Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedy wkoncu szpitale zaczną działac normalnie! Może zacząć trzeba od tego po jest naprawdę potrzebne

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Babka na rencie~

~Babka na rencie~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 14:16

Otwieracie szkoły kina restauracje fryzjerów i wszelkie xxx a szpitale i lekarze są ludziom bardziej potrzebni! Może zacząć wpierw od tego a nie bierzecie się za coś co jest zbędne! Tylko koronowirus się liczy a to że ludzie mają problemy z sercem bądź operacje na kamienie nerkowe czy inne to macie nas gdzieś żebyśmy umierali. A potem podadzą w statystykach że to na koronowirusa. Wstyd polsko!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 15:11

Otwieracie szkoły kina restauracje fryzjerów i wszelkie xxx a szpitale i lekarze są ludziom bardziej potrzebni! Może zacząć wpierw od tego a nie bierzecie się za coś co jest zbędne! Tylko koronowirus się liczy a to że ludzie mają problemy z sercem bądź operacje na kamienie nerkowe czy inne to macie nas gdzieś żebyśmy umierali. A potem podadzą w statystykach że to na koronowirusa. Wstyd polsko!

Szpitale sa otwarte.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 15:39

Gorzej z przychodniami. Diagnoza przez telefon.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 18:49

Szpitale sa otwarte.

Co z tego jak zabiegi odwołane? Otwarte otwarte ale nie funkcjonują tak jak trzeba...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 13:20

Co za z... Ny rząd otwiera możliwość robienia wesel a badania na kolano nie mogę zrobić najlepiej obetniecie mi i potem się wykończę a napiszecie ze umarłem na koronowirusa! W d.. Ie z takimi posunięciami. Otwieracie to co nie potrzebne ludziom do życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych