Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

kiedy kupić dolary?

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Asik~

~Asik~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 19:42

W maju lecę do USA. Kiedy powinnam kupić dolary - teraz czy tuż przed wyjazdem? Mam na myśli to jak będzie się kształtował kurs.

#2 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 20 luty 2013 - 19:48

W maju lecę do USA. Kiedy powinnam kupić dolary - teraz czy tuż przed wyjazdem? Mam na myśli to jak będzie się kształtował kurs.

Kup wtedy, gdy bedzie najlepsza cena.
By trafic w najlepszy moment, musisz nieustannie obserwowac finansowe info (TV, Prasa, panele dyskusyjne specjalistow etc.)

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 20 luty 2013 - 19:49

#3 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 20 luty 2013 - 20:18

Po przeczytaniu Twojej wstawki, wyglada na to, ze $$$ bedzie raczej coraz drozszy. <Asik> jezeli nie investujesz milionow (a w kieszeni nie mozesz przewiezc przez granice wiecej anizeli bodajze 10 tys.), to powiedz mi ile mozesz stracic, jezeli kupisz anytime?
Gospodarka USA odbudowuje sie juz od okolo 5-6 miesiecy. Tuz po rozpoczeciu kryzysu, a wiec juz kilka dobrych lat temu, ekonomisci twierdzili iz amerykanski rynek bedzie wzrastal, gdy comiesiecznie bedzie zatrudnianych 100-150 tys. osob. I to wlasnie sie juz dzieje bodajze od m-ca wrzesnia. Gospodarka na dobrej drodze = $$$ UP.
Zreszta innym symptomem wzrostu ceny $ amerykanskiego jest spadek $ kanadyjskiego, ktory byl drozszy od amerykanskiego przez ok. ostatnie 5 lat (z chwilowymi spadkami).

Ponadto innym symptomem, czy gospodarka swiatowa odbudowuje sie - i to chyba najwazniejszym - jest cena ropy. A w konsekwencji w gore ida wszystkie ceny codziennych produktow, $$$, itd.

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 20 luty 2013 - 20:40

#4 ~gh~

~gh~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 11:14

teraz powinnas kupic bo w wakacje beda drozsze a wracajac kupic towar nadajac go paczka morska.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:34

Może dziś? Cena ropy spadła prawie 2.5 dolara. Ale gdzie sama zainteresowana?

#6 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 21 luty 2013 - 19:33

.... a wracajac kupic towar nadajac go paczka morska.

No i powiedz mi ile na tym sie zarobi? Sorry, ale dla mnie jest to smieszny sposob rozumowania i postepowania. :blush:

Chyba, ze masz na mysli white powder. Czyli cukier, sol, maka. :D Ale z tym szybko sie wpada, bo poza naszym widokiem specjalnie tresowane psy obwacho.wuja i jail term gwarantowany! :ph34r: B)

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 21 luty 2013 - 19:36

#7 ~gh~

~gh~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 08:23

Dolary zamienione na towary przemyslowe i wyslane paczka morska do polski sa wiecej warte w zlotowkach niz dolary w gotowce.
Zarobi mniej wiecej 4zl za kazde 1zl zainwestowane jesli kupi odpowiedni towar.
"White powder" w czasach kryzysu nie ma wartosci na rynku bo nie ma na niego popytu.
Obecna mlodziez w polsce pije piwo z promocji wiec taki towar to porazka.

#8 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:21

Dolary zamienione na towary przemyslowe i wyslane paczka morska do polski sa wiecej warte w zlotowkach niz dolary w gotowce.
Zarobi mniej wiecej 4zl za kazde 1zl zainwestowane jesli kupi odpowiedni towar.
"White powder" w czasach kryzysu nie ma wartosci na rynku bo nie ma na niego popytu.
Obecna mlodziez w polsce pije piwo z promocji wiec taki towar to porazka.

A co z kosztem wyslania paczek? A co z clem? :o Jaki wklad w biznes, ktory tu proponujesz??? ;)

#9 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:26

No i jak? Co myslisz o zakupie $$$, Czy moze juz to zrobilas?

#10 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:27

NO i jak? Co myslisz o naszych poradach? A moze juz kupilas $$$?

#11 ~gh~

~gh~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 19:44

ja biznesu nie proponuje tylko doradzam dla mlodej dziewczyny co by stratna nie byla...
w jej skromnym budzecie to wystarczy by przywiozla torebke LV,macbook pro i zegarek z lombardu...wszystko 4.5k -wtedy ominal by ja koszt przesylki :) i mialaby wszystko na sobie..

#12 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 23 luty 2013 - 07:06

ja biznesu nie proponuje tylko doradzam dla mlodej dziewczyny co by stratna nie byla...
w jej skromnym budzecie to wystarczy by przywiozla torebke LV,macbook pro i zegarek z lombardu...wszystko 4.5k -wtedy ominal by ja koszt przesylki :) i mialaby wszystko na sobie..

My tutaj tak doradzamy, dywagujemy, a Asik juz moze przyspieszyla wylot i nic nie wie o naszych poradach. Asik napisz co sadzisz?
Jaki jest Twoj budzet na zakup $$$, jak dlugo zamierzasz byc w Juesej? W jakim stanie? :D

Użytkownik WinoKobietyEcstasy edytował ten post 23 luty 2013 - 07:09

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 15:40

czy jesteś Grażką ? bajerantką ,co sprzedawala kiedy samochody s-0pel ?

#14 ~gh~

~gh~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 16:56

czy jesteś Grażką ? bajerantką ,co sprzedawala kiedy samochody s-0pel ?

nie jestem bajerantka bo jestem nim...
jesli szukasz grazki to wejdz na czat tam jest takich sporo.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 20:13

zamkneli ciebie za przemyt?

#16 rudy_gaz

rudy_gaz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:30

Nie, teraz inwestycja i kupno waluty to mocne ryzyko.... ja bym z tym nie ryzykował.

#17 ~beteks~

~beteks~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 10:28

Wystarczy zerknąć na JARTOM i hale magazynowe, ale generalnie wszystko zależy od rynku. Nie ma co ukrywać, że w tym momencie potencjał inwestycyjny jest, tylko trzeba w to jakoś rozsądnie wejść.

#18 ~mak_ios~

~mak_ios~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 23:11

Obserwuj kurs na bieżąco i zamiast iść do kantoru na mieście gdy będzie korzystny, "złap" moment i wymień przez Internet. Kantor Amronet zamieszcza zawsze bieżące informacje i tam też możesz z wyprzedzeniem własną stawkę zaproponować.

#19 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 09:52

Dokładnie - teraz wszystko można wygodnie śledzić w Internecie, siedząc na fotelu i popijając kawę. Kantory internetowe typu Amronet to dobre rozwiązanie dla zabieganych osób:)

#20 ~Alpha~

~Alpha~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 22:23

Można dopilnować najlepszy moment na wymianę waluty kompletnie nie tracąc czasu. Na stronie kantoru są publikowane kursy, a Amronet ma nawet kalkulator.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych