Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Erni~

~Erni~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 14:13

Radzę zdjąć ten temat z forum bo ludzie sami nie wiedzą co myślą a że piszą słowa jakby byli w szpitalu psychiatrycznie chorzy.....................

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 21:21

a czy to prawda, że dziecko nie jest przyjmowane do przedszkola, jeżeli rodzice nie mają ślubu kościelnego albo w ogóle go mają żadnego? cóż przedszkole miałoby do tego, skoro dziecko ochrzczono w kościele?

mało tego były sytuacje że rodzice byli zmuszani do zabrania dziecka z przedszkola bo takie widzi mi się pani dyrektor lub wychowawczyni, pewnie po to aby zwolniło się miejsce dla znajomych lub nie ma na dziecko dotacji.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 21:30

W tym przedszkolu dzielono dzieci na lepsze i gorsze! Tam działy się satanistyczne akty !! Dzieci karmiono suchym chlebem i wodą!

Ludzie przestańcie siać plotki -.- , wątpie że wypowiadają się tutaj osoby których dzieci były w tym przedszkolu.

#44 ~klecha~

~klecha~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:55

Patologio bielska,zawistna i kłamliwa nie pisz bzdur jesli nie masz tam dziecka .
Po co oczerniać i kłamać ze przedszkole jest złe i pisac glupoty na Pania dyr?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 16:46

no qźwa znowu! znalazł się znawca od prawdziwych polaków. Nas jest 36 milionów a ich 20 tysięcy. To mają prawo się czuć zagrożeni szczególnie jak otaczają ich "prawdziwi Polacy"

Ich będzie coraz mniej, z rodzin mieszanych wyznaniowo dzieci masowo są chrzczone w kościele katolickim , nieistotne jest nawet to , czy mają ślub w jakimkolwiek kościele czy cerkwi, obiecuje się im w przyszłości darmową edukację / chciałem napisać indoktrynację/w przykościółkowym przedszkolu prawdziwych Polaków. To jest pomysł, ale muzułmanie mają lepszy, w najbliższych latach planują inwazję na te tereny, a rozrodczość u nich taka ,że ho, ho, jedno pokolenie i będą większością, nawet nie pomoże nawracanie wiernych z innych kościołów i rozbijanie rodzin

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 18:54

prawda jest taka ze w tym przeczkolu chyba sz.p. dyrektor i nauczycielki maja nie pokoleji w glowie. moja kolezanka tam prowadzila synka wiec bylam na bierzaco. sama wczesniej bylam na rozmowie u dyrektorki odnosnie przyjecia mojej pociechy.ale jesli ktos slyszy po przywitaniu sie takie slowa: "czy pani z naszej parafii" itd i ozne dziwne teksty to chyba sam sie zrazi na dziendobry. ogolnie przeczkole ponure, ciemne itp a "plac zabaw " to jakas poraszka kawalek piasku i 3 lopatki na grupe-ogolnie ODRADZAM!!!

#47 ~gościowa~

~gościowa~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 19:02

prawda jest taka ze w tym przeczkolu chyba sz.p. dyrektor i nauczycielki maja nie pokoleji w glowie. moja kolezanka tam prowadzila synka wiec bylam na bierzaco. sama wczesniej bylam na rozmowie u dyrektorki odnosnie przyjecia mojej pociechy.ale jesli ktos slyszy po przywitaniu sie takie slowa: "czy pani z naszej parafii" itd i ozne dziwne teksty to chyba sam sie zrazi na dziendobry. ogolnie przeczkole ponure, ciemne itp a "plac zabaw " to jakas poraszka kawalek piasku i 3 lopatki na grupe-ogolnie ODRADZAM!!!

okiem SANEPIDU:
brak na początku działalności osłon grzejników, prze ponad pół roku
brak kuchni, posiłki przygotowywane gdzie popadnie, m.in. na stole w gabinecie dyrektor,
nie wiem gdzie jest łazienka personelu, nie widziałam. Czyżby załatwiali się w łazienkach dziecięcych?
a to wszystko nadal działa?
Personel w większości bez doświadczenia
wyganianie dzieci z przedszkola bez rozwiązywania umów (dyrektor chyba nie zna prawa),
tylko na zasadzie "nie podoba się to won"
Prowadzałam córkę ale podziękowałam za tak "miłą" obsługę.
Z drugiej strony podziwiam Kryńskiego, że udało mu sie załatwić dotację na przedszkole, przejść przez wszystkie formalności, kiedy lokal był w trakcie zakładania centralnego i nic nie było wykończone.
Tylko księża mają takie uprawnienia :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 13:17

no jaja jesli to prawda to strach myslec co by bylo gdybym wyslala tam córeczke....

#49 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 15:30

ludzie, ogarnijcie się! ciekawy jestem, kto zamieszcza takie posty. może by się ów Gość ("gościowa") chociaż przedstawił? Takie farmazony może wypisywać tylko zawistna konkurencja... bo szczerze wątpię, że rodzic jakiegoś dziecka. Radziłbym przyjść osobiście do przedszkola i porozmawiać z dyr., a nie czytać te durnoty.
z szacunkiem
Jan Maciejuk (co się podpisać umie; PRAWDZIWY rodzic).

#50 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 15:37

Trochę z budżetu miasta na 2012r:
Dotacja podmiotowa z budżetu dla Niepublicznego Przedszkola Nr 1
i Przedszkola Niepublicznego „Karmelki” w Bielsku Podlaskim –
1.047.732 zł. Kwota dotacji wynika z iloczynu planowanej liczby dzieci
uczęszczających w poszczególnych miesiącach do przedszkoli i 75%
średnich wydatków bieżących ponoszonych w przedszkolach publicznych
Bielska Podlaskiego w przeliczeniu na 1 dziecko.
Więc nie kłucić się bo ogromna kasa idzie na jedno i drugie:)

PORPOSZĘ O JAKIEKOLWIEK ŹRÓDŁO TEGO WYLICZENIA!
CZEMU GO BRAKUJE?
TA INF. TO OCZYWISTA ŚCIEMA

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 18:51

PORPOSZĘ O JAKIEKOLWIEK ŹRÓDŁO TEGO WYLICZENIA!
CZEMU GO BRAKUJE?
TA INF. TO OCZYWISTA ŚCIEMA

budżet miasta Bielsk Podlaski na rok 2012 się kłania i to jest cytat z tego dokumentu

#52 ~krzoqu~

~krzoqu~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 19:01

witam
poszukuję rodziców, których dzieci bezpodstawnie zostali wydaleni z przedszkola.
Zebrało się już kilka osób więc to nie jest "zawistna konkurencja".
dajcie znać proboszczowi co się dzieje, przedszkole jest własnością parafii MB z Góry Karmel, a nie własnością dyrektor.
Pozdrawiam

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 21:03

budżet miasta Bielsk Podlaski na rok 2012 się kłania i to jest cytat z tego dokumentu

odsyłacz: http://bip.um.bielsk...alaczniknr2.pdf strona 25

#54 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 11:04

"II. Dotacja podmiotowa z budżetu dla Niepublicznego Przedszkola Nr 1
i Przedszkola Niepublicznego „Karmelki” w Bielsku Podlaskim –
1.047.732 zł. Kwota dotacji wynika z iloczynu planowanej liczby dzieci
uczęszczających w poszczególnych miesiącach do przedszkoli i 75%
średnich wydatków bieżących ponoszonych w przedszkolach publicznych
Bielska Podlaskiego w przeliczeniu na 1 dziecko:

A GDZIE TU INFORMACJA ILE Z TEJ KASY POSZŁO NA KARMELKI?
I ILE FAKTYCZNIE TEJ KASY WYDANO? KTO, CO, KIEDY, ILE DOSTAŁ?

WIESZ, NA PODSTAWIE TEGO PUNKTU MOŻNA RÓWNIE DOBRZE WYWNIOSKOWAĆ, ŻE CAŁĄ KASĘ ZGARNĘŁO PRZEDSZKOLE NR 1. ZE ŹRÓDŁA, KTÓRE WYMIENIŁAŚ NIC NIE WYNIKA.

ALE WIDAĆ, ŻE JESTEŚ B.NEGATYWNIE NASTAWIONA DO TEGO PRZEDSZKOLA (A PRZY OKAZJI, CHYBA BARDZO CI SIĘ NUDZI, SKORO TRACISZ CZAS NA WYPISYWANIE TAKICH RZECZY), DLATEGO TEŻ SZUKASZ WSZĘDZIĘ JAKICHŚ "HAKÓW". NIESTETY, MUSZĘ CIĘ ROZCZAROWAĆ... PRZYTOCZONY FRAGMENT Z URZĘDU MIASTA NIE MOŻE NIM ZOSTAĆ, PONIEWAŻ, POWTÓRZĘ, NIC Z NIEGO NIE WYNIKA.

ŻYCZĘ MIŁEJ SOBOTY

#55 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 11:10

"Plan wydatków dla poszczególnych przedszkoli określono jak niżej:
Przedszkole Nr 3- 1.331.212 zł
Przedszkole Nr 5- 939.711 zł
Przedszkole Nr 7- 1.314.595 zł
Przedszkole Nr 9- 1.302.324 zł.
W planie wydatków uwzględniono środki na 5% podwyżkę płac od dnia 1
stycznia 2012 roku pracownikom obsługi i administracji."

TO CYTAT Z TEGO SAMEGO DOKUMENTU (ZALEDWIE LINIJKĘ WYŻEJ). A JAK TO SKOMENTUJESZ?
PO PROSTU TYLE KOSZTUJE UTRZYMANIE PRZEDSZKOLA.
NIE SZUKAJ WIĘC PRZEKRĘTU TAM, GDZIE GO NIE MA.

#56 ~Gość :) niedzielny~

~Gość :) niedzielny~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 13:02

"Plan wydatków dla poszczególnych przedszkoli określono jak niżej:
Przedszkole Nr 3- 1.331.212 zł
Przedszkole Nr 5- 939.711 zł
Przedszkole Nr 7- 1.314.595 zł
Przedszkole Nr 9- 1.302.324 zł.
W planie wydatków uwzględniono środki na 5% podwyżkę płac od dnia 1
stycznia 2012 roku pracownikom obsługi i administracji."

TO CYTAT Z TEGO SAMEGO DOKUMENTU (ZALEDWIE LINIJKĘ WYŻEJ). A JAK TO SKOMENTUJESZ?
PO PROSTU TYLE KOSZTUJE UTRZYMANIE PRZEDSZKOLA.
NIE SZUKAJ WIĘC PRZEKRĘTU TAM, GDZIE GO NIE MA.

a kto szuka przekrętu. CHyba tylko ty sama Ado. info było w innym kontekście i chodziło o to że kasa idzie zarówno na przedszkole prawosławne jak i katolickie.
A tak dla ścisłości weź budżet miasta na 2011r. Przedszkole niepubliczne nr 1 otrzymało o ile pamietam (nie chce mi się szukać) około 600tyś. Nie wmówisz mi że Karmelki dostały "mało" a w nr1 nagle dzieci jest więcej o 50%, bo chyba o to tobie chodzi.
A opinie o KArmelkach są różnie skrajne. Znam kilka osób które się zachwycają, a i kilka które były lub są - psy wieszają. Niestety po tym co tutaj czytam to ci drudzy zaczynają być w przewadze. Znajdź negatywne opinie na temat Niepublicznego Nr.1.
I PROSZĘ NA MNIE NIE KRZYCZEĆ BO NA FORUM TO JEST NIEKULTURALNE PANI ADO :) :)

#57 ~Lucyna Wojeńska~

~Lucyna Wojeńska~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 21:19

Szanowni Państwo, Wszyscy zainteresowani Niepublicznym Przedszkolem Katolickim „Karmelki”!
Zachęcam Państwa do zadawania wszelkich pytań dotyczących naszej placówki bezpośrednio osobom z naszej kadry lub/i za pośrednictwem telefonu i adresu e-mail, dostępnych na stronie internetowej: www.przedszkolekatolickie.edu.pl . Zapewniam Wszystkich, iż jest to najbardzej efektywna droga pozyskiwania rzetelnych i prawdziwych informacji w tak ważnej sprawie jak warunki powierzanej nam przez Państwa opieki nad dziećmi.
Przypadki opisane wyżej przez anonimowych „Gości”, pomijając język i poziom argumentacji jakim się posługują, nie odpowiadają prawdzie i świadczą o wysokiej dozie złych emocji „Gości”, którzy zamiast dążyć do wyjaśnienia sprawy rzucają oskarżenia, nie znajdujące odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Zachęcam do nawiązania bezpośredniego kontaktu z nami, aby dać nam szansę ustosunkowania się do zarzucanych nam działań. Sprawa bowiem jest zbyt poważna, aby korzystając ze złudnej anonimowości w Sieci, wylewać „przed całym światem” żale i sprowadzać dyskusję do tak niskiego poziomu. Na pewno nie jest to droga do wyjaśnienia sprawy.
Gdyby jednak okazało się, Szanowni Państwo Anonimowi, że uprawiacie w Internecie kampanię mającą na celu jedynie zaszkodzenie dobremu imieniu reprezentowanej przeze mnie placówki, to oświadczam, że podejmiemy wszystkie prawem dopuszczalne działania, aby proceder ten zakończyć. Nie boimy się konstruktywnej krytyki czy ujawniania naszych błędów, o ile wynika to z troski o konieczność usunięcia nieprawidłowości, natomiast będziemy przeciwdziałać wszelkim próbom dyskredytowania osiągnięć naszego Przedszkola.
Licząc na Państwa zrozumienie, oczekuję na kontakt w celu wyjaśnienia wszystkich spraw/wątpliwości, związanych z Niepublicznym Przedszkolem Katolickim „Karmelki”. W przypadku chęci spotkania z dyrektorem Przedszkola, ze względów organizacyjnych, proszę o uprzedni kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem ustalenia terminu spotkania.

Z poważaniem,
Lucyna Wojeńska
dyrektor Niepublicznego Przedszkola Katolickiego „Karmelki”
http://przedszkolekatolickie.edu.pl
przedszkolekarmelki@gmail.com

#58 ~Fryderyk~

~Fryderyk~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 22:12

Cytuję"""" oświadczam, że podejmiemy wszystkie prawem dopuszczalne działania, aby proceder ten zakończyć. ""

Super, taki wpis to jest dopiero numer, będą procesy ,czekamy na realizację tych działań..
Pierwsze pytanie, a będą kolejne............................
1.Dlaczego przedszkole niepubliczne / religijno parafialne / otrzymało dotację z publicznych pieniędzy?
Kto chce wychowywać swoje dzieci na klęcząco, proszę to robić za własne , a nie za publiczne pieniądze / dotyczy to wszystkich religii /

#59 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 15:31

Jestem przerażona poziomem nienawiści i kłamstwa wynikającego z wypowiedzi pani typu -goscówa czy pana typu -gość. Jestem pewna że nigdy nie byliście w tym przedszkolu i nie macie pojęcia jak ono funkcjonuje. Moje dziecko już od jakiegoś czasu uczęszcza do tego przedszkola. Nie zauważyłam, żeby było traktowane niewłaściwie przez swoje nauczycielki. Zawsze radośnie wraca do domu. Jestem przekonana, że panie tam pracujące są pedagogami z wykształcenia oraz z zamiłowania. Co do niezabudowanych grzejników to zapewniam, że są zabudowane, sale są czyste i jasne!! Co za bzdury z tym wyganianiem dzieci czy nierównym traktowaniem. Nie wiem po co Państwo siejecie taką propagandę!Zachęcam wszystkich Państwa, którzy myślicie o posłaniu dzieci to tego przedszkola, byście sami przyszli i ocenili. Nie słuchajcie tych kłamliwych i niesprawiedliwych wpisów. myślę że ich celem nie jest dowiedzenie prawdy tylko zwykłe zaszkodzenie przedszkolu katolickiemu. Podejrzewam, że gdyby w nazwie nie było, że to jest przedszkole katolickie to nie byłoby tyle niepochlebnych i kłamliwych opinii, choć podobno jest w Bielsku tylu katolików! Ja jako rodzic jestem bardzo zadowolona z tego, że moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i stanowczo zaprzeczam tym wszystkim kłamstwom.

#60 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 15:42

Proszę o rozwagę w pisaniu opinii o tym przedszkolu, bo podobno złożono pismo w naszej Komendzie P. o zbadanie niektórych opinii wyrażonych na tym forum, więc mogą być nie przyjemności, a każdy komputer ma swój numer ID, więc lepiej uważać co się pisze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych