Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kiniakinia100 VS mondeo

145 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:34

Bardzo dobrze że piętnuje takie zachowania a co ty chciałbyś schować głowę w piasek? Struś czy jaki ..j

Żeby kogoś piętnować to najpierw trzeba pokazać co się samemu się zrobiło bo gadać to można ☺

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:47

Żeby kogoś piętnować to najpierw trzeba pokazać co się samemu się zrobiło bo gadać to można ☺

Trzeba wierzyć ludziom i nie poddawać wszystkiego w wątpliwość, jak już złapie się takiego gościa na kłamstwie wtedy zrozumiałe jest że gość jest niewiarygodny.

#23 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:53

Trzeba wierzyć ludziom i nie poddawać wszystkiego w wątpliwość, jak już złapie się takiego gościa na kłamstwie wtedy zrozumiałe jest że gość jest niewiarygodny.

Dobrze mówisz tylko mi to bardziej wyglada na lansowanie.Żeby był odważny to by nagrał jego jak z nim rozmawia najwyżej by twarz zamazał☺

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:58

Szybko zwiewał przed właścicielem BMW

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:59

Już takich rzeczy nie wymagaj bo skoro ten pan z mondeo wyparł się w żywe oczy tego co zrobił, to ja już bym też z nim rozmawiać nie chciał. Prosta zasada, skłamałeś raz i jesteś już skreślony z listy ludzi wiarygodnych i uczciwych jak pan z mondeo. Tak samo powinno być z naszymi politykami. Zasada ta bardzo dobrze funkcjonuje na zachodzie Europy.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:01

.
Lepiej zejść z drogi niż mieć do czynienia z człowiekiem bez zasad moralnych.

#27 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:03

No o tym mówię jakieś to dziwne było chyba strach.No a jak nie masz nic sobie do zarzucenia to czego uciekać ☺

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:39

Ha ha gdzie tam SLD swoją partię założy

Wolę SLD,niż PiS.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:06

Zobacz jak to działa w PIS-ie  : SLD, PO, PIS. Wiesz już o kim mówię?

Oczywiście wiem, radny LPG. :) Kazdy wie.. :) Oni tam dla stołka i kasy a ludziom figę z makiem.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:10

No fajnie piszesz tylko chyba ludzie mieli inne zdanie jeżeli ciebie nie wybrali ☺

To nie miało nic do tego, bo ja startowałem w okręgu gdzie nikt o mnie nawet nie słyszał - dostałem 7 głosów. miałem kandydowac w mieście(to też nie wiele by zmieniło) bo tu chodziło jedynie o zapełnienie list wyborczych czyli wsparcie dla komitetu. Nie wiem czy zrozumiesz tak pprostą sprawę.... To już zależy od cb. Najwyżej poproś kogoś mądrzejszego niech ci wytłumaczy jakoś..

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:14

Może problem tkwi w Tobie a nie w otoczeniu? Swoimi nagraniami dobrego PR Łapom nie robisz. W tym roku nie tylko Ty zaliczyłeś medialną wtopę...

Człowieku jesteś za prosty zeby zrozumieć, że ja jestem osobą publiczną, artystą samozwancem, performerem, który ma artystyczną duszę a ty mi tu z taczką i łopatami wyjeżdżasz i próbujesz człowieka wrazliwego pouczać. Nie na twoje nogi są te progi... :) Rozumiesz czy mądrzejsi od cb maja to wytłumaczyć? Popytaj mądrych...

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:17

Mieszkańcy tego miasta to młotki więc nie dziw się.

Nie uogulniajmy choć wielu Łapian tak mi mówi wielokrotnie o swoich krajanach. Ludzie, jedna uwaga : nie wszystkie odpowiedzi sa ode mnie tutaj, bo mozna odnieść takie wrażenie. Nie tylko ja pisze na tym forum, Pozdro AK

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:22

Nie wszyscy muszą myśleć tak jak ty a co najlepsze większość myśli inaczej to kto tu jest młotkiem ☺

Nie obrażajcie siebie nawzajem bo w jedności siła.  Głupim zachowaniem jest obrazanie anonimowych osób, to tak jak obrażać powietrze a to już wariactwo.    Pozdro AK

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:30

Może problem tkwi w Tobie a nie w otoczeniu? Swoimi nagraniami dobrego PR Łapom nie robisz. W tym roku nie tylko Ty zaliczyłeś medialną wtopę...

PR robi się sam przez zachowanie i wizerunek. Chyba nie jesteś aż takim idiotą, żeby milczała albo chwaliła swojego oprawcę gdy ten łamie jej kości, kradnie majątek, pozbawia kapitału???? Jeśli tak to powinieneś udać się do specjalisty. Wiem, że wielu w tym kraju ma podziw dla ludzi co "umieją sobie radzić" i nie raz słyszałem zachwyt w rozmowach ludzi, że "o ten to mądry bo jak on umie kraść wspniale" ale to nie moja kategoria. Ja gardzę takimi, jestem UCZCIWY i obstaję zawsze za słabszymi i uciśnionymi. Ale by to zrozumieć trzeba mieć choć odrobinkę szlachetności, prostactwo tego nie pojmie.... :)

#35 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:30

Nie uogulniajmy choć wielu Łapian tak mi mówi wielokrotnie o swoich krajanach. Ludzie, jedna uwaga : nie wszystkie odpowiedzi sa ode mnie tutaj, bo mozna odnieść takie wrażenie. Nie tylko ja pisze na tym forum, Pozdro AK

No ale po co tak gada.Ludzie różnie myślą to nie znaczy ze są młotki.Sami muszą zobaczyć jaka jest prawda.I z czasem mogą swoje poglądy zmienić ☺

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:34

Skąd wiesz, że uciekał. Może po prostu się spieszył w inne miejsce bo zaraz się ściemniało. Po za tym jak zwyzywał dzbana kilka minut wcześniej i jego twarz widnieje w filmie to się raczej nie boi. Jakieś pokrętne masz rozumowanie... Logika nie jest twoją mocną stroną - moze lepiej wróć do mieszania betonu, w tym jesteś dobry. :)

#37 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:35

To nie miało nic do tego, bo ja startowałem w okręgu gdzie nikt o mnie nawet nie słyszał - dostałem 7 głosów. miałem kandydowac w mieście(to też nie wiele by zmieniło) bo tu chodziło jedynie o zapełnienie list wyborczych czyli wsparcie dla komitetu. Nie wiem czy zrozumiesz tak pprostą sprawę.... To już zależy od cb. Najwyżej poproś kogoś mądrzejszego niech ci wytłumaczy jakoś..

Doskonale ciebie rozumiem.Zawsze mogłeś po domach pochodzić pogadać z ludźmi.To tylko dla komitetu pomagałeś nie zależało ci na bycie radnym .

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:42

No ale po co tak gada.Ludzie różnie myślą to nie znaczy ze są młotki.Sami muszą zobaczyć jaka jest prawda.I z czasem mogą swoje poglądy zmienić ☺

Tak ale trzeba delikatnie jak woda w strumyku bo jak ostro i za morde zaczniesz tłumaczyć to się zbiesi i dla zasady będzie wszystko na nie brał. Łatwo nazwac kogos bezmyślnie. Ja staram sie nie eskalować przemocy słownej, no chyba że w celach artystycznych, jak to na filmie było - ale miałem podstawy. Sztuka rządzi się swoimi prawami.

Pozdro AK

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:50

Takie wzmocnienie przekazu...

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:55

Odniosłem wrażenie, ze część piszących solidaryzuje sie ze złoczyńcą-wandalem łamaczem lusterek i chce ukamienować ofiarę tego wandala zamiast napiętnowac szkodnika. To potwierdza mit KATOLIKA POLAKA udającego miłosiernego tylko w kościele raz w tygodniu rzez 30-45 minut. Nawet księża odprawiający msze co raz spoglądają na zegarek... :) Ach ta KATOLICKOŚĆ czyli wielkie udawanie. Polacy to naród aktorów... kabaretowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych