Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KASOL-6 ZŁ NA GODZINĘ. NIELICZNI DORABIAJĄ SIĘ KOSZTEM WIĘKSZOŚCI! ŻENADA!

110 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 13:41

Za Cesarstwa Rzymskiego Warron mawiał o niewolnikach, że są to mówiące narzędzia. Po ponad 2000 lat nic się nie zmieniło, praca jak niewolnika na plantacji trzciny cukrowej tudzież kawy, a traktowanie człowieka jak określenie Warrona.

#82 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:05

Za Cesarstwa Rzymskiego Warron mawiał o niewolnikach, że są to mówiące narzędzia. Po ponad 2000 lat nic się nie zmieniło, praca jak niewolnika na plantacji trzciny cukrowej tudzież kawy, a traktowanie człowieka jak określenie Warrona.

ostro

#83 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:49

ostro

ale prawdziwie. 

#84 ~Polecam temat~

~Polecam temat~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:54

polecam ten temat wszystkim , którzy plują na Biazet! Na tle Kasolu w Biazecie jest super!!!

#85 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 15:08

polecam ten temat wszystkim , którzy plują na Biazet! Na tle Kasolu w Biazecie jest super!!!

prawda

#86 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:13

bagno

#87 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 09:49

Ręce opadają ,jak czytam niektóre komentarze.W Biazecie niby lepiej? Nie wiem nie pracowałem tam,ale mówiąc wprost żeby było lepiej zarobki powinny być w granicach 3000tys-3100 netto.
Dlaczego żywność jest tak droga a zarobki stoją w miejscu???? Dlaczego? Kiedyś coś obiło mi się o uszy,że premier ,dostał60tys zł premi? Czym się od nas oni różnią? Dlaczego jak były wybory w 2015r.Wtedy ludzie jak ogłupieni głosowali na Pis?Pamiętam jeszcze jak samochody jeździły z napisem na tylnych szybach z napisem obecnego prezydenta.Dlaczego ludzie nie chcą głosować na prawdziwy Polski rząd?Tylko na....

#88 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 19:17

sami sobie premie przyznają przecież to cyrk normalnie a szary kowalski za 1500 na miesiąc na cebuli i suchym chlebie jedzie wynagrodzenia sa głodowe

#89 ~popieram R.Biedronia~

~popieram R.Biedronia~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 11:38

sami sobie premie przyznają przecież to cyrk normalnie a szary kowalski za 1500 na miesiąc na cebuli i suchym chlebie jedzie wynagrodzenia sa głodowe

poważnie!? 

#90 ~realnie~

~realnie~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 13:52

Jakby Kowalski w młodości się pilnie uczył to dziś stać by go było na wszystko.

#91 ~ROBOL~

~ROBOL~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:16

Jakby Kowalski w młodości się pilnie uczył to dziś stać by go było na wszystko.

Ha,ha .....Znam magistrów i itp, którzy pracują przy tzw.łopacie. 

#92 ~sodomita Waligrucha~

~sodomita Waligrucha~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 21:02

ja pier####dole że to jeszcze funkcjonuje?cztałem o tym syfie 4 lata temu jak szukalem roboty,teraz robię u Błaszczaka i mam się dobrze,tylko frajerstwo je####bie u prywaciarza darmozjada

#93 ~realnie~

~realnie~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 14:27

Ha,ha .....Znam magistrów i itp, którzy pracują przy tzw.łopacie. 

Magistrów...z papierami kupionymi na madro.

#94 ~ROBOL~

~ROBOL~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 17:53

Magistrów...z papierami kupionymi na madro.

Ha,ha....Nie wiem,ale się wypowiem.

madro - pewnie pisał magister, docent itp. ''Jakby Kowalski w młodości się pilnie uczył to dziś stać by go było na wszystko.'' - pewnie nauczyciele,profesorowie,pielęgniarki to nieuki.

#95 ~realnie~

~realnie~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:59

Ha,ha....Nie wiem,ale się wypowiem.

madro - pewnie pisał magister, docent itp. ''Jakby Kowalski w młodości się pilnie uczył to dziś stać by go było na wszystko.'' - pewnie nauczyciele,profesorowie,pielęgniarki to nieuki.

Profesorowie i nauczyciele nie zarabiają 1500zł zresztą pielęgniarki też. Ci pierwsi znowu też tak mało nie zarabiają. Mam znajomą, która powiedziała kiedyś.." w du..ie mam pracę za 30zł za godzinę jak w innej szkole dają mi 38zł.." to było kilka lat temu..

Jeżeli chodzi o mnie...jestem magistrem, docentem, można powiedzieć specem w swojej dziedzinie mimo, że  mam wykształcenie tylko zawodowe. Mimo to uczę się cały czas i rozwijam firmę. Bez ciężkiej pracy i inwestycji w siebie kokosów nie będzie.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. :)

#96 ~Krzychu~

~Krzychu~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:56

Kasol to Kasol 

#97 ~BYDLAK~

~BYDLAK~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:19

Kasol to Kasol 

heh. Smutne, ale prawdziwe. 

#98 ~jakob~

~jakob~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 18:47

Miałem propozycję pracy w Kasolu, 10zł umowa zlecenie. Podziękowałem

#99 ~wykluczony społecznie~

~wykluczony społecznie~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:15

lepiej było brac a międzyczasie szukac czegos lepszego choz watpie że znajdziesz szczególnie w polszy B

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:30

Profesorowie i nauczyciele nie zarabiają 1500zł zresztą pielęgniarki też. Ci pierwsi znowu też tak mało nie zarabiają. Mam znajomą, która powiedziała kiedyś.." w du..ie mam pracę za 30zł za godzinę jak w innej szkole dają mi 38zł.." to było kilka lat temu..

Jeżeli chodzi o mnie...jestem magistrem, docentem, można powiedzieć specem w swojej dziedzinie mimo, że  mam wykształcenie tylko zawodowe. Mimo to uczę się cały czas i rozwijam firmę. Bez ciężkiej pracy i inwestycji w siebie kokosów nie będzie.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. :)

wieu ludzi ma skończone  studia i nic z tego nie maja często sa to kierunki scisłe czy np. filologia niemiecka tyle ze znaja jezyk przynajmniej na emigracji będą mieli lepszy start , także nie każdemu się udało i nie z powodu lenistwa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych