Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kiedy kupić dolary?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 09:52

Dokładnie - teraz wszystko można wygodnie śledzić w Internecie, siedząc na fotelu i popijając kawę. Kantory internetowe typu Amronet to dobre rozwiązanie dla zabieganych osób:)

#22 ~Alpha~

~Alpha~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 22:23

Można dopilnować najlepszy moment na wymianę waluty kompletnie nie tracąc czasu. Na stronie kantoru są publikowane kursy, a Amronet ma nawet kalkulator.

#23 Pinka5

Pinka5

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 4 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 22:33

Ja radzę zajrzeć do ergokantor.pl. To sprawdzony kantor, isnieje długo na rynku i ma dobre opinie. Ma solidne zabezpieczenia jak banki, więc jest bezpieczny. Ceny walut też są korzystne. Mają bardzo dobre spready. Pieniądze szybko wpływają na konto. Jednym słowem, bezpiecznie, szybko i korzystnie. 

#24 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 20:55

Na pewno w e kantorze kupicie USD taniej niż na mieście lub w banku. Ostatnio przez Amronet wymieniałem i oszczędność była rzędu około 150 zł jednorazowo. 

#25 hubala

hubala

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 15:26

Najlepiej kupować jak są na dołku, by je sprzedać jak są na górce. Gdzie ? Tam gdzie jest najniższy spread. Można się dogadać w kantorze. Można też kupić przez internet w jakiejś firmie finansowej czy w banku. Ważne jest by pamiętać o opłatach za przelewy, tym co jest napisane małym druczkiem i czy instytucja, której chcemy zaufać jest objęta gwarancjami BFG. Ciężko jest określić gdzie najbardziej się opłaca. Chyba nie ma reguły. Mam kantor  stacjonarny w którym inna jest cena skupu i sprzedaży w zależności o jaką gotówkę chodzi. Inaczej jest do 1000 dolarów, inaczej do 10 000. Wiadomo im wyższa kwota transakcji tym spread maleje. Oczywiście niebezpiecznie jest iść do kantoru stacjonarnego z 100000 Euro. Takie kwoty łatwiej wymienia się na platformie walutowej w banku gdzie mamy konta (złotówkowe i walutowe). Tam wymianę w obie strony można robić co chwilę zarabiając kasę na zmianach kursu mbank.pl/indywidualny/konta/konta-oszczednosciowe/emax-walutowy/ , Musimy pamiętać że od zysków z takiej wymiany powinniśmy zapłacić podatek dochodowy dodając do rozliczenia rocznego PIT-8AR

#26 ~miamidelt~

~miamidelt~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:46

Teraz USD drogi nie jest, więc warto jeśli ktoś chce zainwestować w walutę i ma nieco cierpliwości. Taniego dolara jeszcze taniej można np. kupić przez Amronet i bezpłatnie przetrzymać na koncie w kantorze do odpowiedniego momentu.

#27 ~Veg37~

~Veg37~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 20:31

Wymieniałam walutę w Amronet, warunki finansowe w porządku, bank jest droższy, pobliskie kantory też.

#28 ~claustroff~

~claustroff~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:34

Trzeba pilnować dobrej ceny. Mi to ułatwia e-kantor, otóż w Amronet kursy są cały czas aktualizowane. Nie muszę wychodzić z domu żeby wiedzieć czy opłaca się kupić w danym momencie walutę, wymieniam też przez Internet.

#29 MarekM

MarekM

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:10

Jak kupować to tylko w kantorze internetowym

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych