Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kiedy kupić dolary?

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pinka5

Pinka5

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 22:33

Ja radzę zajrzeć do ergokantor.pl. To sprawdzony kantor, isnieje długo na rynku i ma dobre opinie. Ma solidne zabezpieczenia jak banki, więc jest bezpieczny. Ceny walut też są korzystne. Mają bardzo dobre spready. Pieniądze szybko wpływają na konto. Jednym słowem, bezpiecznie, szybko i korzystnie. 

#22 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 20:55

Na pewno w e kantorze kupicie USD taniej niż na mieście lub w banku. Ostatnio przez Amronet wymieniałem i oszczędność była rzędu około 150 zł jednorazowo. 

#23 hubala

hubala

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 15:26

Najlepiej kupować jak są na dołku, by je sprzedać jak są na górce. Gdzie ? Tam gdzie jest najniższy spread. Można się dogadać w kantorze. Można też kupić przez internet w jakiejś firmie finansowej czy w banku. Ważne jest by pamiętać o opłatach za przelewy, tym co jest napisane małym druczkiem i czy instytucja, której chcemy zaufać jest objęta gwarancjami BFG. Ciężko jest określić gdzie najbardziej się opłaca. Chyba nie ma reguły. Mam kantor  stacjonarny w którym inna jest cena skupu i sprzedaży w zależności o jaką gotówkę chodzi. Inaczej jest do 1000 dolarów, inaczej do 10 000. Wiadomo im wyższa kwota transakcji tym spread maleje. Oczywiście niebezpiecznie jest iść do kantoru stacjonarnego z 100000 Euro. Takie kwoty łatwiej wymienia się na platformie walutowej w banku gdzie mamy konta (złotówkowe i walutowe). Tam wymianę w obie strony można robić co chwilę zarabiając kasę na zmianach kursu mbank.pl/indywidualny/konta/konta-oszczednosciowe/emax-walutowy/ , Musimy pamiętać że od zysków z takiej wymiany powinniśmy zapłacić podatek dochodowy dodając do rozliczenia rocznego PIT-8AR

#24 ~miamidelt~

~miamidelt~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:46

Teraz USD drogi nie jest, więc warto jeśli ktoś chce zainwestować w walutę i ma nieco cierpliwości. Taniego dolara jeszcze taniej można np. kupić przez Amronet i bezpłatnie przetrzymać na koncie w kantorze do odpowiedniego momentu.

#25 ~Veg37~

~Veg37~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 20:31

Wymieniałam walutę w Amronet, warunki finansowe w porządku, bank jest droższy, pobliskie kantory też.

#26 ~claustroff~

~claustroff~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:34

Trzeba pilnować dobrej ceny. Mi to ułatwia e-kantor, otóż w Amronet kursy są cały czas aktualizowane. Nie muszę wychodzić z domu żeby wiedzieć czy opłaca się kupić w danym momencie walutę, wymieniam też przez Internet.

#27 MarekM

MarekM

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:10

Jak kupować to tylko w kantorze internetowym

#28 ~Rumcajs~

~Rumcajs~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 22:06

Z tego co pamiętam Amronet również ma dla nowych klientów promocję, a kilka dobrych lat na rynku wzbudza zaufanie względem tego e-kantoru.

#29 ~Jaskon~

~Jaskon~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 20:24

Ze względu na bardzo niski koszt- zamiast spreadu 0,2% prowizji, zdecydowałem się już dawno na Amronet. Cenię także wygodę wymiany waluty tutaj, z każdego urządzenia mobilnego z internetem mogę to zrobić w dowolnej chwili.

#30 ~ćwiek~

~ćwiek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:23

Zależy mi aby wymieniać walutę bezpiecznie. Niekomfortowo czuję się z jakąś większą kwotą w tradycyjnym kantorze. Dlatego preferuję bezgotówkowo. W Pluskantor.pl często teraz wymieniam, przy okazji dużo oszczędzając.

#31 ~Jacke54~

~Jacke54~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 00:58

Z pewną dozą nieufności podchodziłem do platform, założyłem jednak konto- właśnie na Gieldawalut.com i mile jestem zaskoczony, bo działa bez zarzutu, i tanio wymieniam i całkiem sprawnie.

#32 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 23:22

Jak potrzebuję przewalutowania, realizuję przez Amronet. Świetnie opanowana kwestia przelewów zagranicznych.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 20:02

Teraz warto kupic

#34 ~Kacpre~

~Kacpre~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 22:21

Z pewną dozą nieufności podchodziłem do platform, założyłem jednak konto- właśnie na Gieldawalut.com i mile jestem zaskoczony, bo działa bez zarzutu, i tanio wymieniam i całkiem sprawnie.

Jest OK, wpisałem na Gieldawalut.com kurs własny i w kilka godzin finito:)

#35 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 04:35

kupujcie dziś,  dymanie leszcza czas zacząć.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 19:54

Tylko nie w amronet na madro masz taniej

#37 ~sław~

~sław~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:21

Na pewno na mieście nie będzie taniej niż w Pluskantor.pl, a do tego opcja wymiany online jest wygodna.

#38 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:52

Byłbym za Gieldawalut.com. Najtaniej po kursie własnym. 

#39 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 18:25

Osobiście kupuję waluty w kantorze Amronet, bo jest on bardzo korzystny dla klientów. Najbardziej doceniam w nim zabezpieczenia transakcji oraz obsługę wszystkich rachunków bankowych w Polsce i na świecie.

#40 ~Meg35~

~Meg35~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 20:52

Albo Pluskantor.pl -jak ktoś już wcześniej wspomniał zresztą, wymieniałam u nich kilka razy, ceny mają dobre, przewalutowanie jest kwestią paru minut.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych