Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~jamci~

~jamci~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 14:21

Mam drobna uwagę. Dlaczego NIC nie informuje kierowców że przejezdzaja przez skrzyzowanie z droga dla rowerów.
UWAŻAM ZE PRZED KAZDYM PRZEJAZDEM DLA ROWERÓW POWINIEN BYC ZNAK
A-24 -uwaga rowerzyści.
Jeżdze i samochodem i rowerem i znam ten problem.
A poza tym rowerzyści powinni tez -w trosce o siebie- po prostu mysleć. np przy skrecie w prawo gdy mam drogę dla rowerów rowerzyste jadącego ok 10 i wiecej metrów od przejazdu po prostu nie mogę widzieć.
Jadąc rowerem wiemo tym, jakja widzę kierowce to mniemam że i on mnie.
A poza tym i jadąc rowerem stosuje zasadę ograniczonego zaufania.

#122 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 23:33

Mam drobna uwagę. Dlaczego NIC nie informuje kierowców że przejezdzaja przez skrzyzowanie z droga dla rowerów.
UWAŻAM ZE PRZED KAZDYM PRZEJAZDEM DLA ROWERÓW POWINIEN BYC ZNAK
A-24 -uwaga rowerzyści.
Jeżdze i samochodem i rowerem i znam ten problem.
A poza tym rowerzyści powinni tez -w trosce o siebie- po prostu mysleć. np przy skrecie w prawo gdy mam drogę dla rowerów rowerzyste jadącego ok 10 i wiecej metrów od przejazdu po prostu nie mogę widzieć.
Jadąc rowerem wiemo tym, jakja widzę kierowce to mniemam że i on mnie.
A poza tym i jadąc rowerem stosuje zasadę ograniczonego zaufania.

Co do znaków to się zgodzę, jakoś nikomu nie przyszło do głowy żeby postawić odpowiednie znaki.
Ale co do tego że nie widzisz rowerzysty to się nie zgodzę, czy 10 czy 100 metrów, to jeżeli jedziesz to go wyprzedzasz, jeżeli jedzie z przeciwka to go widzisz z przodu, podobnie jest ze światłami na przejściach dla pieszych, jeżeli kierowca skręca w prawo to przed sobą widzi że piesi mają zielone światło, tzn. powinien widzieć, ale wszyscy oczywiście to olewają.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 09:45

o co lament ma rowerowo-samochodowy elektorat po ? macie okazję zwrócić się do bronka i donka ,bo bawi w mieście na balu w strasznym dworze ,są tez posłowie żale i inne .prafo stanowi wsiowy sejm ,a zatwierdza chłop ze wsi bronek.

#124 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:41

Moim zdaniem nie ma różnicy w tym czy jedzie mężczyzna czy kobieta za kierownicą, każdy musi uważać tak samo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ul. prez. Kaczorowskiego, wypadki, potrącenia, rowerzyści, autobusy, ruch drogowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych