Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KASOL-6 ZŁ NA GODZINĘ. NIELICZNI DORABIAJĄ SIĘ KOSZTEM WIĘKSZOŚCI! ŻENADA!

110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 01:25

nemo my name .....czy jakkolwiek się tam nazywasz i kimkolwiek jesteś, Jestem odrębną jednostką,która poznała tych ludzi i widzi ich potężny przepych i zachwalanie się.
Jak masz problemy ze sobą Twoja sprawa, ale nie po to po raz pierwszy udzieliłam/em się na forum w życiu,żeby czytać chamską krytykę.

Do czego zmierzyłam/em - ....DODAM, iż mają nawet własny helikopter i to nie jest żart.
Zatem O CZYM TO ŚWIADCZY ?

Anastazja

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 05:13

Niestety, taki mamy rynek pracy, więc sile roboczej płaci się tyle, ile ona kosztuje na rynku, niema żadnego powodu aby płacić więcej. Przedsiębiorstwo nie jest organizacją charytatywną, tak działa kapitalizm w polskim wydaniu bo takie jest prawo. Każda firma obniża koszty, siła robocza jest jednym z nich. Naprawdę to nie jest winą firmy płacącej 6zł. na godz. - to zasługa naszych polityków.

#43 ~Gość56~

~Gość56~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 07:19

Zmarl jeden z najbogatszych i jak go wynosza na piedestal a byl jednym z takich.

#44 ~nemo my name~

~nemo my name~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 13:23

Anastazjo, czy Ewo,to że ta firemka jest dziadostwem kazdy wie,K..uk to wyzyskiwacz też ,a problemy ze sobą maszty ciagle sie udzielasz pod różnymi imionami,a przez Kasol to już spać nie możesz,to jakieś uzależnienie w srodku nocy pisać,

#45 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 14:10

nemo my name.....widać rozmawiam z człowiekiem ,który ma deficyt intelektualny, jeżeli do Ciebie się mówi jak do barana. To jest mój 3 i ostatni post, nie zamierzam się licytować. widać w języku polskim nie dociera więc nie zamierzam szargac sobie nerwów z Twojego powodu widocznie nie umiesz nic innego robić jak jeździć po ludziach,którzy chcieli się wypowiedzieć i udzielić swojej opinii. Pozdrawiam. Nie pisz już w moim kierunku.

Anastazja

#46 ~nemo my name~

~nemo my name~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 17:20

Głupich bab nie brakuje ;)

#47 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 09:20

wyzysk. 

#48 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 16:22

wciąż są chętni do pracy na Kazberuka?

#49 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 10:33

Ponad 20% dzieci w Polsce żyje w ubóstwie. Blisko 12% doświadczyło tzw. deprywacji materialnej - to oznacza, że niezaspokojonych było więcej niż 4 z 9 ich podstawowych potrzeb (w tym np. ogrzewanie mieszkania, tygodniowy wyjazd z rodziną, pokrycie niespodziewanego wydatku). Tylko niecałe 4% dzieci w wieku do 3 lat może liczyć na opiekę żłobkową.*

*Źródło: UNICEF, dane za 2013

Ale wyzyskiwaczy to nie obchodzi! 

#50 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:48

ciekawe czy są jacyś chętni do pracy na kazberuka za 6 zł na godzinę. 

#51 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 21:08

przez opisywane zjawisko wielu ludzi ogarnia rozpacz! Ludzie osiągnęli granicę wytrzymałości psychicznej! 

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 18:45

przez opisywane zjawisko wielu ludzi ogarnia rozpacz! Ludzie osiągnęli granicę wytrzymałości psychicznej! 

Chyba jednak tej granicy nie osiągnęli bo dalej żyją w nędzy i dają się gnoić

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 22:09

Kiedys obiłem ryj dla synka tego kazberuka po przypadkowym spotkaniu w centrum jak mi moja eks-zona powiedziałą ile tam zarabiała, hehe. To sie chłopak zdziwił. :)

#54 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2016 - 11:45

ciekawe czy są jacyś chętni do pracy na kazberuka za 6 zł na godzinę. 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 02:39

Kiedys obiłem ryj dla synka tego kazberuka po przypadkowym spotkaniu w centrum jak mi moja eks-zona powiedziałą ile tam zarabiała, hehe. To sie chłopak zdziwił. :)

Szacun dla kolegi. Widocznie jeszcze nic sie nie nauczyli, ze nie mozna ludzi tak traktowac, tak ponizac i kpic sobie za 5 do zl w porywach.

#56 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 22:38

podnieśli do 7! Ludzie nie tykajmy tego g.... to będzie zaraz 10! 

#57 ~Baltazar Gąbka~

~Baltazar Gąbka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 14:58

racja! 

#58 ~Tygrys~

~Tygrys~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 22:30

fakt

#59 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 13:50

NO mieliście rację. kazberuk podniósł do 8! Ale i tak za taką harówkę to grosze! Zaczekajmy aż bedzie 15!!! 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 18:03

NO mieliście rację. kazberuk podniósł do 8! Ale i tak za taką harówkę to grosze! Zaczekajmy aż bedzie 15!!! 

10 zł na godzine to minimum za pracę fizyczną

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych