Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 19:49

Janusz był w programie Wojciecha "Szansa na sukces" i powiedział iż była to córka kogoś wysoko postawionego lub znanego, przynajmniej tak to można było zrozumieć, nie chciał powiedzieć kogo, ale miał zdradzić tą tajemnicę po programie Wojciechowi.

#2 ~truskolaski.pl~

~truskolaski.pl~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 12:59

CYTAT(Gość @ 29.08.2009, 20:49:15) <{POST_SNAPBACK}>
Janusz był w programie Wojciecha "Szansa na sukces" i powiedział iż była to córka kogoś wysoko postawionego lub znanego, przynajmniej tak to można było zrozumieć, nie chciał powiedzieć kogo, ale miał zdradzić tą tajemnicę po programie Wojciechowi.

No i skąd pochodzi, i jak ma na nazwisko?
Wiesz już?

#3 ~Taki jeden~

~Taki jeden~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2009 - 10:27

Beata nie była z Augustowa i obecnie już babcia z pełnymi kwalifikacjami bawi za granicą. W 1968 roku nie było kolejek do kiosku "Ruchu", bo te nie rozprowadzały pocztówek dźwiękowych prywaciarzy. Kolejka zapewne była do stoiska na bazarze Różyckiego. Na jednej pocztówce znajdował się jeszcze inny ówczesny hit "Żółty jesienny liść", ordynarna zżynka z Wertyńskiego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2009 - 15:09

CYTAT(Taki jeden @ 7.09.2009, 11:27:37) <{POST_SNAPBACK}>
Beata nie była z Augustowa i obecnie już babcia z pełnymi kwalifikacjami bawi za granicą. W 1968 roku nie było kolejek do kiosku "Ruchu", bo te nie rozprowadzały pocztówek dźwiękowych prywaciarzy. Kolejka zapewne była do stoiska na bazarze Różyckiego. Na jednej pocztówce znajdował się jeszcze inny ówczesny hit "Żółty jesienny liść", ordynarna zżynka z Wertyńskiego.

Beata Sa----a ,była z Suwałk i obecnie mieszka w Suwałkach choć już czas zrobił swoje ma się dobrze

#5 ~Zapala~

~Zapala~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 02:08

Zgadza sie, byla taka kobieta o imieniu Beata ktora wyleciala do USA. Ma corke ktorej dala na imie Beata L. Pan Janusz powinien wiedziec o co chodzi.

#6 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 13:42

przeciez slowa do piosenki beata napisal jan różaniecki zastanawiajace jest dlaczego nie ma o nim wzmianki w internecie pan laskowski wie o co chodzi bardzo dobrze

#7 ~RyHu~

~RyHu~
  • Goście

Napisano 11 luty 2012 - 18:40

Polecam kartacze w Albatosie. Palce lizać!

#8 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 23:14

Ja tez slyszalem ze ta pani Beata miala corke i dala jej na imie Beata a wiecej na ten temat powinien wiedziec ten ktory teskni do dzis za Beata z Albatrosa

#9 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 09:52

Ciekawe czy Beata z Albatrosa istniała naprawdę.. :) Jak myślicie może ktoś Z WAS JEST WTAJEMNICZONY??? :)

#10 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 14:43

Beata z Albatrosa co prawda mieszka w USA a dokladnie w NY. Beata to tylko skrot jakiego uzywali jej znajomi mianowicie nazywa sie ona Bogumila M ,pochodzi z wioski kolo Elku na mazurach o nazwie Bobry,w pozniejszym czasie mieszkala w Elku na osiedlu o terazniejszej nazwie jeziorna.

#11 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 19:20

Beata z Albatrosa co prawda mieszka w USA a dokladnie w NY. Beata to tylko skrot jakiego uzywali jej znajomi mianowicie nazywa sie ona Bogumila M ,pochodzi z wioski kolo Elku na mazurach o nazwie Bobry,w pozniejszym czasie mieszkala w Elku na osiedlu o terazniejszej nazwie jeziorna.

hahahaha co za głupi komentarz haha.to ty jesteś z wioski

#12 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 12:55

Czy ta najsłynnieksza z dziewcząt istnieje?

Wszyscy twórcy: poeci, muzycy, literaci -artyści tworzą dzieła łapiąc tzw. bakcyla. To wena. To chwila.

Umiejętnie ją zapsując staje się niemal wiecznością.

Swą tworczość kochają. To jest ICH miłością, na zawsze zapisaną.

Ciekawość to ludzka domena.

Znajduje, kto szuka.

Utrzymanie tajemnicy to również cecha artysty - To sztuka.

#13 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 13:09

Polecam kartacze w Albatosie. Palce lizać!

Słusznie. Palce lizać..nie tylko kartacze. Pyszne obiady i nie drogo. Tego lata tam jadałam z najmłodszymi fankami stronki na FB. Fani Janusza Laskowskiego.

Poznałam osobiście p. Janusza...

#14 ~muzyk~

~muzyk~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 17:12

Jestem pisarzem i muzykiem i wiem, że takie piosenki nie powstają przez przypadek! Siedzę teraz w Albateosie... Hmmm... Ta kobieta istniała. Pan Janusz przeżył cos pięknego... Niestety, chwilowego...

#15 ~marcelina~

~marcelina~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 10:27

Do Jan. Chyba ty jesteś z wioski wiem o tym bo ta kobieta pochodzi z mojej rodziny a listy od Laskowskiego zachowane są do dzis w naszym rodzinnym albumie mosiejewska Bogumiła ot cala tajemnica "Beaty z albatrosa"

#16 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 10:40

Ma 58lat i jest niezwykle piękna i zadbana kobieta ma 2dzieci syna i córkę

#17 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 13:46

Pozostały tylko wspomnienia. Mieszkałem w Augustowie od 1953- 1957. Albatrosa jeszcze nie było. Pięknie było już wtedy. Tratwy spławiane po których się biegało. Plaże. Generał Prądzyński i Kopernik, Jeden z nich to bocznokołowiec, które pływały po Necku i Białym. Powróciłem na chwilę w 2007 roku. Abotras oczywiście był. Szkoda, że zniknął portal, nie pomnę jego nazwy, który publikował wspomnienia z Augustowa, zdjęcia z tych czasów, między innymi z WDW. Moje też. Pozdrawiam to miasto wspomnień i mojej młodości. Czas płynie nieubłaganie. Pozdrawiam mieszkańców z ich miastem. Zbigniew.

#18 ~pawelek~

~pawelek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:11

a wiec tak-Beata istaniala naprawde ,pochodzi z Suwałk,miala meza araba lub turka,2 dzieci(chlopak byl strasznym chuliganem),wiem ze wyjechala do stanow a z mezem sie rozstala. Skad to wiem? bo to moja sasiadka byla ,z mojej klatki haha.nie chcecie nie wierzcie.

#19 ~Panko~

~Panko~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 21:49

a wiec tak-Beata istaniala naprawde ,pochodzi z Suwałk,miala meza araba lub turka,2 dzieci(chlopak byl strasznym chuliganem),wiem ze wyjechala do stanow a z mezem sie rozstala. Skad to wiem? bo to moja sasiadka byla ,z mojej klatki haha.nie chcecie nie wierzcie.

Nie chcemy, nie wierzymy. :)

#20 ~Arni~

~Arni~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 23:31

Ha....ha z ped elku. Ha...ha.. Mosiejewska.... Listy pisala sama do siebie. Jechala na stopa do bialego wysylala z tamtad list z podpisem. Jasko .L i stopem wracala. Ostatnim listem byl ten co droge powrotna z filca przebyla.wtedy pod gs juz tylko listami machala a o bialym to slyszec nie chce do dzis. W Sztabinie lub Suchowoli zaciazyla wtedy wracajac. Sama dokladnie nie wie gdzie bo po drodze szalala8razy.Ale mysli ze to pod gs sztabin bo tam 9 amantow dosiadle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych