Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jurgiel minister rolnictw

189 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 23:37

To jest szokujące nie mieli Lepszych z pis jak był ministrem to przespał w Unii Europejskiej Nić nie wynegocjował dla rolnictwa To jest Problem patrzcie i Docencie jak Będzie Kandydował ach śmiech Bieże PIS

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 23:39

Dobry Pziom  HA HA Damy Radę ?

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 07:32

To,że w UE nie wyszło..trudno... za to są efekty starań i działań u siebie...chociażby Janów Podlaski, nasza cukrownia.... życzmy powodzenia wyborcom w trafnych wyborach,,,,

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:51

Bardzo dobry przykład pokazujący poziom klasy politycznej. Można rozwinąć tą myśl i napisać jacy wyborcy tacy posłowie i ministrowie.
Mierny bierny (śpiący) ale wierny.

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 10:36

Bardzo dobry przykład pokazujący poziom klasy politycznej. Można rozwinąć tą myśl i napisać jacy wyborcy tacy posłowie i ministrowie.

r. Nie czuje się złym wyborca ‚ ale jaki mam wpływ na ważne sprawy w kraju Jest cała grupa posłów ‚ których nie można granatem oderwać od koryta Są pierwsi na listach wyborczych od dziesiątek już lat ‚ zmieniają tylko miejsca przy korycie i dalej za czyimś przyzwoleniem trwają W życiu nie oddałem na figuranta głosu ‚ a on wciąż jest wiec jak to jest i jak to dalej ma być ..żadna opcja nie zmienia reguł wyborów i choć nie wybierasz - to figurant został wybrany I co my mamy do wyboru .? Potem znowu przy korytku i tak dalej i dalej :::::

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:07

r. Nie czuje się złym wyborca ‚ ale jaki mam wpływ na ważne sprawy w kraju Jest cała grupa posłów ‚ których nie można granatem oderwać od koryta Są pierwsi na listach wyborczych od dziesiątek już lat ‚ zmieniają tylko miejsca przy korycie i dalej za czyimś przyzwoleniem trwają W życiu nie oddałem na figuranta głosu ‚ a on wciąż jest wiec jak to jest i jak to dalej ma być ..żadna opcja nie zmienia reguł wyborów i choć nie wybierasz - to figurant został wybrany I co my mamy do wyboru .? Potem znowu przy korytku i tak dalej i dalej :::::

Od wielu lat przy korycie jest tylko jedna opcja PO-PiS, więc nie wiem co masz na myśli mówiąc "żadna opcja". Należy napisać ta jedyna opcja nie zmienia reguł wyborów i to jest prawda. Kandydatów na jedynki  wyznaczają wodzowie partii, reszta to tylko formalność przy wyborach. Wyborcy w poczuciu obowiązku nie głosują na tych których by chcieli, tylko na tych na których muszą bo partia ich wystawiła. Gdzie w tym wszystkim jest demokracja bezpośrednia? Nie ma i nie będzie dopóki nie pożegnamy się ze starym okrągłostołowym układem PO-PiS. Należy głosować na tych którzy chcą zmienić ordynację wyborczą tak żeby posłowie pochodzili od ludzi a nie od partyjnych prezesów. Wtedy takie osoby jak Jurgiel czy jego partyjni koledzy nigdy by się nie dostały do parlamentu. To samo dotyczy posłów PO.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 09:10

To jest szokujące nie mieli Lepszych z pis jak był ministrem to przespał w Unii Europejskiej Nić nie wynegocjował dla rolnictwa To jest Problem patrzcie i Docencie jak Będzie Kandydował ach śmiech Bieże PIS

Jacusiowi miejsce na listach peło obiecali, to zaczyna kampanię. Szkoda czasu na te gryzmoły.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 18:21

A to już młodych wykształconych z biegłym Angielskim w Polsce nie da się znależć?Chyba wszyscy nie wyjechali za granicę.NBP ubolewa,że teraz panie z bląd włosami uciekną do sektora prywatnego i za 30 tyś nie będzie takich fachowców.Nigdy w tej Polsce nie będzie dobrze,doputy nie nastąpią naprawdę radykalne zmiany.

#9 ~Xmenka~

~Xmenka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:47

Masz rację, nigdy nie będzie dobrze, dopóty, dopóki Polak nie nauczy się poprawnie pisać po polsku.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 00:14

Jeszcze zobaczysz jak po wyborach pan Minister Krzysztof Jurgiel się odwinie i pokaże co można załatwić dla Podlasia w Unii.

On nie będzie taki jak spadochroniarz Karski i nie zapomni o Białymstoku.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 08:22

Oni wszyscy siebie warci, głosuję na prawdziwą prawicę a nie socjalistów z PO-PISu. W samorządowych głosowałem na Niezależnych od plebana a w europejskich i parlamentarnych będę głosował na niezależnych od Berlina i Waszynktonu czyli na Konfederację-Ruch Narodowy,Korwin,Braun,Wolność,Liroy, Godek), ci chcą likwidacji Unii, lub na Kukiz15, ci chcą gruntownej reformy Unii i państw narodowych. Najwyższy czas odprawić "bandę stolica okrągłego" jak śpiewał Kukiz w piosence o zdrajcach narodu Polskiego. Głosując na Jurgielo-podobnych chcecie żeby było tak jak było a ja chcę żeby Polska należała do Polaków a nie do korporacji i banksterów takich jak Morawiecki(doradca Tuska).

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 15:50

Jeszcze zobaczysz jak po wyborach pan Minister Krzysztof Jurgiel się odwinie i pokaże co można załatwić dla Podlasia w Unii.

On nie będzie taki jak spadochroniarz Karski i nie zapomni o Białymstoku.

Mam nadzieję,że temu panu już wyborcy podziękują,tak jak podziękowali byłej burmistrz,właśnie wspomaganej przez tego pana.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 16:07

Masz rację, nigdy nie będzie dobrze, dopóty, dopóki Polak nie nauczy się poprawnie pisać po polsku.

A co to za utalentowana polonistka się odezwała.Myślałem,że to tylko ekonomistka. :)  :)  :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 08:07

Miał reaktywować Cukrownie w Łapach Jurgiel-Tylenda  a co jak dokopali Zamknęli na Amen gdzie był Produkowany Najlepszy cukier kryształ ,tabor kolejowy,ogromny plac i Co p.ministrze zostało pocieszenie Magazyny które istniały od Początku istnienia Cukrowni,Stadnina w J.Podlaskim .CO dla Podlasia p.Minister Pomógł Zamknąć częstym gościem był w Łapach aby zrobić Dobre Wrażenie.A teraz Co jak jest same Dno  do Kory.a Myślę .że Społeczeństwo  Doceni  to Co zrobiono ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 08:19

Społeczeństwo przejrzy na oczy i pokaże tak jak Serce dla Łap burmistrza Ule

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 12:57

Społeczeństwo przejrzy na oczy i pokaże tak jak Serce dla Łap burmistrza Ule

Krople drążą mózgi...już są korytarze. Będą psychiatrzy mięć robotę

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 16:09

nie należy też wierzyć piontkowskiemu koryto jemu jest najważniejsze 

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 17:24

Coś powinno tu być wielką literą.Jak juz ludzi nie szanujemy to chociaz Koryto.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 17:27

Coś powinno tu być wielką literą.Jak juz ludzi nie szanujemy to chociaz Koryto.

W której szkole wykładasz?

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 17:36

:-)Wystarczy samemu chodzić do szkoły i
trochę szacunku dla siebie, a starczy dla innych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych