Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jużak to nie przytulanka :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 21:04

Witam,wspaniała gromadka,od killku lat marzę o takim psie,pewno w tym roku zrealizuje to,gratuluje wyboru,wszystkiego dobrego wszystkim
P O Z D R A W I A M

#2 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 22 maj 2010 - 07:41

Od 5 lat marzę o takim psie, są wspaniałe,mądre i kochane,napewno w tym roku we wrześniu będe miała takiego psa.
Życzę wielu lat radości w towarzystwie tych wspaniałych " niedźwiedzi".

#3 ~agula~

~agula~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 20:06

Jestem właścicielką jużaka od pięciu lat.Nie jest to mój pierwszy pies,więc mogę potwierdzić,że jest wyjątkowy.Jedna wielka kudłata miłość.Nawet kiedy rano wstaję, wita się ze mną jakbym wróciła z dalekiej podróży.To prawda,że potrzebuje dużo uwagi ,a wręcz wymusza głaskanie i wspólną zabawę.Jest opiekunem rodziny .Uczestniczy we wszystkim co się dzieje w domu .On pierwszy musi witać gości.Jest cudowny,najkochańszy i w ogóle nie ma takich słów ,żeby go wychwalić.Bestia?-to zależy jak zostanie pies wychowany.

#4 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 14:57

Moje białe szczęście jest ze mną od stycznia. Ma 9 miesięcy i jest moją wielką bezinteresowną miłością - wiem że z wzajemnością :)

#5 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 21:47

A ja mam jedno ważne pytanie. Mam możliwość kupna szczeniaka Jużaka. Uwielbiam te psy i od zawsze były moim marzeniem. Jest jedyny problem. Posiadam już jednego psa. Mieszańca owczarka niemieckiego. Jest spokojny ale nie za bardzo lubi inne psy. Ma 3 lata. Często jeżdżę z mężem do mojej mamy która ma 2 psy i kota. Nasze zwierzaki się lubią, nie ma żadnej agresji wobec siebie. Śpią razem, jedzą, bawią się. Wiem że Mały przyzwyczai się do innego psa bo to jest tylko kwestia czasu. Tylko bardziej chodzi mi o Jużaka. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak one zachowują się wobec innych psów. Szczeniak będzie miał 8 tygodni. Nie chcę żeby były jakieś problemy jak co jakiś czas będziemy jechać z psami do mamy. Żeby nie było żadnej agresji pomiędzy nimi.

#6 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 14:47

jeżeli masz mozeliwośc kupienia szczeniaka to zakłądam ze z hodowli a hodowca na pewno udzieli ci odpowiedzi na każde z tych pytań wyczerpującą a jego wiedza bezie lepsza niz forumowa

#7 ~efewewfwe~

~efewewfwe~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 20:51

A ja mam inne pytanie. Dla mnie obecnie zasadnicze. Jakiego wieku dożywają obecnie jużaki z polskich hodowli?

Po dwóch cudownych psach, które zaskoczyły mnie przedwczesną śmiercią w wieku lat 9, nie chciałabym przeżywać takiego szoku nigdy więcej.

#8 karolinake300

karolinake300

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2015 - 16:54

Ja nie wiem na co komu rasowe psy skoro tyle mieszańców czeka na nowych właścicieli. Przecież to nie żona ani nie dziewczyna że musi się podobać. Nie wystarczy że ma miekkie futro, przyjazną gębę i merdający ogon? :)

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 18:30

Jeżeli tyle rozumiesz z kynologii że psy różnią się wyglądem, i z relacji międzyludzkich, że "żona czy dziewczyna musi się podobać", jakby to był jedyny sens w kolejności: posiadania psa czy partnerstwa z drugim człowiekiem, to nie ma sensu odpowiadać na twoje pytanie.

I tak nie zrozumiesz, gdy zaczniemy ci pisać o charakterze i użytkowości psów, czy o osobowościach ludzi i dobieraniu się w pary.

#10 ~Cocatiel~

~Cocatiel~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 22:54

Od urodzenia mażę o psie. Mam 10lat a psa brak.
Nawet o jakimś kundelku.

#11 ~Jerry~

~Jerry~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:44

Mam Jużaki od 16 lat 

Mój pierwszy (sunia) odeszła po 16 latach 

Na dzis mam dwa psy w wieku 8 i 9 lat oraz sunie 10 lat i wszystko z nimi ok

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych