Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kierowcy PKS NOWA

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pasażer~

~Pasażer~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 14:39

Co sądzicie o kierowcach PKS.Czesto podróżuję Łapy-Bialystok-Lapy i myślę chyba nie tylko ja że są bardzo nie mili brak słów nie odpowiadają na dzień dobry i do widzenia ani dziękuję

#2 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 15:49

Co sądzicie o kierowcach PKS.Czesto podróżuję Łapy-Bialystok-Lapy i myślę chyba nie tylko ja że są bardzo nie mili brak słów nie odpowiadają na dzień dobry i do widzenia ani dziękuję

Czego wymagać od chamów? Podobnie jest z kierowcami BKM. Mój znajomy jest kierowcą w MPK i z jego wypowiedzi wiem, czym dla nich są pasażerowie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:01

Każdy cham jedzie sam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:04

A z Kleosin szef przewożnik kierowcy Białystok Łapy też są nie mili brak słów Łapy nie mają szczęścia

#5 ~Pasażer.~

~Pasażer.~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:23

serdecznie pozdrawiam kierowców PKS ,a do Łap to wożą pasażerów za pokutę . :)

#6 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:27

Każdy cham jedzie sam

Każdy Pan jeździ sam. Chamy, biedota, plebs jeździ komunikacją wspólnie... Czego wymagać od zwykłych kierowców autobusów?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 16:34

a czego sie spodziewac po ludziach z łap

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 17:34

Jak psy, aby tylko szczekać, każdy temat dobry.

#9 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 08:20

To teraz wyobraź sobie, że taki Pan kierowca wozi codziennie przez kilka kursów po kilkaset osób z różnym poziomem kultury i z różnymi fochami. Zrób eksperyment. Spróbuj przez cały dzień idąc ulicą mówić dzień dobry i do widzenia każdej napotkanej obcej osobie. Ciekawe, po której będziesz mieć dosyć. Dodam, że pasażerowie są bardziej wkur...ący od kierowcy. 

#10 ~Pasazerka.~

~Pasazerka.~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 15:50

Komu nie pasuje sa taksowki tam milo i kulturalnie

#11 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 18:25

Komu nie pasuje sa taksowki tam milo i kulturalnie

To tak jak u klechy, jak zapłacisz to będzie ci usługiwał i wychwalał pod niebiosa. Jest popyt jest podaż ;)

#12 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 19:24

słusznie

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 20:02

Często jeżdżę PKS Nova i nie zauważyłam, by kierowcy byli nie sympatyczni. Panowie pozdrawiam serdecznie. Pasażerka.

#14 ~Pasazerka~

~Pasazerka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 09:34

Sa w pks nowa kierowcy mili i zyczliwi

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 12:51

Prawda jest taka : stare ,zdezelowane autobusy , kierowcy w wieku emerytalnym którym zdarza się przejechać przystanek, mrukliwi , niekomunikatywni.

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:00

Zdarza mi się czasem jechać PKSem do Białegostoku kierowcy jadący łaskę robią że pracują i wiozą ludzi.Jezdzi taki cukrownik bardzo nie sympatyczny do pasażerów

#17 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 22:56

Prawda jest taka : stare ,zdezelowane autobusy , kierowcy w wieku emerytalnym którym zdarza się przejechać przystanek, mrukliwi , niekomunikatywni.

może być mrukliwy i niekomunikatywny.mam to w nosie , jego zadaniem jest sprzedaż biletów i  bezpieczny  dowóz pasażerów .a ten przystanek w zalesianach to porażka.

#18 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 09:53

Czesto podróżuje PKS nova najlepszy jest kierowca z cukrowni zawsze przyjeżdża na czas i bardzo dobrze jezdzi

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 17:34

może być mrukliwy i niekomunikatywny.mam to w nosie , jego zadaniem jest sprzedaż biletów i bezpieczny dowóz pasażerów .a ten przystanek w zalesianach to porażka.

To mało powiedziane - przeważnie nikt nie wsiada ‚ a autobus musi te wygibasy wykonać - z takich to powodów opóźnia się i wydłuża podróż ‚ No ale mamy pociągi i chętniej korzystam - inni tez zamiast „kołysać „ się 45 min - to mamy 15 min

#20 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 22:14

To mało powiedziane - przeważnie nikt nie wsiada ‚ a autobus musi te wygibasy wykonać - z takich to powodów opóźnia się i wydłuża podróż ‚ No ale mamy pociągi i chętniej korzystam - inni tez zamiast „kołysać „ się 45 min - to mamy 15 min

dobrze to ująłeś KOŁYSAĆ SIĘ , te ronda to zmora większości kierowców,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych