Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 11:02

No i oczywiście "niskie" ceny.
Powinien być też napis: Artykuł sponsorowany

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 11:26

Szykuje się kolejny niewypał! Już Selgros próbował konkurować z Auchanem , teraz PSS ... Osobiście społem kojarzy mi się z drożyzną . Powodzenia!

#3 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 12:29

i SAMYCH ZNAJOMYCH ZATRUDNILI BO OGŁOSZEŃ NIE WIDZIAŁEM WSZYTKO RODZINA DNO

#4 ~Podlasianin~

~Podlasianin~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 13:22

Dobrze, że coś powstaje a nie jest zamykane…powodzenia.

#5 ~niezapominajka~

~niezapominajka~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 13:24

Roberto nikogo nowego nie zatrudnili,wszystko to przesunięcia załogi z innych sklepów

#6 ~kęty~

~kęty~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 13:30

Gratulacje. Cieszę się że ponad 80-letnia polska firma ma się dobrze. Oby tak dalej.

Co do postu powyrzej z pretensją " Nie ogłaszali naboru", to informuję że PSS jest Spółdzielnią i mogą zatrudniać " od wewnątrz", bez ogłoszeń. Na tym polega zasada spółdzielni.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 14:00

Roberto-przy tak dużej spółdzielni wystarczą przesunięcia,przeciez są i osoby co wracają z urlopów np .wychowawczych.Powinnni wszyscy byc zadowoleni,że zamiast zwalniac są nowe miejsca pracy.

#8 ~kudłaty~

~kudłaty~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 15:08

Spoko. Przynajmniej normalna jakość produktów. Jak ktoś chce kupić super mięsko za 7 plnów za kg to niech wali do auchana. Pod względem cen nie ma konkurencji. Selgros to inna branża bo trza mieć karte. Ja w pss nic złego jeszcze nie kupiłem co nie zmienia faktu że firma jako firma ma coś z komuny. Kto pracuje ten wie , a im wyżej tym więcej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 15:25

CYTAT(kudłaty @ 13.08.2009, 16:08:58) <{POST_SNAPBACK}>
Spoko. Przynajmniej normalna jakość produktów. Jak ktoś chce kupić super mięsko za 7 plnów za kg to niech wali do auchana. Pod względem cen nie ma konkurencji. Selgros to inna branża bo trza mieć karte. Ja w pss nic złego jeszcze nie kupiłem co nie zmienia faktu że firma jako firma ma coś z komuny. Kto pracuje ten wie , a im wyżej tym więcej.

Słabo znasz historię. PSS-y powstawały w okresie międzywojennym.

#10 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 18:14

PSS jest drogi sklep kto tam kupuje ,najtańszy jest Auszan, bidronka ludzie nie mają kasy za takie ceny kupować

#11 Wojtek_Białystok

Wojtek_Białystok

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 13 sierpień 2009 - 18:29

CYTAT(janek @ 13.08.2009, 19:14:27) <{POST_SNAPBACK}>
PSS jest drogi sklep kto tam kupuje ,najtańszy jest Auszan, bidronka ludzie nie mają kasy za takie ceny kupować

To nie kupuj i nie p...psz bzdur!!! Daj kupić tym co "mają kase". A tak wogule to o

#12 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 19:02

Lubię "Auszan", Kerfur terz lubię, I w Lidló terz robię zakupy w Pieronce czasami tak jak w Peesesach a najbardziej to lubię ABC... Postrafiam fszystkich Polakufff....

#13 ~em1919~

~em1919~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 20:00

Pracowałam w PSS Społem....wyzysk pracowników którzy zarabiają po 1000 zł. Powinniśmy spojrzeć prawdzie w oczy. Stoją same starsze osoby ponieważ nikt z młodych nie chce dawać się wykorzystywać. Kierownictwo sklepów jest chamskie i wulgarne. Potrafiło tylko ciagle straszyć " Po premii ci pojade..." Premia....50 zł.....

Inwestycja w Austorię.....tysięczne długi które spłacą pracownicy.Może Pan Prezes PSS Społem wspomniałby też o sponsoringu który tak promuje. Sponsoruje różne imprezy za pieniadze pracowników. Jeśli jest już jakaś impreza to tylko dla śmietaniki towrzystkiej Pana Prezesa. Zwykli pracownicy nie mają zazwyczaj wstępu.

Żałosne jest że wszystkie stanowiska obsadzane są rodzinami. Zanim się jeszcze dziecko urodzi wiadomo że będzie pracować w biurze PSS Społem....To kierowane jest do Pani Wiśniewskiej....Pani syn zdaje się pracował na mięsie a teraz...marketing....Na pewno znalazłaby się osoba bardziej kompetentna niż Pani syn, ale gdzie tam.....Swojemu miejsce trzeba dać bo co zrobi jak ma dwie lewe ręce i nigdzie więcej go nie zechcą.

Nagrody które można wygrać w konkursach.....hahahaha......ktoś w to wierzy? Nagrody trafiają do rąk tych którzy mają je dostać...Może o tym też Pan Prezes wspomni? Zazwyczaj stoją potem w domach kierowników sklepów, a jeśli coś małego typu zegarki czy inne badziewie to rozdaje się pracownikom niech cieszą zęby że niby kierownik ich lubi.

Podsumowując nie liczy się człowiek, tylko kasa.

#14 ~seweryna~

~seweryna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 21:09

CYTAT(em1919 @ 13.08.2009, 21:00:49) <{POST_SNAPBACK}>
Pracowałam w PSS Społem....wyzysk pracowników którzy zarabiają po 1000 zł. Powinniśmy spojrzeć prawdzie w oczy. Stoją same starsze osoby ponieważ nikt z młodych nie chce dawać się wykorzystywać. Kierownictwo sklepów jest chamskie i wulgarne. Potrafiło tylko ciagle straszyć " Po premii ci pojade..." Premia....50 zł.....

Inwestycja w Austorię.....tysięczne długi które spłacą pracownicy.Może Pan Prezes PSS Społem wspomniałby też o sponsoringu który tak promuje. Sponsoruje różne imprezy za pieniadze pracowników. Jeśli jest już jakaś impreza to tylko dla śmietaniki towrzystkiej Pana Prezesa. Zwykli pracownicy nie mają zazwyczaj wstępu.

Żałosne jest że wszystkie stanowiska obsadzane są rodzinami. Zanim się jeszcze dziecko urodzi wiadomo że będzie pracować w biurze PSS Społem....To kierowane jest do Pani Wiśniewskiej....Pani syn zdaje się pracował na mięsie a teraz...marketing....Na pewno znalazłaby się osoba bardziej kompetentna niż Pani syn, ale gdzie tam.....Swojemu miejsce trzeba dać bo co zrobi jak ma dwie lewe ręce i nigdzie więcej go nie zechcą.

Nagrody które można wygrać w konkursach.....hahahaha......ktoś w to wierzy? Nagrody trafiają do rąk tych którzy mają je dostać...Może o tym też Pan Prezes wspomni? Zazwyczaj stoją potem w domach kierowników sklepów, a jeśli coś małego typu zegarki czy inne badziewie to rozdaje się pracownikom niech cieszą zęby że niby kierownik ich lubi.

Podsumowując nie liczy się człowiek, tylko kasa.

To raczej dotyczy każdej branży .. czy sklep czy bank czy szkoła czy urząd .... ręka rękę myje ręka rękę całuje hehehehhehehe

#15 ksia025

ksia025

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 13 sierpień 2009 - 21:17

Generalnie jest zasada, ze każdy ma prawo wybrać sobie sam sklep w kórym robi zakupy.

Użytkownik ksia025 edytował ten post 21 październik 2009 - 21:07

#16 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 20:22

nie prawda, bo te 55 osób wzięto ze starych placówek. wiem, bo się ubiegałem o pracę tam:/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych