Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kanalizacja - roboty ziemne w Bielsku Podlaskim

kanalizacja

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bielszczanin~

~bielszczanin~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 09:09

Chciałbym poruszyć temat kanalizowania Bielskich ulic , postępu prac i firm wykonawczych to taki standard wszędzie ? Prace w ślimaczym tępie i bardzo niechlujnie , czy nie można zrobić 2 ulic ale kompleksowo łącznie z nawierzchnią ? Nie mówię już o nowych ładnych osiedlach w obrębie miasta Bielsk , gdzie nie ma kanalizacji nawet jeszcze w planach . W urzędzie miasta i przędsiębiorstwie komunalnym tylko się uśmiechają i mówią " ...a po co tam się budował ..." a ja mówię to gdzie k. mamy wszyscy się budować , w centrum ???  Współpraca i obsługa petenta fatalna , w urzędzie miasta oraz P.K. totalna olewka i arogancja . Mam nadzieję że w końcu zmieni się władza  a wraz z nią połowa urzędników o oświetleniu ulic już nie wspomnę .....

Żałuję że pobudowałem się w Bielsku noszę się z zamiarem sprzedaży i wyjazdu z Bielska niedługo zostaną tylko sami emeryci i nie będzie czym zarządzać ....Proszę  o opinie innych , może wspólnymi siłami coś zdziałamy !

Pozdramiam

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 10:33

Czasy budowania kompleksowego i z głową oraz w szybkim tempie SKOŃCZYŁY SIĘ ! - po śmierci śp Burmistrza Berezowca. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 11:40

totalny maraz ...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 12:04

Chciałbym poruszyć temat kanalizowania Bielskich ulic , postępu prac i firm wykonawczych to taki standard wszędzie ? Prace w ślimaczym tępie i bardzo niechlujnie , czy nie można zrobić 2 ulic ale kompleksowo łącznie z nawierzchnią ? Nie mówię już o nowych ładnych osiedlach w obrębie miasta Bielsk , gdzie nie ma kanalizacji nawet jeszcze w planach . W urzędzie miasta i przędsiębiorstwie komunalnym tylko się uśmiechają i mówią " ...a po co tam się budował ..." a ja mówię to gdzie k. mamy wszyscy się budować , w centrum ???  Współpraca i obsługa petenta fatalna , w urzędzie miasta oraz P.K. totalna olewka i arogancja . Mam nadzieję że w końcu zmieni się władza  a wraz z nią połowa urzędników o oświetleniu ulic już nie wspomnę .....

Żałuję że pobudowałem się w Bielsku noszę się z zamiarem sprzedaży i wyjazdu z Bielska niedługo zostaną tylko sami emeryci i nie będzie czym zarządzać ....Proszę  o opinie innych , może wspólnymi siłami coś zdziałamy !

Pozdramiam

bo ci ,,urzędnicy '' to wszyscy za kompetencję tą robote dostali :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 16:00

Ale to tylko wina burmistrza chcieli ludzie wielkiego ekonomistę to wybrali i czego teraz płakać bo tam wszędzie pracują swojaki już o PK nie będę wspominał

#6 ~stefek~

~stefek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:22

Ok , niech pracują i "swojaki" ale ale niech zrozumieją że dzięki mieszkańcom miasto funkcjonuje a oni mają pracę . Serce się raduje jadąc przez Białystok i okolice  ścieżki rowerowe , ładne ulice na nowych osiedlach ład i porządek a u nas rodem PRL lata 90-te a jak już zaczną coś robić to tołku nie ma . I te podejście do interesanta , a najbardziej mnie wkurza jak rozmawiając z tobą zajada se koleś kanapkę i wieki "panisko " zero kultury .  A ty masz obowiązek tylko uiszczać wszystkie opłaty w terminie i nie masz prawa niczego żądać . 

Proponuję pracę u prywaciarzą a nie tylko roszada posad w urzędach , ale to nasza wina wyborców !!!

#7 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:39

Ale to tylko wina burmistrza chcieli ludzie wielkiego ekonomistę to wybrali i czego teraz płakać bo tam wszędzie pracują swojaki już o PK nie będę wspominał

To wina  burmistrza wybudować nową ulicę  Wojska  Polskiego a  zapomnieć o wybudowaniu kanalizacji sanitarnej . A nie mówiąc o nie wykonaniu ścieżki  rowerowej do  działek  to i radni sa tacy sami  do stawiania znaków zakazu postoju .Taka gmina Juchnowiec wybudowała ścieżkę aż do Białegostoku.

#8 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:41

To wina  burmistrza wybudować nową ulicę  Wojska  Polskiego a  zapomnieć o wybudowaniu kanalizacji sanitarnej . A nie mówiąc o nie wykonaniu ścieżki  rowerowej do  działek  to i radni sa tacy sami  do stawiania znaków zakazu postoju .

#9 ~ryś~

~ryś~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:57

:) Czy ktoś z Urzędu Miasta  to czyta ???

#10 ~drogowiec~

~drogowiec~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 07:33

To wina  burmistrza wybudować nową ulicę  Wojska  Polskiego a  zapomnieć o wybudowaniu kanalizacji sanitarnej . A nie mówiąc o nie wykonaniu ścieżki  rowerowej do  działek  to i radni sa tacy sami  do stawiania znaków zakazu postoju .

Ulicę Wojska Polskiego nie budował burmistrz czy też urząd miasta tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad i to oni nie zbudowali kanalizacji!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 13:55

Ok , niech pracują i "swojaki" ale ale niech zrozumieją że dzięki mieszkańcom miasto funkcjonuje a oni mają pracę . Serce się raduje jadąc przez Białystok i okolice  ścieżki rowerowe , ładne ulice na nowych osiedlach ład i porządek a u nas rodem PRL lata 90-te a jak już zaczną coś robić to tołku nie ma . I te podejście do interesanta , a najbardziej mnie wkurza jak rozmawiając z tobą zajada se koleś kanapkę i wieki "panisko " zero kultury .  A ty masz obowiązek tylko uiszczać wszystkie opłaty w terminie i nie masz prawa niczego żądać . 

Proponuję pracę u prywaciarzą a nie tylko roszada posad w urzędach , ale to nasza wina wyborców !!!

to chyba jakas przerwę na jedzenie maja  po prostu to nie sa już urzędy państwowe ,urząd to nie stołowka czy picie kawy

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 14:42

Ulicę Wojska Polskiego nie budował burmistrz czy też urząd miasta tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad i to oni nie zbudowali kanalizacji!!!

A jak GDDKiA kilka lat wcześniej mówiła o remoncie to nie było można przed ich pracami zrobić kanalizacji ???

#13 ~iglasty~

~iglasty~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 17:23

W pas drogowy z kanałem sanitarnym? Wątpię. Aby wybudować kanał sanitarny trzeba mieć kasę. A wtedy można i przewierty w ogródkach za płotami zrobić. Szybko sprawnie bez rozbiórek oraz odtwarzania nawierzchni jedni i chodnikow

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 19:47

W pas drogowy z kanałem sanitarnym? Wątpię. Aby wybudować kanał sanitarny trzeba mieć kasę. A wtedy można i przewierty w ogródkach za płotami zrobić. Szybko sprawnie bez rozbiórek oraz odtwarzania nawierzchni jedni i chodnikow

A na ul Białostockiej to jak niby jest ? jak się chce to można ale po CO ?

#15 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 21:46

To już za tej kadencji  burmistrz ma z głowy kanalizację na Wojska Polskiego i ścieżkę rowerową na działki.Przyjdą nowi  fachowcy wezmą się za robotę i pokażą co potrafią.

#16 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 21:46

To już za tej kadencji  burmistrz ma z głowy kanalizację na Wojska Polskiego i ścieżkę rowerową na działki.Przyjdą nowi  fachowcy wezmą się za robotę i pokażą co potrafią.

#17 ~kik~

~kik~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 08:32

Wiadomo że za wszytkim stoją pieniądze , ale tutaj u nas w Bielsku brakuje trochę dobrej woli i chęci mam na myśli tylko i wyłącznie drogi i kanalizacje . Coś się powoli zaczyna dziać , ale podkreślam po woli . W innych miastach jest sprawniej i ładniej a wielka szkoda ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych