12

Ale po co na wszystko przyjdzie czas co ci z tego pisania na forum każdy i tak to ma głęboko w ...Idź na sesję i tam to powiedz prosto w oczy to może coś to da.Uważam ze obrażanie ludzi nic nie daje pewne rzeczy trzeba mówić z pokorą pamiętaj kto mieczem wojuje to od miecza ginie

Chyba mam prawo mu odpowiedzieć...? Każdy ma głeboko w ...  i tak. mówisz a posty maja po 5-10 tysięcy odwiedzin... :)  :) Prawde trzeba mówić, nie wazne jak. Nie sadzę by osoba skrzywdzona musiała mówićz pokorą  o bydlaku, który ją skrzywdził bezkarnie.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 03:10

Dziwne, że policja ściąga mandaty ze zdjęć fotoradarem. Przecież też podany został kolor, marka, typ nadwozia i nr rejestracyjny auta i wszystko było zgodne z rzeczywistością, nawet wiek okresliłem powyżej 50 :dojrzały" mężczyzna.. Im zazwyczaj wystarcza do wystawienia mandatu bo właściciel zobowiązany jest do wskazania kierowcy albo sam płaci. Czemu tu nie zadziałało, przecież to kolizja i zniszczenie mienia razem z ucieczką sprawcy.? Policja Łapy - stan umysłu..

Dziwne, że policja ściąga mandaty ze zdjęć fotoradarem. Przecież też podany został kolor, marka, typ nadwozia i nr rejestracyjny auta i wszystko było zgodne z rzeczywistością, nawet wiek okresliłem powyżej 50 :dojrzały" mężczyzna.. Im zazwyczaj wystarcza do wystawienia mandatu bo właściciel zobowiązany jest do wskazania kierowcy albo sam płaci. Czemu tu nie zadziałało, przecież to kolizja i zniszczenie mienia razem z ucieczką sprawcy.? Policja Łapy - stan umysłu.                                                                                                      I uwaga  ,ogłoszenie na str UM ..Jesteś osobą poszkodowaną ,straciłeś bliską osobę ,uległeś wypadkowi .Bezpłatna konsultacja i pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania .Jeśli nie masz czasu załatwimy to za ciebie Dzwoń tel.53.......kompensja.mieczy.......{ kto oglądał ostatnio program p.Jaworowicz ,wie o co chodzi

Jesteś osobą poszkodowaną ,straciłeś bliską osobę ,uległeś wypadkowi .Bezpłatna konsultacja i pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania .Jeśli nie masz czasu załatwimy to za ciebie Dzwoń tel.532492997 kompensja.mieczyslaw@vp.pl

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 03:53

Popros Niezaleznych i ich zwolennikow oni potrafia glosno krzyczec, moze ci pomoga . Chyba ze maja cie w D U P I E !?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 07:53

Haha, co oni tam mogą. Ja wolę udać sie do księdza "prawych i sprawiedliwych" bo on jest osobą wpływową i bardzo dużo może, zwłaszcza jeśli ma się serce dla niego. :)  :)  To tak wpływowy człowiek, że na pewno zmusiłby komendanta policji do samoukarania za takie niedopatrzenie. :) Ach gdyby mury mogły mówić ile gorzały popłyneło.. :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:31

A CO z Głównym  K na TY

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:10

Już takich rzeczy nie wymagaj bo skoro ten pan z mondeo wyparł się w żywe oczy tego co zrobił, to ja już bym też z nim rozmawiać nie chciał. Prosta zasada, skłamałeś raz i jesteś już skreślony z listy ludzi wiarygodnych i uczciwych jak pan z mondeo. Tak samo powinno być z naszymi politykami. Zasada ta bardzo dobrze funkcjonuje na zachodzie Europy.

skoro ci ułamał lustrko(jak piszesz ) to chyba zostawił odciski palców , chyba że telekinetyk , wtedy faktycznie , ....... on tego nie zrobił :-)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:19

skoro ci ułamał lustrko(jak piszesz ) to chyba zostawił odciski palców , chyba że telekinetyk , wtedy faktycznie , ....... on tego nie zrobił :-)

Ooo, nie wiedziałem, że auta BMW maja odciski palców... :) Oczywiście ułamał przy użyciu swojego auta. Pokrzywdzony  stał 3 m od pojazdów i widział i słyszał organoleptycznie co się stało czyli kolizja  aut, dzwięk łamanego lusterka i ucieczka wandala po tym gdy zorientował się co zrobił swoim bmw..

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:23

Frajerem jestes, jeszcze do tego gosc ktorego oskarzasz moze cie podac do Sadu! Bo nie udowodniono mu winy, a ty go publicznie okarzasz.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:59

Frajerem jestes, jeszcze do tego gosc ktorego oskarzasz moze cie podac do Sadu! Bo nie udowodniono mu winy, a ty go publicznie okarzasz.

To niech podaje. Co ja mam udowodnić? Ja go widziałem i tyle. Swoją starą podajesz do sądu za to, że jeść ci daje?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 16:33

To niech podaje. Co ja mam udowodnić? Ja go widziałem i tyle. Swoją starą podajesz do sądu za to, że jeść ci daje?

Widziales to trzeba bylo zatrzymac, a nie teraz placzesz .

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 16:33

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 17:45

Jesteś osobą poszkodowaną ,straciłeś bliską osobę ,uległeś wypadkowi .Bezpłatna konsultacja i pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania .Jeśli nie masz czasu załatwimy to za ciebie Dzwoń tel.532492997 kompensja.mieczyslaw@vp.pl
telefon: 532492997 e-mail: kompensja.mieczyslaw@vp.pl

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 23:30

Jako osoba niepełnosprawna raczej nie byłem w stanie a kamieni nie miałem pod ręką... A co ty myslisz, że cham nie wyłgałby się tak samo? Myslisz, że pobicie człowieka (jakikolwiek on nie jest), to, jakieś rozwiązanie.  Uważam, ze nie warto o goowno rąk brudzić. Mamy słuzby od tego...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych