Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kiedy kupić dolary?

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 09:21

Od kilku miesięcy korzystam z usług kantoru Amronet i muszę przyznać, że jest to najlepszy kantor na rynku, ponieważ oferuje najlepsze kursy, a prowizja od transakcji jest bardzo niska. Na dodatek dla nowych klientów jest przewidziany rabat, żeby można było w pełni sprawdzić możliwości tej platformy.

#42 ~Antoni22~

~Antoni22~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 12:25

Moim ulubionym kantorem internetowym jest z całą pewnością Pluskantor.pl, ponieważ oferuje najlepsze kursy na rynku oraz zerowy spread do kwoty 5000, dzięki czemu możemy sporo zyskać. Polecam serdecznie, ponieważ jest to kantor godny uwagi.

#43 ~Kartkownikowy~

~Kartkownikowy~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 23:04

Jednym z najlepszych kantorów jest z pewnością gieldawalut.com, która oferuje konkurencyjne kursy wymiany oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Na dodatek dostajemy do dyspozycji świetną aplikację mobilną, która umożliwia nam korzystanie z usług tego kantoru praktycznie w każdym miejscu na świecie.

#44 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 565 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 06:06

Na madro i teraz dobry moment.

#45 ~Le.polek~

~Le.polek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 21:13

Na pewno warto wybrać dobry moment na przewalutowanie, ja przez neta na Pluskantor.pl zawsze sprawdzam jaki jest średni kurs i jak kantor wycenia. Mogę też posłużyć się kalkulatorem walut na stronie, ale najlepsze jest to że jak "złapię" okazję to niezwłocznie mogę w Pluskantorze przewalutować środki mając pewność że wycena nie zdąży się zmienić.

#46 ~Plakietek~

~Plakietek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 01:33

Osobiście korzystam z usług platformy Gieldawalut, ponieważ jest ona najlepsza w swojej branży. Ogromną zaletą jest aplikacja mobilna, dzięki której możemy szybko i sprawnie wymienić pieniądze, bez żadnych problemów

#47 ~nuta_rinn~

~nuta_rinn~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 23:32

Kupuj kiedy potrzebujesz, na pewno w którymś z e-kantorów znajdziesz bardzo korzystny kurs i nic Cię nie ogranicza. W przypadku pluskantor.pl nawet to że jest np. dziań wolny od pracy, obsługuje transakcje cały czas:)

#48 filertian

filertian

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:06

Według mnie w grę wchodzi tylko i wyłącznie kantor online. Wymieniając stacjonarnie stracisz na różnicy kursów. 

#49 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 07:38

Moim zdaniem najbardziej opłaca się wymiana walutowa w kantorze internetowym Amronet, ponieważ oferuje on najlepsze kursy na rynku oraz błyskawiczne transakcje. Dzięki temu wymieniamy gotówkę sprawnie i bez żadnego kłopotu :)

#50 ~vo~

~vo~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 22:41

Ja korzystam stale z kantora online z racji wykonywanej działalności.  aktualnie najlepiej wychodzi Pluskantor

#51 ~kustosz~

~kustosz~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 19:17

A słyszeliście o AMRONET?   Korzystam już od wielu miesięcy, najsprawniej i najbardziej zadowalajaco dla mnie i to nie tylko jak chodzi o tanie kursy ale z wielu względów. Przyu tylu wymianach które robie najbardziej dla mnie opłacalnie

#52 ~pancernik~

~pancernik~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 19:42

Osobiście korzystam z usług platformy Gieldawalut, ponieważ jest ona najlepsza w swojej branży. Ogromną zaletą jest aplikacja mobilna, dzięki której możemy szybko i sprawnie wymienić pieniądze, bez żadnych problemów

Jak najbardziej sie z Tobą zgadzam, Miałem okazje i male i duże transakcje tu robić, takie same szybkie tempo i korzystny kurs. Wielki plus że stale dziala tam inforlinia i kompetentne osoby są na swoich miejscach i sa w stanie pomoc. To wazne na pcozatk uszczegolnie. No i przelewy zagraniczne bez problemu przyjmowane

#53 ~Tobilek~

~Tobilek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 10:12

Najkorzystniej w internecie. Sprawdź sobie ofertę na Gieldawalut.com. Ja tam wymieniam głownie euro, ale mają tez i dolary,a ceny są naprawdę bardzo korzystne.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 11:02

Niebawem "taniocha" się skończy. Potem skokowy wzrost walut w stosunku do złotego.

#55 ~Corin~

~Corin~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:20

A na Gieldawalut patrzyłeś? Ja tam zawsze wymieniam - bardzo korzystnie wyceniają, no i można też spróbowac wymiany społecznościowej, gdzie cenę samodzielnie negocjujesz. Można całkiem nieźle zaoszczędzić lub zarobić :)

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:40

teraz

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:03

Nam sie bardzo dobrze sprawdza Pluskantor

Począwszy od pierwszej transakcji i pomocy bardzo kompetentnej obsługi klienta, która mnie  zapoznała z wszystkim od rejestracji po pierwszą transakcję ( rewelacyjna pomoc na poczatek, często  zresztą jak miałam pytanie korzystałam)  po transakcje do dziś a to już dobrych kilka miesięcy - ani jednej wpadki czy opóznienia, żadnych ukrytych opłat , żadnych prowizji, sprawnie i oszczednie la mnie. Mąż tez zadowolony

#58 ~ferdex~

~ferdex~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 01:15

amronet warto sobie sprawdzić o ceny są mega zadowalające

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych