Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kiniakinia100 VS mondeo

145 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 07:54

Niedoszły radny znany łapski youtuber kiniakinia1000 pomstuje za urwane lusterko przed sklepem mondeo.

Oj szkoda że nie został wybrany.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:15

Ma rację bo święte krowy w Łapach to normalność a tak nie powinno być.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:40

Dziękuję za założenie postu. Sam nie mogłem. Pozdrawiam Artur Kamiński. Potwierdzam, właściciel auta czarne BMW kombi  o nr rejestracyjnym BIA3M12 ułamał na moich oczach lusterko w moim fiacie( stałem na chodniku po drugiej stronie drogi), wszystko widziałem (czapka lodziarza, wiek powyżej 55), słyszałem, zgłosiłem na policję. Policja bezradna.  Dziad wyparł sie mi równiez w oczy. Brawo katolicy, pewnie co niedziela w kościółku i na cmentarz zapalić znicze na grobie bliskich. BRAWO KATOLICY - brawo wy. zkoorvic się za 30 zł to nie lada wyczyn...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:43

Czyżby chodzi o właściciela sklepu mondeo? Bo nie rozumiem , a warto piętnować takich

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:44

Niedoszły radny znany łapski youtuber kiniakinia1000 pomstuje za urwane lusterko przed sklepem mondeo.

Oj szkoda że nie został wybrany.

Oj, nie szkoduj bo ja nie szkoduję. Nie ma czego.. Pozdrawiam serdecznie AK 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:45

Czyżby chodzi o właściciela sklepu mondeo? Bo nie rozumiem , a warto piętnować takich

Jak nie, jak tak... :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:50

Zawsze mówię sobie: "śmieć jest śmieciem, nie ważne czy w mazdzie czy w mercedesie"

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 12:19

U niego dawno nic nie kupuję.to ham z suraża.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 13:23

U niego dawno nic nie kupuję.to ham z suraża.

Co prawda to prawda drugiego takiego chama znajdziesz dopiero w Piećkach.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:01

Kultura na pokaz, niezależnie, nie ma co. I jak to świadczy o komitecie wyborczym, z którego kandydował?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:04

NIEZALEŻNI ŁAPY: mieliście fajnego kulturalnego, kandydata na radnego

wcześniej próbował z pisu teraz chciał być niezależnym, ciekawe co za 5 lat? sld?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:09

wcześniej próbował z pisu teraz chciał być niezależnym, ciekawe co za 5 lat? sld?

Nie jestem jak radni z PiS-u. :) Jestem szczery ale ludzie wolą biernych, fałszywych, zakłamanych ssynów, którzy obłudnie składaja raczki w kościółku co to przede mszą jak i po mszy kradna i zabijają bliźnich ale się zawsze uśmiechają. Co do kandydowania, to  wolę pozostac niezależnym człowiekiem i coraz bardziej przekonuję się, że nie warto trudzić się dla motłochu bo takich co by poparli uczciwego człowieka jest bardzo mało. Mój kolega słusznie powiedział : "jak chcesz wygrać w wyborach to tylko z PiS bo ludzie naiwnie wierzą w stereotypy" a ja nie chcę wygrać dla samego stołka. Gdybym chciał, to wystarczyło siedzieć cicho i przytakiwac i przymykać oczy na szkodliwą działalność. Tak jak robi reszta... :)

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:40

Zobacz jak to działa w PIS-ie  : SLD, PO, PIS. Wiesz już o kim mówię?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:48

Ha ha gdzie tam SLD swoją partię założy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:49

Nie jestem jak radni z PiS-u. :) Jestem szczery ale ludzie wolą biernych, fałszywych, zakłamanych ssynów, którzy obłudnie składaja raczki w kościółku co to przede mszą jak i po mszy kradna i zabijają bliźnich ale się zawsze uśmiechają. Co do kandydowania, to wolę pozostac niezależnym człowiekiem i coraz bardziej przekonuję się, że nie warto trudzić się dla motłochu bo takich co by poparli uczciwego człowieka jest bardzo mało. Mój kolega słusznie powiedział : "jak chcesz wygrać w wyborach to tylko z PiS bo ludzie naiwnie wierzą w stereotypy" a ja nie chcę wygrać dla samego stołka. Gdybym chciał, to wystarczyło siedzieć cicho i przytakiwac i przymykać oczy na szkodliwą działalność. Tak jak robi reszta... :)

No fajnie piszesz tylko chyba ludzie mieli inne zdanie jeżeli ciebie nie wybrali ☺

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:54

No fajnie piszesz tylko chyba ludzie mieli inne zdanie jeżeli ciebie nie wybrali ☺

Mieszkańcy tego miasta to młotki więc nie dziw się.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:15

Może problem tkwi w Tobie a nie w otoczeniu? Swoimi nagraniami dobrego PR Łapom nie robisz. W tym roku nie tylko Ty zaliczyłeś medialną wtopę...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:27

Mieszkańcy tego miasta to młotki więc nie dziw się.

Nie wszyscy muszą myśleć tak jak ty a co najlepsze większość myśli inaczej to kto tu jest młotkiem ☺

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:28

Bardzo dobrze że piętnuje takie zachowania a co ty chciałbyś schować głowę w piasek? Struś czy jaki ..j

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:30

Nie wszyscy muszą myśleć tak jak ty a co najlepsze większość myśli inaczej to kto tu jest młotkiem ☺

Liczy się indywidualność ale że ci ważniejsze stado baranów to się nie dziwię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych